Strona 3605 z 3605 [ Posty: 72092 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13601 3602 3603 3604 3605
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 cze 2026, 19:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2809
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 16 cze 2026, 22:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1211
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D
Zostały bodaj 4 auta. Troszkę się w życiu nie ułożyło z tego co od lokalnych słyszałem.

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz


Post Wysłano: 16 cze 2026, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3465
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D
https://aplikacja.ceidg.gov.pl/CEIDG/CE ... 053e436fee
W Marcu poszło


Post Wysłano: 16 cze 2026, 22:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3724
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

W Kwietniu jeszcze widziałem jedną Scanie Drużyna A na Świecku.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 16 cze 2026, 23:43
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2147
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

A takie ładne auta były :D

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 17 cze 2026, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1087
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Patrząc na tą firmę bylem niemalże pewien że jakaś poukładana, pewna robota musi być żeby się tak "bawić". Chyba jednak się myliłem, no chyba że powody były inne niż finansowe.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: dzisiaj, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2809
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Jak tam, wszyscy się już oburzyli na wakacyjne zakazy? Każdy już skomentował że to skandal i temperatury wysokie a stać trzeba ? :lol:
Kto w poniedziałek z Ojcem w wakacyjną traske poleci ?? :)

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: dzisiaj, 10:33
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1807
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Dobrze by było tak jechać, zaczynając właśnie wakacje i niczym się nie przejmować :mrgreen:


Post Wysłano: dzisiaj, 12:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4122
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
Kto w poniedziałek z Ojcem w wakacyjną traske poleci ?? :)
Z ojcem Rydzykiem w radio co najwyżej 8)

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: dzisiaj, 15:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2076
Samochód: Volvo FH500 XL

Te zakazy wiadomo, były, są i będą. Pamiętam za dzieciaka jak się jeździło z bratem czy ojcem, były jeszcze te temperaturowe... To dopiero była patologia, chociaż jak sięgam pamięcią, mało kto tego przestrzegał - przynajmniej brat czy ojciec to nigdy. :mrgreen: Nie jest to przyjemne i fajne, no ale... Z roku na rok coraz bardziej się za to biorą, jest coraz większa nagonka na to, bo zwykłe Kowalskie dowiadują się, że coś takiego w ogóle istnieje - za bardzo jest to ogłaszane w internecie. Kiedyś większość ludzi nie miała pojęcia, że coś takiego jest. Obecnie robią zdjęcia, wysyłają na policję czy ITD, jeden drugiego by w łyżce wody utopił.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: dzisiaj, 15:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2809
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Taaa zakaz temperaturowy obowiązujący na nawierzchniach asfaltowych czyli od Olszyny do Wrocka można było lecieć i jeszcze kilka dróg w Polsce się łapało :D od godziny 11 chyba do 23 obowiązywał, tak 2002-3 kojarzę że to jeszcze było. Białoruś chyba jeszcze długo te zakazy stosowała albo i dalej ma ?

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: dzisiaj, 17:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2867
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Rumunia z Bułgaria nadal stosują zakazy temperaturowe.

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3605 z 3605 [ Posty: 72092 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13601 3602 3603 3604 3605


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: