Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 29 gru 2006, 19:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2005, 21:43
Posty: 79
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Witam. Znowu zaprezentuje jakąś część mojej kolekcji die-castów w 1/50. Teraz będą to maszyny budowlane - buldożery, koparko-ładowarka i wywrotka.

Na pierwszy ogień idzie spycharka CAT D11R (wozik 2 w kolejności pod względem wielkości - masa koło 105 ton).
Producentem modelu jest firma Norscot. Model metalowy z elementami plastikowymi, gąsienice ogniwkowe, metalowe. Ruchomy lemiesz i tylnu zrywak.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drugi buldożer to Liebherr PR 724 prod Siku.
Model metalowy, z elementami platikowymi. Gąsienice gumowe. Ruchomy lemiesz, tylne zrywaki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Porównanie CAT D11R z Liebherrem PR 724
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Koparko-ładowarka to miniaturka modelu Terex (chyba model Terex 970 Elite Backhoe Loader) prod Siku.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wywrotka/wozidło Volvo A40 - prod Hongwell'a.
Model metalowy, z elementami plastikowymi, model przegubowy (odzworowane silowniki), zawieszenie tylnej osi ruchome, kiper ruchomy.
Mimo, że to produkcja chińska model ten nie ustępuje model znanych firm, za to jego wielką zaletą jest cena - coś koło 40 zł.
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2006, 19:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 gru 2006, 20:33
Posty: 264
GG: 5844851
Samochód: Honda Civic VIII
Lokalizacja: Gdynia

Witam

W mojej kolekcji również posiadam między innymi te modele siku, kilka Joali i Motorart( w przyszłości zaprezentuję).
Wiesz może gdzie można dostać u nas die-casty firm Conrad, Norscot czy NZG oprócz sklepu DFR?


Tytuł:
Post Wysłano: 29 gru 2006, 19:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2005, 21:43
Posty: 79
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Cytuj:
Witam

W mojej kolekcji również posiadam między innymi te modele siku, kilka Joali i Motorart( w przyszłości zaprezentuję).
Wiesz może gdzie można dostać u nas die-casty firm Conrad, Norscot czy NZG oprócz sklepu DFR?
Odpowiedż jest przykra - chyba dzisiaj nigdzie .... Pisałem już do DFR'u w sprawie części - ale cisza. Chyba nikt tego nie sprowadza do nas. Zostaje juz tylko i-net zagrabaniczny - ebay niemiecki i sklepy poza naszymi granicami.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 3 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: