jak kotlet odgrzany to. Tyle jest o dotarciu w ksiazce volva. A ja mam juz 14tys i jezdze normalnie byle by nie palowac. Rental i tak go oddaje za 3 lata...Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |