| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Słyszał ktoś o philips carin? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=8361 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | domisieks [ 16 maja 2007, 10:58 ] |
| Tytuł: | Słyszał ktoś o philips carin? |
Ma ktoś może taką nawigację? http://www.allegro.pl/item195146573_naw ... carin.html Jak się sprawuje w ciężarowych samochodach? Warte to coś jest czy nie zawracać głowy ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|