Autor
Wiadomość
Tytuł: Trasa By Prince
Post Wysłano: 02 lut 2007, 2:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Jest Sobota tata zadzwonił do mnie i powiedział że jak chce jechać to muszę do niego dojechać do Kątów Wrocławskich pociągiem, nie zastanawiając się ani chwili zgodziłem się.
Następnego dnia musiałem wstać po 4.30 bo o 5.15 miałem pociąg, ok. 7 byłem na miejscu.
Odrazu wsiedliśmy do auta i pojechaliśmy na Olszynę a autostrada wyglądała tak:
Obrazek

Po dojechaniu na Olszynę poszliśmy zjeść do baru jakieś śniadanie.

ObrazekObrazek

O godzinie 22 ruszyliśmy z Olszyny. Prawdę mówiąc lipnie zaczął się dla nas tydzień bo zaczęliśmy tydzień od nocki.
Po 4,5h zrobiliśmy przerwę

Obrazek

Tata załadował w Wolbromiu części do Toyoty które wieźliśmy do Francji ale najpierw w jakimś miasteczku niedaleko Stuttgartu musieliśmy zrzucić jedną paletę o wadze 650kg,
a resztę 24t. do Francji.

Obrazek

Tą jedną paletę zrzucaliśmy w fabryce przekładni do maszyn ZF Lenksysteme w miasteczku Schwäbisch Gmünd.

Obrazek

Jak zrzuciliśmy tą paletę wyjechaliśmy z miasta i akurat przed Stuttgartem skończył nam się czas.

ObrazekObrazek

Zjedliśmy śniadanie i poszliśmy do sklepu, po powrocie posiedzieliśmy chwile i zrobiliśmy obiad i poszliśmy spać bo zapowiadała się kolejna nieprzespana nocka. O 20.30 ruszyliśmy w dalszą drogę.
Przejeżdżaliśmy obok fabryki Mercedesa i Porsche. A tak na marginesie chciałbym kiedyś tam wrócić i połazić po tamtejszych salonach i pooglądać tamtejsze luksusowe samochody.
Po 4,5 h znów przyszedł czas na przerwę, a że staliśmy na parkingu przy drodze wybrałem się na mały eksperyment a oto efekt:

ObrazekObrazek

Przejechaliśmy Belgię i nad ranem dociągnęliśmy na Onanig we Francji, a znajduje się to niedaleko granicy Belgijsko-Francuskiej. Po przyjeździe poszliśmy spać i rano ok. 7 wjechaliśmy na zakład.

ObrazekObrazek

Później podjechaliśmy pod rampę i zrzuciliśmy ładunek, ładowaliśmy się na tym samym zakładzie ale nie było to już tak kolorowe ganiali nas po całym zakładzie bo po podstawieniu auta pod załadunek przyjechali jaśnie panowie z Willi Betza i musieliśmy im odjechać bo jakiś magazynier tak zadecydował a obok nas ładowała się Scania kontenerem która właśnie miała odjeżdżać- Bezsens!!!
Załadowali nas jakimiś częściami ale tylko 15 pojemników tj. jakieś 1/3 naczepy a resztę zapchali pustymi pojemnikami na bazę Delty, ciężko nie mieliśmy. Wyjechaliśmy z zakładu i zaczęliśmy robić obiadokolacje, później tata poszedł po papiery i w między czasie dojechał do nas drugi „Delciok” a dokładniej było ich dwóch bo jeden miał zmienić klienta który jeździł na Unii.

Następnego dnia po 3 ruszyliśmy w drogę powrotną.

Obrazek

a to jest to Volvo które jeździ po unii:

Obrazek

Przerwa:

Obrazek

A po chwili podjechał Man TGA z koparką na naczepie.

Obrazek

Po śniadaniu przeszedłem się po parkingu z aparatem ale nic ciekawego nie stało.

Przejeżdżaliśmy obok fabryki papieru…

Obrazek

… i jakiegoś pola kempingowego.

Obrazek

XF105 którego zostawiliśmy w tyle:

Obrazek

Po pewnym czasie dowiedzieliśmy się od chłopaka z Ren Transu że jakieś 10 km za nami jedzie taty dobry kolega(jak zresztą wszyscy którzy tam robili) jeszcze za czasów Atlantico w której tata robił od początku do końca, postanowiliśmy na niego poczekać.

Obrazek

A że było jasno podczas oczekiwań wybrałem się na foty przy autostradzie(zdjęcia będą niedługo w mojej galerii). Po przyjeździe kolegi ruszyliśmy dalej i jako że on miał 24 tony jechał przed nami:

Obrazek

Parę naście kilometrów później tata zobaczył w lusterku że za nami się strasznie kopci na siwo, myśleliśmy że to poszedł nam lewy bliźniak od wewnątrz i go gdzieś przytarło ale w tym samym czasie zauważyłem że z mojej strony też leci siwy dym. Przed sobą mieliśmy parking, zatrzymaliśmy się na nim i jak się okazało ześwirował nam zawór regulujący wysokość i opuścił tył tak że rama naczepy osiadła na wewnętrznych bliźniakach, i tak podnosiło nam ją do góry i na dół. Po chwili się uspokoiło i pojechaliśmy dalej.
Zatrzymaliśmy się jeszcze w Hannoverze żeby zrobić jakieś zakupy i po powrocie z Aldi-ka zauważyłem piękną M3:

Obrazek

Kiedy skończył się nam czas zatrzymaliśmy się przed Magdeburgiem zrobić pauzę.

Obrazek

Po 3 znowu ruszaliśmy w drogę, kiedy wyjeżdżaliśmy z parkingu zauważyliśmy stojące na autostradzie auta okazało się że jest Stau a my jesteśmy na początku ale to i tak nie omija faktu że staliśmy ok. jednej godziny.

ObrazekObrazekObrazek

Jak się później okazało były 2 wypadki naraz w jednym 2 osobówki a w drugim bus przyłożył w bandę. Po przekroczeniu Olszyny zjechaliśmy na królów żeby zrobić przerwę i akurat w tym mniej więcej samym czasie spaliły nam się żarówki świateł mijania nam prawa przednia a koledze lewa. Poszliśmy na śniadanie i pojechaliśmy dalej.

ObrazekObrazek

Niestety ja musiałem jechać do domu bo moja dziewczyna ma w sobotę 18 i musiałem na niej być. Zajechaliśmy na Shella przy zjeździ na Legnicę i tata krzyczał na radiu czy ktoś nie leci na Wałbrzych.

Obrazek

Oczywiście nikt nie jechał (jak coś potrzeba to tak jest zawsze) i druga opcja była tak że w kątach tata wsadzi mnie w pociąg i tak też zrobiliśmy i dzisiaj przyjechałem do domu.
Rzut oka na moją okolice z pociągu:

Obrazek

A jechałem tym:

Obrazek

I jeszcze stacja na której wsiadałem:

Obrazek

Mam nadzieje że opis traski się wam spodoba….


Ostatnio zmieniony 03 lut 2007, 0:08 przez Prince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 2:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2006, 21:31
Posty: 18
Lokalizacja: ...:::Choszczno:::...

Hmm bardzo ciekawa traska ifajne foty;] PoZdro;]


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 10:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

traska jest spox fotki tez tylko troche malo zestawow sfociles ale ogolnie to spoko

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 10:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 gru 2005, 9:00
Posty: 4
Lokalizacja: Mysłowice

Super traska i oczywiście fotki i opis ;]

_________________
Moje GG:2502347!


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 gru 2006, 13:54
Posty: 26
GG: 8374983
Samochód: DAF XF 105
Lokalizacja: Glinojeck city

Suuper.Opis dobry i bardzo wciagający. Trzymaj tak dalej:D.pozadro

_________________
..::<<DAF FT XF 105!!!!>>::..


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 16:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 sty 2007, 16:34
Posty: 125
GG: 0
Lokalizacja: Częstochowa

bardzo fajna traska,opisik i foty tez :D
P.S bardzo mi sie nie podobało ze kazali wam odjechac :? pieszone gnoje :evil:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 lut 2006, 14:03
Posty: 104
GG: 1522591
Samochód: VW
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Cytuj:
traska jest spox fotki tez tylko troche malo zestawow sfociles ale ogolnie to spoko

To zobacz do tematu z fotkami Prince: viewtopic.php?t=5710&start=20
A ta trasa i fotki naprawde super. Fajne macie autko :mrgreen:

_________________
NIEBIESKI... :P


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 17:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Recenzje wykonales bardzo ladnie. Milo mi sie czytalo. Fotki tez fajne. Oczywiscie traska nie mogla przebiec spokojnie bo zawor musial zachrowac. Spodobaly mi sie fotki ktore zrobiles podczas stau. Efekt Twojego eksperymentu nie jest taki zly. Pierwsza eksperymentalna fotka przypomina mi troche fragment reklamy Lotosu. Tam tez byla taka wstega. Pozdrawiam

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Bardzo wciągająca traska, fajne foty, miły opis. Czekam na następne :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 22:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Bardzo wciągająca traska, fajne foty, miły opis. Czekam na następne Wink
Dzięki Wszystkim, nie wiedziałem że aż tak wam się spodoba.
AdekS raczej w te ferie już chyba nie pojadę więc tylko trzeba czekać do wakacji.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 lut 2007, 23:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Cytuj:
AdekS raczej w te ferie już chyba nie pojadę więc tylko trzeba czekać do wakacji.
Szkoda, bo opis traski bardzo mnie wciągnął. Miejmy nadzieję że może jednak się coś znajdzie wcześniej, Pozdrawiam :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 17:03

Traska super, opis bardzo bardzo wciągający. Oby jak najwięcej takich trasek i dobrych relacji z nich :)


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 19:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 sty 2007, 16:51
Posty: 22
Lokalizacja: Gniewomierz przy A4 (Legnica)

Trasa bardzo interesujaca jest co czytać i ciekawe fotki :wink: , nasz piękny Legnicki Shell na którym zawsze syf i jeszcze ta wichura widać trochu narobila szkód, tak to jest na radiu kierowca do zabrania i nikt sie nie odzywa :roll: ....

_________________
Groblik jestem GG 3118459 poklikam.....


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 0:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Prince a kogo tam znasz z Rentransu z kiermanów co mieszkaja na slasku bo mam tam kilku znajomych (Kordian,Bogdan S, Janusz B) ??
Stanley który robił tam pierwszy kurs do Anglii(czy też Walii dokładnie nie wiem) przeniósł tam się z Jas-a.. i jeszcze jakiś Damian ale tego to już nie poznałem.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 10:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
dobra, a powiedz który rok te wasze FH i ile juz ma nabite?
rok 2003, przebieg 360 tyś.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 22:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 gru 2005, 23:43
Posty: 445
Lokalizacja: Sosnowiec

fajna traska, ciekawy opis, zdjecia równiez interesujace, tylko szkoda, ze nie ma ich wiecej, ale i tak nie jest źle :) Samochodzik jak wszystkie Delciaki prezentuje się bardzo ładnie, tylko zainteresowala mnie ta awaria co się Wam przydarzyła. Jak sobie z tym poradziliscie? Gdzie potem pojechał Twoj tata jak wysiadles? na baze i w kolejną trase, czy do na baze i do domu? ;)

czekam na kolejne trasy :)

A i przy okazji mam pytanie: czy jezdzicie tylko na kółkach miedzy PL-UE-PL, czy tez zdarzają Wam się przerzuty po Uni? Jak to jest w Delcie? Pozdrawaim

_________________
Może się matka na jakiegoś kierowcę zapatrzyła, bo mnie do samochodów ciągnie...


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 22:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 sie 2005, 18:35
Posty: 453

Cytuj:
Gdzie potem pojechał Twoj tata jak wysiadles? na baze i w kolejną trase, czy do na baze i do domu?
pozwole sobie ja odpowiedziec na to pytanie. Delta raczej nie pozwala zjezdzac autą na bazę, chyba ze na jakis dłuzszy okres kierowca chce zjechac, ale jezeli nie to a uto zostawia na firmie i jedzie do domu.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 lut 2007, 23:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2005, 15:04
Posty: 2873

Trasa bardzo ciekawa. Zdjęcia również godne uwagi. Prince nie wiesz ile aut z Delty wykonuje tzw. trucking??? Tutaj widzę złapałeś Volvo pod banderą Ferrymasters... Często można spotkać auta z Delty w porcie w Zeebrugge. Widziałem tam kilka razy Volva ciągnące naczepy Ewalsa.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 lut 2007, 10:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Cytuj:
Gdzie potem pojechał Twoj tata jak wysiadles? na baze i w kolejną trase, czy do na baze i do domu? Wink
Mój tata później pojechał na Bazę i dali mu jakiś ładunek na Niemcy.
Cytuj:
Prince nie wiesz ile aut z Delty wykonuje tzw. trucking??? Tutaj widzę złapałeś Volvo pod banderą Ferrymasters... Często można spotkać auta z Delty w porcie w Zeebrugge. Widziałem tam kilka razy Volva ciągnące naczepy Ewalsa.
Nie mam pojęcia ile autek lata w taki sposób ale pewnie trochę ich jest, mój tata właśnie też w tym tygodniu pojechał na unię na 6 tygodni swoim Volvo i chyba pod banderą Delty.

PS. Sorry że tak późno odpisałem ale wcześniej nie zauważyłem tych postów, jakoś mi umknęły. :oops:


Tytuł:
Post Wysłano: 13 lut 2007, 20:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2007, 22:50
Posty: 782
Lokalizacja: Ślesin / Konin

Opis i trasa są super nie ma się do czego przyczepić :!: .Osobiście podoba mi się powrót pociągiem :lol:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: