Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Czujnik spalin
Post Wysłano: 29 wrz 2025, 10:02

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 paź 2020, 19:49
Posty: 39
Samochód: Man TG360A
Lokalizacja: Sandomierz

Podpowie ktoś który czujnik jest od temperatury spalin bo są 3 na rurze mam błąd EDC 00173
Obrazek

_________________
MAN TGA 2002 +2008


Post Wysłano: 29 wrz 2025, 14:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sty 2024, 23:47
Posty: 4

ten cienki


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: