Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 18 lip 2008, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:56
Posty: 133
GG: 5792092
Samochód: VW T5
Lokalizacja: Katowice

Witam ładne zdjęcia i opisy, pogratulować :D .
Aż szkoda oka odrywać :lol: , miło byłoby gdy byś filmik zmątował.

_________________
Polak nie kaktus pic musi


Post Wysłano: 19 lip 2008, 9:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Witam ładne zdjęcia i opisy, pogratulować :D .
Aż szkoda oka odrywać :lol: , miło byłoby gdy byś filmik zmątował.
Na film zapraszam na końcu wakacji lub kilka dni po wakacjach :P


Post Wysłano: 19 lip 2008, 21:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2007, 19:56
Posty: 133
GG: 5792092
Samochód: VW T5
Lokalizacja: Katowice

A to poczekam:]

_________________
Polak nie kaktus pic musi


Post Wysłano: 14 sie 2008, 14:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Następna moja trasa zaczęła się w środe, 16 lipca około godziny 5.00. Wtedy właśnie wpakowaliśmy się do MAN-a, tata zaczął pisać tarczkę, a ja wyjąłem telefon, akumulatorki, aparat i położyłem na półkę :P
Obrazek

Za chwile wyjechaliśmy ze Statoilu i podążaliśmy w kierunku Kraśnika. Naszym celem była jakaś wieś niedaleko Dąbrowy Górniczej. Rano 19-tka była pusta, więc dużego ruchu nie było. Jedynie plątał się autobus. Jechał ras szybciej, raz wolniej, ale u nich to praktycznie normalka. Poniżej widać słynny Olbięcin.
Obrazek Obrazek

Przed mostem w Annopolu autobus zjechał na CPN. Myśleliśmy, że będzie trochę luzu, ale kilka metrów dalej jechał Star.
Obrazek

Wyprzedziliśmy go za mostem, bo jakieś 500 metrów dalej był skręt na Sandomierz, a tam jest wąsko i nie byłoby jak tego zrobić. Kiedy skręciliśmy nie jechało prawie nic. Powodem tego były oczywiście ranne godziny. Każdy spał :D Przed samym Sandomierzem natrafiliśmy na konwój MAN Serwis.
Obrazek

Troszkę samochodów najechało się dopiero w Sandomierzu i Tarnobrzegu. Każdy pewnie jechał do pracy. Na zdjęciach droga łącząca te 2 miasteczka.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Z Tarnobrzega wyjechaliśmy kilka minut po 7.00. Tu ruch troszkę się rozkręcił, ale tragicznie nie było ;)
Obrazek

Za jakieś 30-40 minut dojechaliśmy do Mielca. Jak na tą pore i tak małe miasteczko nie było korków. Przejechało się bardzo sprawnie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Z Mielca podążaliśmy w stronę Dąbrowy Górniczej. Mimo tego, że są tam same pola i lasy to jest tam całkiem ładnie. Droga też nie jest bardzo wąska. Jedyne co jest tam ogromną wadą to duże wyboje.
Obrazek

Niedaleko docelowego miejsca kolega ze Scanii (którego widać w lusterku) pomógł nam dojechać do firmy.
Obrazek

Jak widać dojazd nie jest pierwszej klasy, ale fajnie się tak jedzie pośród drzew.
Obrazek

Rozładunek zajął nam około 20 minut... Może nawet nie. Żeby tak sprawnie szło w każdej firmie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Teraz naszym celem był Busko-Zdrój. Nie licząc korków w Dąbrowie droga przebiegała całkiem sprawnie.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ten Mercedes trochę mnie rozbawił. Może był normalny, ale na dachu miał zardzewiałe, podziurawione orurowanie. Reflektory cudem się trzymały :lol:
Obrazek

A to zdjęcie bardzo mi się spodobało.
Obrazek

W końcu zajechaliśmy do Busko-Zdroju.
Obrazek

Stanęliśmy jeszcze na chwilę w jednym ze sklepów kupić coś do jedzenia i ruszyliśmy w kierunku firmy.
Obrazek

Jak się okazało była to spedycja i logistyka MagTransów. Miałem małe obawy, że mnie nie wpuszczą, ale strażnik powiedział, że mogę wjechać tylko żebym nie wychodził z pojazdu. Zresztą mógłbym i siedzieć, bo załadunek był góra 30 metrów dalej. Szkoda, że na zakładzie obowiązywał zakaz fotografowania.
Obrazek Obrazek Obrazek

Na zakładzie staliśmy max godzinę. Później wyjechaliśmy już w kierunku Lublina.
Obrazek Obrazek

Za Busko-Zdrojem były roboty drogowe i podmuch z nas przewracał prawie każdy pachołek po kolei. Nie zrobiłem zdjęcia, ale dosyć zabawnie to wyglądało :D
Obrazek

Chwile potem skręciliśmy na Opatów, żeby nie robić koła przez Połaniec. Droga była wąska, ale jak to na takich - jeździło mało samochodów i jechało się dobrze.
Obrazek

Staszów.
Obrazek Obrazek

Ciasne miasteczko, ale przejechało się i dalej but na Lublin.
Obrazek Obrazek

Opatów. Stąd już nie jest daleko.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dojeżdżamy do Annopola. Tutaj skręcaliśmy rano.
Obrazek Obrazek

Trochę zaczęło kropić, ale zwykła mżawka co widać po obudowie od lusterka.
Obrazek

W zajeździe Jack stanęliśmy coś zjeść. Przed odjazdem zrobiłem 2 zdjęcia.
Obrazek Obrazek

W Olbięcinie spotkaliśmy kolegę taty i pogadali chwilę na CB. Poniżej wyjazd z Olbięcina.
Obrazek Obrazek

Kraśnik. Tu już prawie jak w domu.
Obrazek

Przed Lublinem dogoniliśmy takiego MB. Powiem, że bił rekord szybkości :lol:
Obrazek

Wlocik do "Petitkowa" :D
Obrazek Obrazek Obrazek

Na JET'ce na Jana Pawła II stanęliśmy na chwile. Korkowało się trochę przez trwające tam remonty.
Obrazek Obrazek

Zajechaliśmy na bazę Orlenu zostawić MANa. Zrobiłem małą sesję.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 14 sie 2008, 18:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Cytuj:
Naszym celem była jakaś wieś niedaleko Dąbrowy Górniczej.
Z opisu wynika, że raczej chodzi Ci o okolice Dąbrowy Tarnowskiej.

A okolice wszystkie znane. Miło popatrzeć. A ten łądunek co braliście z Okolic Buska Zdroju to nie czasem z miejscowości Leszcze?

_________________
...


Post Wysłano: 14 sie 2008, 19:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Cytuj:
Naszym celem była jakaś wieś niedaleko Dąbrowy Górniczej.
Z opisu wynika, że raczej chodzi Ci o okolice Dąbrowy Tarnowskiej.

A okolice wszystkie znane. Miło popatrzeć. A ten łądunek co braliście z Okolic Buska Zdroju to nie czasem z miejscowości Leszcze?
Tak tak :) Dąbrowa Tarnowska :) A co do miejscowości to nie pamiętam już. Wiem, że wyjeżdżając z Buska (już za bazą MAGu) skręca się w lewo koło takiego sklepu osiedlowego. Jedzie się troche, zjeżdża z górki i jest ta firma. Spedycje mają tam MAG'i.


Post Wysłano: 14 sie 2008, 20:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 kwie 2005, 22:28
Posty: 197
GG: 1
Samochód: Szwedzkie badziewie z Göteborga
Lokalizacja: Stalowa Wola

Tak dokładnie. Firma to Nida Gips czy coś takiego. Byłem tam w sąsiedniej firmie raz ze śrutem. Wtedy do tego zakładu była spooora kolejka, aż po drugiej stronie jezdni stali. Prawie same Magtransy, i chyba SpedPartner.

_________________
...


Post Wysłano: 16 sie 2008, 20:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Milo poogladac swoje miasto w kadrach na forum. Oczywiscie trase jak zawsze ladnie i ciekawie opisales. Zdjecia rowniez dobrej jakosci. Musze Ci powiedziec ze prawie zlapales moje miesce zamieszkania. Chodzi mi o trzecie zdjecie zrobione w LBN jak konczyliscie trase. No no nawet kawalek mojej dzielnicy znalazl sie w relacji. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 18 sie 2008, 10:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Nad ranem, 19 lipca mama odwiozła nas na baze Orlen Transport Lublin. Tam stał nasz skład. Wszedłem do MANa, położyłem wszystko, a tata zaczął składać plandeke, ponieważ mieliśmy deseczki, a one mogą łatwo zgnić podczas wysokich temperatur. Ja zrobiłem 2 zdjęcia.
Obrazek Obrazek

Jakieś 10 minut później wyruszyliśmy. Naszym celem był Lubań. Cała droga przebiegała sprawnie. W Lublinie nie było prawie w ogóle samochodów, a w Puławach nie było problemów dzięki nowo wybudowanemu i otworzonemu mostu. Jechałem nim pierwszy raz i powiem szczerze - robi wrażenie. Korki dopiero miały miejsce za Radomiem. Jest tam teraz pełno robót i królują wahadła. Pod rząd mija się ich około 5.
Obrazek

Przysucha. Miasteczka rzut beretem, ale od tych wahadeł troszkę się naplęgło samochodów.
Obrazek

Na drodze do Bełchatowa mielibyśmy bliskie spotkanie z Ukraińcem. Co prawda to są kulturalni kierowcy, musze przyznać. Migają kierunkami jak się chce wyprzedzać, długimi, że można zjechać. Ten był troche zaspany. Jechały 2 chłodnie. Jednego wyprzedziliśmy normalnie, ale drugi chyba "spał z otwartymi oczami". Mianowicie gdy daliśmy lewy kierunek i wbiliśmy na prawy pas. Byliśmy na około 1/4 naczepy a on dał na lewo jakby chciał pas raptownie zmienić. Tata zaczął trąbieć, dał po hamulcach, a Ukrainiec chyba się obudził i wrócił na swój pas. Gdyby nie refleks taty to byśmy mieli po lusterku i być może całym rogu. Na zdjęciu poniżej droga za Przysuchą w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.
Obrazek

Dojechaliśmy do Piotrkowa Trybunalskiego między 6.00-7.00. Nie było korków. Każdy jeszcze spał :) Jak widać trochę kropiło.
Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy z Piotrkowa i udaliśmy się na A1. Przy wjazdach były niewielkie korki.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zjechaliśmy i but na Bełchatów. Cały czas popadywało. Zrobił się mały sznureczek, bo ktoś wolno jechał przodem. Ale w taką pogodę i tak by się nie wariowało.
Obrazek

W Bełchatowie spotkałem 2 małe gabaryty.
Obrazek [URL=http://www.picturepush.com/public/990070]Obrazek

Akurat kończył nam się czas. Stanęliśmy godzinkę na CPN za Bełchatowem w kierunku w Wielunia (nie pamiętam nazwy). Zjedliśmy śniadanie (mają super naleśniki :D).
Obrazek Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy. Teraz już tylko Lubań.
Obrazek

Małe koreczki spotkały nas w Wieluniu. Nic dziwnego. Godziny szczytu. Mimo tego przejechało się szybko.
Obrazek

Kierowaliśmy się na Wieruszów. Tam mieliśmy odbić na Oławę. Droga krajowa to jak zawsze - ruch był.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Droga na Oławę. Same lasy i pola.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po tych drogach wydawało się, że jedzie sie wieczność. W końcu Oława. Do autostrady dojazd jest piękny... osiedlowymi uliczkami :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wjechaliśmy na A4. Tam 90 km/h i tempomat. Popuszczanie tylko przy wyprzedzaniu, gdy ktoś jedzie lewym pasem.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W okolicach Chojnowa zjechaliśmy z autostrady i kierowali się na Bolesławiec. Na CB mówili, że tym miasteczku na obwodnicy rozkraczyła się ciężarówka i korki są niemiłosierne. Później gadali, że się zwolniło, ale jeden mówił tak, drugi inaczej. Woleliśmy nie ryzykować i pojechaliśmy przez miasto.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przy wyjeździe mieliśmy 45-tke, bo niestety nie starczyło nam czasu. Zrobiliśmy małe zakupy, a ja porobiłem fotki. Staliśmy koło 2 Delcioków.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Do Lubania zostało jakieś 20-30 kilometrów. Konkretnie naszym celem była mała wioska za Lubaniem. Kościelnik bodajże. Oczywiście dojazd krętymi, wąskimi dróżkami. Szkoda, że trzeba było odbić tutaj. Chętnie pojechałbym prosto :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Dojechaliśmy. Rozładunek trwał około 40 minut.
Obrazek Obrazek

10-tkę mieliśmy kręcić w Lubaniu. Tam też udaliśmy na stację Bliska.
Obrazek

Posiedzieliśmy chwilę i poszliśmy do Kauflandu po zakupy. Później jedliśmy i oglądali telewizje, a ja w międzyczasie robiłem zdjęcia ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W nocy wyjechaliśmy do Żar na załadunek. Ja spałem i obudziłem się za Wrocławiem na A4. Tata mówił mi, że w nocy w lesie dziki przebiegały z rowu do rowu, nie wyhamował i uderzył w jednego. Na szczęście był mały.
Obrazek

Zjechaliśmy i na Oławę. Droga taka sama jak poprzednio.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za Oławą znowu te leśne drogi. Poniżej traktorek. Ciął dobre 50.
Obrazek

W Namysłowie zagadaliśmy się z tatą i pojechaliśmy w rynek. Przynajmniej zwiedziliśmy miasteczko.
Obrazek Obrazek

Wyjechaliśmy na krajową 8-kę. W końcu normalna nawierzchnia.
Obrazek Obrazek

W miejscowości Walichnowy musieliśmy stanąć na pauze, bo skończył nam się czas. Zatrzymaliśmy się w eleganckim barze sąsiadującym z Zakładami Mięsnymi (nie pamiętam nazwy). Na parkingu stało kilka ciężarówek i pofociłem trochę. W międzyczasie ogarnęliśmy samochód wewnątrz. Poniżej macie zdjęcie zderzaka z opowieści o dziku :P
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Po pauzie już cały czas na Lublin. Przerwa tylko na tankowanie. Spotkany PEKAESiak.
Obrazek

W Wieluniu MAN jechał po naczepę do Wieltona. Odebrał papiery, bo wyjechał z tzw. strefy biurowej i później skręcił na plac z naczepami.
Obrazek Obrazek

Elektrownia Bełchatów w oddali.
Obrazek

W Bełchatowie informowali o aktywnym fotoradarze. Na szczęście nie był po naszej stronie. Poniżej zdjęcia i dom, w który wjeżdżało duże ciężarówek, między innymi Holender.
Obrazek Obrazek

A1 i Piotrków Trybunalski. Pusto jak wtedy, gdy jechaliśmy w tamtą stronę.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W Opocznie był mały sznurek z powodu tego oto traktora. Na szczęście za wiaduktem skręcił w prawo.
Obrazek

Następnie drogę utrudniały wahadła przez Radomiem. Na jednym z nich 2 transportery (bodajże Volva z MOSTVY) ominęły korek i przejechali na czerwonym. Za nami jechała policja i kilka metrów potem zdjęli ich na bok. A mi się nudziło i robiłem zdjęcia.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W Radomiu jak zwykle. Pełno ciężarówek zjeżdża się z różnych rejonów Polski, więc jest co focić.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Za Radomiem stanęliśmy na siku na niby zatoczce.
Obrazek

Te TGX'y stoją tu cały czas gdy jade tędy w wakacje.
Obrazek

W Zwoleniu stanęliśmy zatankować na Bliskiej.
Obrazek Obrazek

Obwodnica Puław. Zawsze jeździło się prosto. Teraz gdy jedzie się w stronę Puław to flaki są na swoim miejscu :D
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Stamtąd do Lublina zostało 50 km. Przejechało się szybciutko. Zajechaliśmy na Statoil, wzięliśmy wszystkie rzeczy i poszliśmy do domu.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek


Post Wysłano: 18 sie 2008, 11:15
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 cze 2007, 12:28
Posty: 261
Lokalizacja: Głogów

Super opisana trasa fotki ciekawe jak na Polskę xDTo już koniec tras w te wakacje czy jeszcze coś będzie?


Post Wysłano: 18 sie 2008, 11:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 sty 2007, 18:53
Posty: 623
GG: 6032020
Lokalizacja: Czchów

Ciekawa trasa urozmaicona dużą ilością zdjęć, niektóre bardzo interesujące :wink: Pozdrawiam i szerokości życzę przy następnej wyprawie..


Post Wysłano: 18 sie 2008, 18:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 gru 2007, 14:37
Posty: 42
GG: 7040182
Samochód: Iveco Stralis II E5 500
Lokalizacja: Pabianice

Witam, widzę że masz krótkie ale zatem fajne trasy. Manik wygląda super :)
Życzyć tylko wielotysięcznego przebiegu. Pozdrawiam


Post Wysłano: 27 sie 2008, 23:44
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2008, 0:57
Posty: 78
GG: 0
Lokalizacja: TOP PL

nie to żebym się czepiał, ale przy opisie zdjęć "Opatów. Stąd już nie jest daleko." pierwsze foto przedstawia miejscowość Bogoria (pow. staszowski), a ostatnie obwodnicę Ożarowa (DK74)

_________________
B - 2000 === C - 2008 === C+E - może kiedyś...


Post Wysłano: 28 sie 2008, 9:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 maja 2007, 12:45
Posty: 408
Lokalizacja: (Z)Dolny śląsk

Cytuj:
Ciął dobre 50.
Bo to nowoczesny ciągnik :wink:, New Holland.
Traska jak zwykle bardzo fajnie opisana.

_________________
Semper Fidelis


Post Wysłano: 29 sie 2008, 10:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
nie to żebym się czepiał, ale przy opisie zdjęć "Opatów. Stąd już nie jest daleko." pierwsze foto przedstawia miejscowość Bogoria (pow. staszowski), a ostatnie obwodnicę Ożarowa (DK74)
Dokładnie nie pamiętam tych miejscowości. Pisałem z pamięci, ale jak wiadomo ona tez czasem zawodzi :D Ale dzięki za poprawkę ;)


Post Wysłano: 31 sie 2008, 8:58
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 cze 2008, 21:23
Posty: 29

Chociaż trasy krótkie ale fajnie opisane. z niecierpliwością czekam na kolejne opisy. a Mańku :D życzę bezkolizyjnych tras :D


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 19:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Wakacje minęły to trzeba je podsumować. Oto pierwsza część filmu:

Trakerskie Wakacje 2008 cz. I

Zapraszam do oglądania i komentowania ;)


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 19:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam,
film jest świetny. :wink: Jakość mnie zadowala, ujęcia są dobrze dobrane. Dużą uwagę przywiązuję muzyce, w tym filmie jest ona dosłownie super dobrana. Oczywiście jest to tylko cz.1, jak wiadomo, czekam na cz.2. Pozdrawiam Cię serdecznie. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

filmik fajny. trasy tez w miare spoko opisane. wszystko zwiezle i na temat :D mam pytanie. czym krecisz filmiki? cyfrowka?

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 13 wrz 2008, 21:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
czym krecisz filmiki? cyfrowka?
Tak :) Kamery jeszcze nie mam :D


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: