| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Cieżarówki jako kamper lub koniowóz https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=7255 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | r [ 21 mar 2007, 0:50 ] |
| Tytuł: | |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() za: http://www.lkw-infos.eu jedyne co mogę powiedzieć, to, że takich maszynek używają najczęściej sportowcy, głównie sportów motorowych, gdzie muszą mieć duże domy na kółkach, np żużlowcy, czy motoGP |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|