Regulamin forum


Zasady publikowania pojazdów:

1. Nazwa tematu musi zawierać nazwę pojazdu (np: Scania 124L Topline), dla dwóch samochodów identycznie (np: Scania 124L Topline, MAN TGA XLX).
2. Prezentujemy jedynie pojazdy z homologacją ciężarową i autobusy.
3. Opisujemy pojazd według wzoru:
Marka: -
Model: -
Rok produkcji: -
Przebieg: -
Wyposażenie: -
Zabudowa/Naczepa/Przyczepa: -
Obsługiwane kierunki: -
4. Opis samochodu może zawierać inne informacje, jednak podane w punkcie 3 są obowiązkowe.
5. Prezentacja samochodu musi posiadać minimum 3 zdjęcia opisywanego pojazdu.
6. Zdjęcia muszą być zamieszczone w formie miniaturki, która jednocześnie jest odnośnikiem do pełnowymiarowej fotografii.



Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 maja 2026, 20:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lut 2005, 18:59
Posty: 847

Jeśli masz na myśli burdel to mogę polecić podróbki holenderskich/amerykanskich arbuzów z Ali:

https://a.aliexpress.com/_EG5EmPM

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Post Wysłano: 24 maja 2026, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2076
Samochód: Volvo FH500 XL

Ooo właśnie o takie coś mi chodzi. :D Zamawiam i będę działał, dzięki Krzychu. :D

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 29 maja 2026, 20:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 1087
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Gratki.Ładna furka. Gdybym miał kierować się wyglądem auta przy zakupie miał bym same Volvo we flocie, choć teraz gdy już nie jeżdżę dzień w dzień to mi wsio ryba co jest we flocie, aby za dużo problemów nie sprawiało.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 16 cze 2026, 18:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2076
Samochód: Volvo FH500 XL

Dzięki. :D Mi też ogólnie stylistycznie Volvo bardzo się podoba. :wink:

Obrazek

Oficjalnie na stałe zostałem chlodniarzem. Także od teraz, jak ktoś będzie widział takie Volvo i niebieskie paleciary, to napewno ja. :D

Póki co, 212 tysięcy na zegarze i bez przygód. :]

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 16 cze 2026, 19:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3465
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Oficjalnie na stałe zostałem chlodniarzem.
KOLEGO, ALE WEŹ WYDUPCAJ TYM REFEM NA KONIEC PARKINGU!!!!

Btw: Pod lodówką te Volva wyglądają. Bo pod blandeką jakoś tak :/


Post Wysłano: dzisiaj, 15:19
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 2076
Samochód: Volvo FH500 XL

Koluniu, przy agregacie lepiej się śpi, nie słychać przynajmniej jak drzwiami co chwilę trzaskają na parkingu. :mrgreen:

Obrazek

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: