, po trzecie swoją siedzibę, która mieściła się w Bielska-Białej przy ulicy Wapienickiej 36 teraz mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Bestwińskiej 105A, po czwarte lekko zmienili malowanie i karosowanie swoich z
na
na














































Kto jest online |
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości |
| Nie możesz tworzyć nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów |