Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 03 mar 2009, 1:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2009, 0:42
Posty: 8
GG: 732040
Samochód: sei

Czy ktoś może polecić jakąś instytucje krakowską zajmującą się zrobieniem kompletu badań (lekarskie + psychotesty) potrzebnych na kategorie C? Chodzi o to aby było to za jednym zamachem wszystko i w miarę tanio.

Pozdrawiam :)


Post Wysłano: 03 mar 2009, 11:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 mar 2009, 13:10
Posty: 7
GG: 0
Lokalizacja: Kraków/nottingham

Cytuj:
Czy ktoś może polecić jakąś instytucje krakowską zajmującą się zrobieniem kompletu badań (lekarskie + psychotesty) potrzebnych na kategorie C? Chodzi o to aby było to za jednym zamachem wszystko i w miarę tanio.

Pozdrawiam :)
w mpk na brożka możesz zrobić badania


Post Wysłano: 04 mar 2009, 21:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lut 2009, 15:27
Posty: 77
GG: 0
Samochód: osobówka
Lokalizacja: Przedmieścia Krakowa

głowy nie daję ale chyba takie badania zrobił by na Ujastku w Hucie koło Kombinatu. Tam jakby nie było jest medycyna pracy a ojca tam kieruje huta na psychotesty tylko on jest elektryk na utrzymaniu ruchu ale kierowców też przecież jeszcze na kombinacie mają to raczej tam by spokojnie zrobił. Wsumie też by mi pasowało takie badania zrobić i tam będe podbijał na początek.

same psychotesty widzialem ze robią też na Topolowej w szkole jazdy tylko nie pamiętam jak ona sie dokladnie nazywała

_________________
Jak przyjdzie ochota to i pies kota, wyłomota


Post Wysłano: 04 mar 2009, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2009, 22:10
Posty: 14
GG: 0
Samochód: stary
Lokalizacja: prawie Kraków

albo medycyna pracy też jest w hucie na szklanych domach, ale nie wiem na 100 czy tam da sie robic te badania


Post Wysłano: 08 mar 2009, 11:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2009, 0:42
Posty: 8
GG: 732040
Samochód: sei

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Znalazłem przychodnię ergo med, w której komplet ze wszystkim zrobię za 210zł.
http://www.ergomed.krakow.pl/

Czy ktoś zna jakąś firmę w małopolsce, w której można siąść bez większego doświadczenia na auto do 3,5t? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i namiary gdyż napisałem już do bardzo wielu firm i brak odpowiedzi jakiejkolwiek, a bardzo mi zależy na pracy, nawet dorywczej na weekend czy coś :(


Post Wysłano: 08 mar 2009, 14:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 mar 2009, 14:36
Posty: 1
GG: 0

A w ośrodku którym robisz prawko nie robią badań?
Mi zrobili na miejscu ;) zapłaciłem za nie 70zł, psychotesty zrobiłem osobno za 80 zł
Tak więc łączny koszt badań to 150 zł :)
W jakim ośrodku robisz prawko?


Post Wysłano: 08 mar 2009, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 02 sty 2009, 0:42
Posty: 8
GG: 732040
Samochód: sei

w ośrodku Klakson. Robiłem tam już B i mam miłe wspomnienia. Dodatkowym atutem kursu jest cena, auto takie samo jak na egzaminie i mam do ośrodka 5 minut. Pani powiedziała, że muszę badania zrobić samodzielnie.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 7 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: