Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:06
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

Mianowicie na tym ze rozlaczylem zestaw potem go podlaczylem:D wszytsko ladnie pieknie wyciagam kliny samochod stoi i nagle mi zaczyna zjezdzac (zapomnialem recznego) :shock: a on ze nie moze tak... moglbym sie klocic dlaczego podpinam przyczepe na wzniesieniu ale dalem spokoj:) co o tym myslicie??

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:18

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2008, 0:34
Posty: 53
GG: 0
Samochód: volvo

A duże to wzniesienie?
Szkoda taki prosty błąd popełniłeś, ale wiem stres jest stresem.
Ale wg mnie w kłóceniu się nie byłoby sensu, bo ręczny musi być.

Jakiś czas temu pewien kierowca spieszył się bardzo i chciał szybko załatwić sprawy papierkowe na granicy w Koroszczynie na terminalu, aż w pośpiechu zapomniał ręcznego. Po załatwionych sprawach wraca do auta, a auto stoi w rozwalonym ogrodzeniu;/. Pośpiech go zgubił, a za ogrodzenie zapłacił sam.


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2815
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Co o tym myslimy.

Ewidentny twoj blad nawet nie ma co rozmyslac tylko szykowac sie na kolejne podejscie

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

totutotam wzniesienie nie bylo duze ale jednak wzniesienie:) tez tak mysle ze to moj blad jeszcze te przylanczanie na czas:/

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 gru 2008, 0:34
Posty: 53
GG: 0
Samochód: volvo

Cytuj:
totutotam wzniesienie nie bylo duze ale jednak wzniesienie:) tez tak mysle ze to moj blad jeszcze te przylanczanie na czas:/
Tak tylko spytałem o to wzniesienie, bo inaczej byś raczej klina nie wyciągną.

Tak ten czas jest chory sam nie wiedziałem do kiedy jest on mierzony. Czy do momentu szczepienia czy do momentu sprawdzenia oświetlenia i przez to biegałem dookoła pokazując światła:) trochę się napociłem.


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 15:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

wyjście z każdego auta, bez zabezpieczenia go przed przemieszczeniem się kwalifikuje się do oblania.

dam przykład: jeden z naszych kierowców coś grzebał przy aucie (drobna awaria w trasie). wlazł pod auto, a to - ciągnik + naczepa przejechało nad nim. dobrze że zmieścił sie między kołami i nie jeździ megą bo by nie przeżył.

jeżeli Ty dzisiaj oblałeś przez to egzamin, to będziesz pamiętał dość długo, a jak zapomnisz to i tak już wejdzie Ci zabezpieczenia auta w nawyk.

jeżeli egzaminator by Cię puścił, to przypomniałbyś sobie o zabezpieczeniu auta leżąc pod nim jak nasz kierowca. myślę, że oblanie magazynu to korzystna cena. szczególnie dla Ciebie.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 16:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

MAcie racje:) tylko wkurza mnie to ze przez wlasna glupote:) Egzaminator powiedzial ze naprawde szkoda:(

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 18:53
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 kwie 2005, 15:36
Posty: 6307
Lokalizacja: Wrocław

zasada z brydża:

bardzo trudne elementy należy wykonywać z lekkim luzem, natomiast te najprostsze w najwyżyszym skupieniu, bo na prostych rzeczach popełniamy najwięcej błędów.

_________________
https://www.youtube.com/user/SzkolaTransportu/featured


Tytuł: Re: OBLALEM:D
Post Wysłano: 12 mar 2009, 19:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7206
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Cytuj:
totutotam wzniesienie nie bylo duze ale jednak wzniesienie:) tez tak mysle ze to moj blad jeszcze te przylanczanie na czas:/
A czy ty myślisz że w życiu to się podpina naczepę/przyczepę na idealnym płaskim terenie czasem się zdarza że i trzeba odczepić pod dość dużą górkę i co wtedy :wink:
Dlatego kłucenie z instruktorem by było bez celowe

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Post Wysłano: 12 mar 2009, 22:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2008, 21:06
Posty: 22
GG: 6816625
Samochód: brak

Panowie, a ja myślę tak i wyznaję taką zasadę że jazdy i zachowania nie uczy instruktor, egzaminator, tylko droga. A jak się nie przewrócisz to się nie nauczysz. Ja dzisiaj zdałem CE , a poprzednio oblałem za brak pasów przy podjeżdżaniu do spięcia, a dzisiaj się pytam egzam. czy trzeba mieć , a on na to - po co, jak pan chce może pan zapiąć ale ja nie wymagam. Poprostu za błedy trzeba płacić, a szkoda że za to oblałeś, jedna ręczny to podstawa. Pzdr powodzenia następnym razem. Szerokości


Post Wysłano: 13 mar 2009, 3:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

dzieki koledzy:) :D

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 13 mar 2009, 11:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 10 mar 2009, 19:47
Posty: 11
GG: 0

"DEMON"ie,
Pociesz się (choć wiem, jak to łatwo się mówi), że ja zdawałem w grupie z gościem, który nie podciągnął bolca w sprzęgu do końca i wczepiając tak przypietruszył w przyczepę, że aż wióry poszły. Oblał, a miał 10 lat praktyki na C.
Trzymam mocno kciuki za Twoje następne (udane - zobaczysz!) podejście.


Post Wysłano: 13 mar 2009, 13:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

narazie jeden raz a widzialem tam ludzi co oblewaja z 7 razy bo zle zapnie i w ogole:) Dzieki wsyztskim za odpowiedzi Pozdrawiam

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 13 mar 2009, 15:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
wyjście z każdego auta, bez zabezpieczenia go przed przemieszczeniem się kwalifikuje się do oblania.

dam przykład: jeden z naszych kierowców coś grzebał przy aucie (drobna awaria w trasie). wlazł pod auto, a to - ciągnik + naczepa przejechało nad nim. dobrze że zmieścił sie między kołami i nie jeździ megą bo by nie przeżył.

jeżeli Ty dzisiaj oblałeś przez to egzamin, to będziesz pamiętał dość długo, a jak zapomnisz to i tak już wejdzie Ci zabezpieczenia auta w nawyk.

jeżeli egzaminator by Cię puścił, to przypomniałbyś sobie o zabezpieczeniu auta leżąc pod nim jak nasz kierowca. myślę, że oblanie magazynu to korzystna cena. szczególnie dla Ciebie.
Chciałbym widzieć jego minę jak zestaw już przejechał :?


Post Wysłano: 17 mar 2009, 22:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

on sie stoczyl zaledwie 30 cm:):) wiec jego mina byla i tak masakra:D:D:D 24 next podejscie:)

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 21 mar 2009, 22:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

jak juz psialem 24 znow podejscie:) mam pytanie czy podczas zlaczenia zestawu oblewaja u was jak udezy sie w kielich i on sie obruci?? (nie czyto trafi w otwor)

a druga sprawa jest taka ze: (prosze sie nie obrazac za to )
denerwuje mnie cos takiego ze ludzie przychodza z PUP i maja prawko za darmo oni maja w dupie czy zdadza czy nie bo i tak chyba 3 razy maja za darmo.. a czlowiek ktory sam sobie zarabia na to wszytsko musi Cierpiec bo rgzaminatorzy maja duzo ludzi i wiecej oblewaja:/ co o tym myslicie??

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 21 mar 2009, 23:00
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2815
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
maja prawko za darmo oni maja w dupie czy zdadza czy nie bo i tak chyba 3 razy maja za darmo
W moich rejonach maja 1 egzamin za darmo a reszte z wlasnej kieszeni i z tego co zauwazylem to przykladaja sie do tego poniewaz jesli nie zdadza za pierwszym to juz raczej nie podchodza

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 22 mar 2009, 0:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 gru 2007, 15:19
Posty: 652
Samochód: MP 3
Lokalizacja: Opole

no wlasnie bo maja to w gdzies:]

_________________
Wszytsko za drugim razem przypadek??
B , C , C+E


Post Wysłano: 22 mar 2009, 0:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 cze 2008, 21:29
Posty: 809
GG: 6974206
Lokalizacja: PODLASIE

Cytuj:
Cytuj:
maja prawko za darmo oni maja w dupie czy zdadza czy nie bo i tak chyba 3 razy maja za darmo
W moich rejonach maja 1 egzamin za darmo a reszte z wlasnej kieszeni i z tego co zauwazylem to przykladaja sie do tego poniewaz jesli nie zdadza za pierwszym to juz raczej nie podchodza
Mają chyba 3 podejścia + koszty poniesione na dojazd na ten egzamin (bilety, paliwo) :!: :!:

A co do pierwszej części w Białymstoku jak w Starku nie zaskoczy tak jak ty to nazwałeś to oblewają.
Raz była taka sytuacja że było trzech gości pierwszy poszedł nie zaskoczył drugi poszedł nie zaskoczył ten zaczep trzeci co był pobladł i poszedł niby do egzaminatora prosić żeby mu wpisał że się nie stawił do egzaminu przez co odzyskał połowę pieniędzy po czym poszedł kupić dodatkową godzinę. :wink:
Ale czy tak można czy to bajka wymyślona przez kolegę...

_________________
Pozdrawiam MAN Lion's Coach :)


Post Wysłano: 23 mar 2009, 18:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 20 gru 2007, 16:55
Posty: 35
Lokalizacja: POLAND

W bielskim Word jak ci sie obruci kielich to egzaminator każe ci się ustawić znowu obok przyczepy i jeszcze raz podjechać pod zaczep jezeli nie uda ci się za drugim razem to niestety dziękujemy.
Pzdr
TD
Ps.
DEMON ile czekałeś na kolejny egzamin?
Na podbeskidziu są pierońsko długie kolejki jeżeli oblejesz powiedzmy 4 marca to kolejny egz. masz 5,6,7 kwiecień także jest troche ludzi.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: