Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 14:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Dzisiaj wybrałem sie z tatą w traske. Moze niezbyt długą ale jest. Oto jej króciutki opis.

5:45 - Pobudka.
6:30 - Wyjazd.
8:00 - Dojazd do firmy ELDORADO w Chełmie.
Obrazek
9:00 - Rozładowani, teraz kierunek Brzeźno.

Dosyć ciekawa Scania
Obrazek
Wyrąbisty przejazd kolejowy
Obrazek
9:15 - Dojazd do Brzeźna.
10:00 - Załadowani, można wracać do domu.

Auto kolesia który ładował się obok nas
Obrazek
Nasz ładunek - tektura
Obrazek
I kilka innych zdjęć z placu
Obrazek
Obrazek

No a tutaj w trakcie jazdy do Lublina
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
11:30 - Przyjazd na baze Orlenu w Lublinie przy ulicy Zemborzyckiej.

Oczywiście kilka zdjęć naszego zestawu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
13:00 - Przyjazd do domu.

Prosze o oceny. Pozdrawiam...


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 17:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 20:34
Posty: 119
GG: 0
Lokalizacja: podlasie

Fajna krótka trasa. Strasznie Ci zazdroszczę. Mam nadzieje że w wolny wtorek i środę też będę mógł jechać z tatą w traskę. Czy u ciebie szef nie ma nic przeciwko temu żeby twój ojciec brał ze sobą syna?


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 17:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 lut 2007, 22:57
Posty: 61
GG: 4481810
Lokalizacja: Bytom

Trasa krótka, więc opisu długiego nie można się spodziewać. Zdjęcia niskiej jakości, pewnie telefonem robione, ale post czytelny i za to należy się plus :) Zestaw ładny. Pozdrawiam.


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 17:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Choć traska krótka to ciekawa :wink: Szkoda że zdjęcia są słabej jakości :? Wasz MANik również ładny. No ale pozostaje tylko życzyć kolejnych, dłuższych tras :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 21 kwie 2007, 18:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Witam kolege z miasta. Popatrzylem i musze stwierdzic ze oczywiscie z widzenia znam auto Twojego taty. W firmie jezdzi jeszcze chyba kilka takich Manow bo tez widuje chyba ze to ten Twojego taty tylko z innymi naczepami. Co do traski to bardzo krotka. Nie da sie do niej zrobic duzego opisu i wielu fotek wiec to co jest jest ok. Sam kiedys jezdzilem w takie krotkie trasy jak moj tata jeszcze jezdzil. Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 14:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 gru 2006, 0:33
Posty: 33
Lokalizacja: Tarnów

Trasa krótka, więc i opis nie może być długi. Co do jakości zdjęć to mogłoby być lepiej, ale z doświadczenia wiem że nie zawsze wychodzą super foty z kabiny ;) Jednak drobna rada: próbuj focić auta z bliższej odległości tak by bardziej "wypełniały" zdjęcie. Póki co życzę dłuższych tras i szerokości.... Pzdr

_________________
---------
- A Seszele sąsiad widział?
- Seszele? Seszele Panie to mi z ręki jadły....


Tytuł: pytanko
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 15:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 kwie 2007, 19:11
Posty: 48

mam pytanko, z tego względu że jestem tutaj nowy ...możesz mi powiedziec jak tu mogę wgrać do informacji swoje foty?
dzieki


Tytuł:
Post Wysłano: 22 kwie 2007, 19:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Paweł s51, wiesz. Nie jest specjalnym zwolennikiem brania dzieci ze sobą, ale nie jest też taki, że nie można za nic brać ze sobą syna. Jest to prywaciarz więc nie ma on dużo do gadania :>. Cheester, ten MANik to nie jest z żadnej firmy w Lublinie tylko z Jaszczowa k. Lublina i Łęcznej. marex staram się właśnie robić foty jak najbliżej krawędzi zestawu. tomik to proste. Przy odpowiedzi klikasz przycisk Img, wklejasz link obrazka, potem znowu bierzesz Img i normalnie zatwierdzasz odpowiedź.


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 19:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 kwie 2006, 18:17
Posty: 692
GG: 8426213
Samochód: Scania R420
Lokalizacja: Bochnia

Odświeżam na prośbę autora :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 02 sty 2008, 19:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Chciałem przedstawić 2 trasy, w którym miałem już aparat cyfrowy. Zapraszam do przeczytania recenzji i obejrzenia zdjęć :)


Wólka-Łowicz-Lublin - 16.09.2007

Około 22.30 dotarliśmy na pewną wioske, w której ładowali MAN-ika. Podczas gdy tato zapinał naczepę cyknąłem startową fotke :P
Obrazek

Po zrobieniu fotencji wszedłem do wozu i rzuciłem swoje rzeczy. Tata wsiadł, wypisał tacho i poszlismy. Jakoś między 3.00 a 4.00 dotarliśmy na Petrochemie, żeby kupić "prowiant" i zrobić siusiu :D
Obrazek

Po wyjechaniu z Petrochemii już po chwili byliśmy w swoim miejscu docelowy czyli Łowicz City. Była noc, więc posiedzieliśmy chwile, pogadaliśmy, a ja wykminiłem coś takiego.
Obrazek

Kiedy rano musieliśmy zważyć się oraz ponownie zjechać, żeby zrzucić drugą serie w oko wpadła mi taka Magnia.
Obrazek

Potem siedziałem i się nudziłem. 2 razy na MAN-a wywaliły nam się skrzynki. Jednak pomimo dużego huku nie narobiły szkód.
Obrazek Obrazek

Były sobie 2 zestawy. Jeden nowy, drugi stary :D
Obrazek Obrazek

No i wyjechaliśmy z Łowicza. Chwile później remontowali droge, ale nie było bałaganu.
Obrazek

Pyr-pyr.
Obrazek

A tu już wyjazd na DK8 (chyba), nie pamiętam dokładnie.
Obrazek

Obrazek

A teraz rondo w Mszczonowie. Może na focie nie jest śmieszne, ale w realu nie dość, że jest zaj*biście małe to jeszcze praktycznie jedzie się przez nie na wprost od strony Skierniewic
Obrazek

FM LOGISTICS. Sorka, że budynek tak mało widoczny, ale chciałem go lepiej uchwycić, a dalej niestety były same gałęzie.
Obrazek

No i przy wjeździe na "siódemkę" złapałem na zooma takie coś.
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

W Radomiu 2 uchwycone przeze mnie zestawy.
Obrazek Obrazek

Dalej za Radomiem wpierdzielił się jakiś Polonez z przyczepką i było za nim takie pier**lenie ładny czas. Jednak wszyscy go wyprzedzili i można powiedzieć, że do Puław była już normalna jazda.
Obrazek

W Puławach nakręciłem krótki filmik przedstawiający przez ich słynny, żelazny most. To mój pierwszy film, więc proszę o wyrozumiałosć.
KLIK

Tu już wjazd na DK17.
Obrazek

No i nareszcie Lublin.
Obrazek Obrazek



Jaszczów-Brzeźno-Lipno-Jaszczów - 28.12.2007

Święta, święta i po świętach... Byłem troche wkurzony, bo w czasie przerwy między świętami, a Nowym Rokiem miało nie być żadnego wyjazdu. Jednak udało sie coś wykombinować. Zapytałem sie taty czy moge z nim jechać, on sie oczywiście zgodził. Ja już ciesze miche i nie moge sie doczekać nocy. O 3:00 mieliśmy wstać, ja sie obudziłem, tata jeszcze chciał pospać godzine więc sobie troche poleżałem :P W końcu wypiliśmy herbatke, wsiedliśmy w Renówke i pojechaliśmy do Jaszczowa (miejscowości, gdzie stoi MAN). Troche piździło więc cyknąłem autku "powitalną" fotke i wbiłem do środka sie ogrzać, gdzie jednak też nie było rewelacyjnie :sick:
Obrazek

Pojechaliśmy w stronę Brzeźna (kilka kilometrów koło Dorohuska) załadować tekturkę. Na miejsce przybyliśmy dokładnie o 6:15. Podjechaliśmy pod rampę. Tutaj jak zwykle nie obyło sie bez problemów. Jeden z widlaków miał kapcia i dostępny był tylko jeden, a muszą przecież skończyć jedno auto. Zeszło nam gdzieś do 8:40 i około 9:00 byliśmy już na drodze. Kilka fotek z firmy.

Obrazek Obrazek

Renia z firmy, w której mój tato pracuje.. Obrazek
Obrazek

No i już na drodze. Przejazd, o którym pisałem w pierwszej z moich recenzji.
Obrazek

Trucków na drodze było mało, ale ta Scania była jedna z ładniejszych.
Obrazek

Kilka fotek z drogi do Lipna (koło Siemiatycz).
Obrazek Obrazek Obrazek

Biała Podlaska.
Obrazek Obrazek

Jakaś wiocha :P
Obrazek

I dalej na drodze.
Obrazek

Tutaj samochód gościa, u którego mieliśmy rozładunek. Jakoś tak dziwaczno tu było i zadzwonił, że nas po pilotuje.
Obrazek

Wąsko zdeka nie?
Obrazek

Rozładunek.
Obrazek Obrazek

Jabłuszka na zakładzie.
Obrazek

Oś w góre i buta do domu :D
Obrazek

Ziomek pokazał nam troche lepszą "wyjazdówke".
Obrazek

No i powrót.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Parczew.
Obrazek

I Łęczna.
Obrazek Obrazek

No i koniec.
Obrazek


Post Wysłano: 27 sty 2008, 13:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Witam,
Zaciekawił mnie Twój temat - ładne zdjęcia, ciekawy opis no i sam Man interesujący. Cóż mogę powiedzieć, czekam na kolejny opis z trasy no i na kolejne, dłuższe spotkanie, które miało miejsce w Modliborzycach. :mrgreen: Pozdrawiam serdecznie no i ... szerokości ! :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 03 lut 2008, 13:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

Kolego ja tego Manika widuje na Statoill przy Alejach Tysiąclecia czyszby ty jestes z Kaliny??


Post Wysłano: 07 lut 2008, 21:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Kolego ja tego Manika widuje na Statoill przy Alejach Tysiąclecia czyszby ty jestes z Kaliny??
Ja jestem z Podzamcza, a dokładniej z ulicy czwartek. A co, mieszkasz gdzieś blisko? ;)

Ferie, ferie i po feriach. Troche zdjęc było, filmów też i postanowiłem się tym z wami podzielić. Sklepiłem to w jedną całość i dałem na wrzute, bo nigdzie indziej nie chciało działać :/ Prosze o komenty :)

Ferie 2008


Post Wysłano: 08 lut 2008, 16:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 30 sty 2006, 13:52
Posty: 33
GG: 3255162
Samochód: -----
Lokalizacja: Chełm

Ostatnio widzialem Mana w Chełmie. Ogólnie często go widuje. Ładnie wygląda:)


Post Wysłano: 09 lut 2008, 3:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 sty 2008, 20:45
Posty: 242
GG: 7448944
Lokalizacja: Lublin

kolego ja z Kaliny a waszego Manika z ojcem oglądałaem bo odrazu na myśl nam wpadło ze taki Manik to miedzynarodówka a tu sie okazuje krajóweczka fajny sprzecik i dosyć często w Lublinie rozpoznawalny 8)


Post Wysłano: 09 lut 2008, 20:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Filmik obejrzalem. Stwierdzam ze nawet dobrze Ci poszlo. Muzyka przyjemna dla ucha. Minusem jest to ze sporo nagrywales w nocy i niestety nic nie widac. Mysle ze na nastepny raz nie ma co nagrywac nocka no chyba ze w miastach gdzie droge oswietlaja latarnie. Nocny przejazd przez most to zapewne Pulawy. Dobrze mysle??? Pozdrawiam.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Post Wysłano: 09 lut 2008, 22:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Cytuj:
Nocny przejazd przez most to zapewne Pulawy. Dobrze mysle??? Pozdrawiam.
Tak. To Puławy :) A nocką nakręcałem, bo nakręcałem :mrgreen: Myślałem, że lepiej wyjdzie, ale sie pomyliłem. Dziękuje za komentarze. Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 29 mar 2008, 21:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

Klip z dzisiejszej trasy :) Zapraszam do obejrzenia i komentarzy ;)

KLIK


Post Wysłano: 29 mar 2008, 22:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 sie 2006, 12:58
Posty: 550
GG: 8261240
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Klip jest świetny ! Kawał naprawdę dobrej roboty. Komuś może się nie spodobać jakość, ujęcia i w ogóle, dla mnie jednak cały film jest godny polecenia, robi pozytywne wrażenie. Nie jest nudny. Pozdrawiam. :wink:

_________________
Ból z serca bliskich, a przesłanie dla Was.
Obudźcie się ludzie i przejrzyjcie na oczy jesteśmy tacy jak Wy i może to was zaskoczy ...


Post Wysłano: 29 mar 2008, 22:37

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2008, 17:13
Posty: 2
GG: 6943120
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Meszna

Hmm... zgadzam się z torebą udany klip:) najbardziej podobał mi się przejazd 'nowoczesną drogą' ... Ogólnie ciekawe połączenie zdjęc i filmów;] Jakośc nie jest jakaś super ale też nie ma na co narzekac:)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: