Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 cze 2026, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 cze 2026, 18:44
Posty: 1
Samochód: Steyr 19s32

Witam was serdecznie. Posiadam od niedawna Steyera 19s32 z 94 roku. Potrzebuje informacji na temat łożyskowania przedniej zwrotnicy. Z jednej strony brakuje mi jednej podkładki lub łożyska( nie wiem co tam było) pod belką przednią a nad dolnym mocowaniem (uchem)zwrotnicy. Czy dysponuje ktoś jakim schematem lub informacją czy tam ma być jakieś łożysko oporowe czy podkładka z mosiądzu jakiejś stali czy coś ? Pozdrawiam


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: