Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 mar 2009, 18:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 wrz 2008, 14:23
Posty: 243
GG: 3694165
Samochód: DAF XF SSC 106 + Wielton
Lokalizacja: Białystok

Nie.
Ponieważ piekarnia ma auto,którego używa do transportu na potrzeby własne czyli nie zajmuje sie transportem zarobkowym.

_________________
[A][BE][CE][DE]


Post Wysłano: 10 mar 2009, 18:26
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2815
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Pierwsze słyszę żeby do transportu na potrzeby własne autem powyżej 3.5t nie potrzeba kursu na przewóz rzeczy

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 10 mar 2009, 18:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 lis 2007, 16:28
Posty: 19
GG: 3789078
Lokalizacja: Lwówek WLKP

jezeli kierownica naprawde Cie kreci to zapisz sie na kurs,niewidomo czy Ci sie przyda ale napewno nie zaszkodzi chociaz z praca jest ciezko ja mam C+E kurs na przewoz rzeczy i wszystkie potrzebne badania, z doswiadczenia tylko 3miesiace na solowce po kraju i 9 miesiecy w woju i od miesiaca szukam pracy i jak narazie nic....


Post Wysłano: 10 mar 2009, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2009, 12:23
Posty: 23
Samochód: SCANIA R420

dzieki koledzy i tak bede robil kurs na przewóz rzeczy tylko musze na niego zarobic

_________________
B - 2005
C - 2009
C+E - w trakcie


Post Wysłano: 11 mar 2009, 5:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2008, 21:47
Posty: 20
GG: 0
Samochód: scania 420
Lokalizacja: Pruszków

Witam.Jak tu juz koledzy wyżej piszą jeśli to Ciebie naprawdę kręci to możesz zrobić,ale na chwile obecną dla swieżaków sytuacja z pracą wygląda tragicznie.Skończyły się narazie czasy że "młodzian" po odebraniu prawka mógł sobie przebierać w ofertach i był witany w firmie z otwartymi rękoma.Cały ten kryzys pokazał ,że system szkolenia młodych kierowców jest poprostu do d..y.Zaczynając od zestawów na których się uczą ,kończąc na szkoleniach dotyczących przewozu rzeczy itd.Jeśli do firmy przychodzi swieżak który zdobywał nauke na tandemie,troche potrwa zanim nauczy się sprawnie manewrować naczepą (cierpi na tym sprzęt),co do szkoleń np.przewóz rzeczy,zdarzają się przypadki ,że "przeszkolony" z papierkiem w ręku nawet nigdy na własne oczy nie widział pasa do zabezpieczania ładunku,ponieważ kurs polegał na obejrzeniu np filmów :lol: żal.Myślę,że gdyby nauka kierowcy była prowadzona na lepszym sprzęcie (np naczepa) plus odpowiedzialne kursy na przewóz rzeczy nie byłoby dla młodych tak ciężko .Wróćmy do sytuacaji z pracą,niedawno firma szukała kierowcy,dała ogloszenie w internecie,przyszło ok 140 cv :shock: (dodam ,że jest to mała firma i niezbyt znana),przedział wiekowy bardzo różny,od młodych napalonych wilczków po emerytów.Jeśli ktoś myśli ,że zrobi teraz prawko to jego problem z bezrobociem się skończy to jest w wielkim błędzie,także radze inwestować te 5-6 kafli w siebie ,ale nie w zawodzie kierowcy
Pozdro


Post Wysłano: 11 mar 2009, 9:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2009, 12:23
Posty: 23
Samochód: SCANIA R420

do kolegi czajnik. ja tez kolego od listopada jestem bez pracy a ze akurat zdarzylo sie tak ze zrobilem C. i w urzedzie pracy znalazlem ogłoszenie ze do piekarni potrzebuja z Kat.C to odrazu wydruk CV i poszedłem zaniesc jutro albo w piatek maja dzwonic pzdr

_________________
B - 2005
C - 2009
C+E - w trakcie


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: