Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Prawko w Angli
Post Wysłano: 19 maja 2007, 3:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2007, 8:46
Posty: 3
Lokalizacja: Przemysl

Witam w sumie to moj pierwszy post, niewiele wiem o tej robocie ale kreci mnie tak samo jak wiekszosc tu obecnych. Robie wlasnie prawko w angli i zauwazylem ze nie wiele jest tutaj postow na ten temat. No akurat siedze w temacie wiec jak ktos ma jakies pytania na ten temat to chetnie sie podziele wiedza. Ok narazie :)


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 10:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

To ja sie udziele pierwszy :) mam pytanie, na czym uczysz sie jeździć? i gdzie odbywają sie te nauki (jakieś specjalne place)? Byłem w tamtym roku w Anglii ale ani razu nie miałem okazji widzieć w mieście ciężarówki z przysłowiową eLką.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 10:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lip 2006, 19:32
Posty: 201
GG: 3602137

jak wygląda,ile trwa kurs i ile kosztuje??

_________________
lepiej mieć brzuch od piwa,niż garb od roboty


Tytuł:
Post Wysłano: 19 maja 2007, 23:26

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2007, 8:46
Posty: 3
Lokalizacja: Przemysl

No ja jestem dopiero na samym poczatku wiec wiekszosc rzeczy wiem jak w treori wyglada bo system jest calkiem inny niz w polsce. Jeszcze nie jezdzilem bo jazda jest na samym koncu, najpierw samemu trzeba zalatwic teorie a dopiero potem zaczyna sie jazde, kurs z jazdy wyglada tak: 4 dni (czasem 5, zalezy od szkoly i ceny kursu) dzien po dniu po 8 godzin na czwarty dzien na ostatnie poltorej godziny przychodzi egzaminator i jest egzamin raz dwa i praktycznie wieczorem mozesz uderzac w trase bo tutaj nie wymagaja swiadectw kwalifikacji itp, samo prawko juz wystarcza. Co do kosztow to sam kurs C+E ok 1800 funtow plus egzaminy i inne ukryte oplaty czyli min 2000L. No to tak po krotce wyglada a sprzet to wytluczone scanie magnumy many i raczej zestawy ciagnik + naczepa, przyczep tu nie widzialem w tych szkolach. Ok


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 0:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 maja 2006, 14:13
Posty: 111
Lokalizacja: Bartoszyce

A jak wygląda sprawa z miejscem zamieszkaniem? np. trzeba mieć jakieś stałe zameldowanie, albo przebywać jakiś czas w UK żeby rozpocząć takowy kurs? Czy poprostu przyjeżdżam z Polski i na drugi dzień zapisuję sie na naukę? Jeszcze jedno, jest w Anglii coś w stylu naszego polskiego placyku?

_________________
Kubuś Puchatek zanim napisał jakiś post, to siadał i walił się w głowę pluszową łapą, mówiąc „myśl, myśl, myśl…”
Wy też myślcie zanim coś napiszecie !


Tytuł:
Post Wysłano: 20 maja 2007, 14:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 maja 2007, 8:46
Posty: 3
Lokalizacja: Przemysl

Z adresem jest luz bo tu nie ma czegos takiego jak stale zameldowanie, podajesz taki pod jakim akurat mieszkasz a jesli chodzi o szkoly jazdy to to juz ich kompletnie nie interesuje skad jestes, mnie ani razu nawet nie spytali o to, a jesli chodzi o placyk to jako takiego nie ma, trzeba zrobic cofanie po torze w ksztalcie litery S i zademonstrowac hamowanie czy wykonac symulacje podstawiania sie do zaladunku, podpinania naczepy itp ale wszystko bardziej w praktycznej formie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 6 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: