Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Tytuł: Jaki to most
Post Wysłano: 06 cze 2007, 14:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 cze 2007, 21:02
Posty: 299
GG: 7810080

Witam. Mam w Manie 19. 403 most napędowy z przełożeniem 28#21 zębów ( ten Man jest na zwolnicach) i coś zaczęło w nim stukać, więc tak myślę nad jego wymianą. Znalazłem most 29#25 zębów ale normalny z samochodu ze zwykłym mostem i nie wiem czy będzie pasować i jaka będzie jego szybkość. Na co sie patrzy porównując je i czy ktoś wie kto sie zajmuje regeneracją takiego sprzętu!!!


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 14:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Poszukaj w okolicy wału napędowego gdzie się łonczy z mostem chyba po prawej strone powinna być tabliczka znamionowa mostu na której jest podane całkowite przełorzenie mostu np 3,70. Most można naprawić u karzdego dobrego mechanika wyciąga się całą główke z koszem satelitów i masz wszystko na wieszchu prawdobodobnie masz jusz durzy luz miedzy kołem atakującym tym od wału a talerzem który jest przykręcony do kosza satelitów ten luz mozna rególować na dystansach mocujących łorzyska od kosza z satelitami. Weż np łoma i wskadz w krzyżak wału napedowego i nim pokręć w ten sposub sprawdzisz luzu między zębne. napewno koszt naprawy mostu będzie tańszy od jego wymiany na pewno jest przy tym mniej roboty niż zamiana mostów

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: