Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 21:45

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 mar 2007, 23:13
Posty: 17
Lokalizacja: Częstochowa

Witam, po naprawie zaworu ogrzewania nadszedl czas na klimę. Na sprężarce nie było pasków, łożysko koła pasowago było rozleciane no i wiadomo trzeba to teraz wszystko posprawdzać ,ponapełniac, ale jest jedno ale, nie wiem skąd ma być prąd na sprężarkę tzn. wtyczka z przewodami jest i niby wszystko cacy ale napięcia nie ma. Czy z tej wtyczki przy spręzarce leci przewód pod tą pokrywkę obok cewek i tam ma się łłączyć z cewką czy on leci jeszcze gdzieś dalej? Jeżeli tak jest jak mi się wydaje to u mnie są jakies dwa przewody z cewek na żywca odcięte, moze którys z nich ma leciec wlasnie na sprężarkę? HELP!
(MAGNUM MACK'99)


Tytuł:
Post Wysłano: 15 kwie 2007, 22:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 wrz 2005, 20:59
Posty: 344
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Musi iść + na cewkę bo inaczej sprężarka nie będzie się kręcić zresztą żeby to sprawdzić to pociągnij + z akumulatora i do tej kostki przyłóż powinno być widać jak się zasprzęgla, a jak masz ucięte od kostki do przyłóż do tego kabla co idzie na pewno do cewki. A nie wiem czemu ktoś uciął te kable a układ sterowania jest dość skomplikowany i jak tam będzie problem to będziesz miał trochę szukania albo w ogóle wylądujesz u mechanika lub w serwisie.
W każdym razie ciężko mi jest coś powiedzieć na Twój problem bo nie widze tego co tam jest ucięte. do sprężarki powinna lecieć kostka zazwyczaj z jednym kablem którą leci + na cewkę w sprężarce i to jest wszystko.

_________________
http://www.GLOBETRUCKER.org
Is it better to loose 5 minutes or 50 years ?
preferite perdere 5 minuti oppure 50 anni ?
Preferez-vous predre 5 minutes ou 50 ans ?
verlieren Sie lieber 5 Minuten oder 50 jahre ?
Wolisz stracić 5 minut czy 50 lat ?


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: