Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 01 mar 2007, 16:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 16:10
Posty: 3

Witam przed miesiącem zdałem na prawo jazdy kat. C dopiero mam 18 lat i nie wiele doświadczenia. Czy moglibyście mi koledzy pomuc i napisać kilka rad, żebym wiedział co robić czego nie co mi się przyda co nie jak się zachowywać na co zwracać uwage i uwagi techniczne. z góry dzięki wielkie pozdrawiam wszytskich


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 17:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Może to Tobie pomorze:
viewtopic.php?t=951&postdays=0&postorder=asc&start=0

Swoją droga myślę, że możesz mieć problemy ze znalezieniem pracy na C w tym wieku :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 17:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3138
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
pomorze
Masz na myśli region Polski ?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 17:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 sty 2007, 12:36
Posty: 27
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kolego Długi#027, czepiasz się trochę. Kolega Emil zrobił po prostu błąd ortograficzny:)
A swoją drogą, to naprawdę cieżko o robotę na ciężarówkach w wieku 18 lat, bo przecież każdy wszędzie chce doświadczenia...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 19:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 16:10
Posty: 3

już troche jeźdze starem 266 mercedesem1180

[ Dodano: Czw, 01.03.2007, 18:07 ]
chciałbym się dowiedzieć o sprawy techniczne np: technika jazdy, lusterka, zmina biegów jazda zładunkiem itp


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 20:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego mysle ze przepisy znasz i wiesz ze do 21 lat tylko 7,5DMC. Ja rowniez mam ponad 19 lat i CE jednak ja sie ucze a po Twojej wypowiedzi wnioskuje ze Ty sie juz nie edukujesz chyba ze zaocznie lub szukasz roboty na wakacje. Mysle ze trudno bedzie Ci znalezc robote na ciezarowke w tym wieku bo nie masz doswiadczenia a i na B Twoje tak jak i moje doswiadczenie jest male. Radzilbym poszukac pracy gdzies na dostawczaka.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 20:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 maja 2006, 9:36
Posty: 7
Lokalizacja: Łuków

ooo kolego bardzo chcial bym Ci pomoc ale sadz ze prosisz o rzeczy niemozliwe do przekazania w sposob czysto teoretyczny. Tego wszystkiego nauczysz sie jak zaczniesz jezdzic bo wszystko jest zalezne czym jedziesz, co wieziesz po jakim terenie przy jakiej pogodzie itd itp...


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 20:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2007, 22:24
Posty: 18
Lokalizacja: Starachowice (TST)

witamm !!
powiem ze wiek moze byc przeszkoda ale te nie koniecznie . ja miałem 19 lat jak zaczołem jezdzic busem po kraju. wiele jest firm które potrzebuja kierowców na solówki . a najczesciej taki młody kierowca prze kilka tras jezdzi z kims doswiadczonym , ja tak miałem . ale kolejnym problemem młodego kierowcy jest nieuregulowany stosunek do słuzby wojskowej , i np szkoła w weekendy , jesli masz z wojskiem spoko i wszystkie potrzebne kursy aby siaśc za fajera to napewno cos znajdziesz . pozdro

_________________
"Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy"

"Żywnośc przewożona z dużą predkościa nabiera walorów smakowych"


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 mar 2007, 16:10
Posty: 3

ok mniej więcej z robotą wiem jak jest. Jednak chciałbym się dowiedzieć coś więcej o technice jazdy o ile jest to możliwe do przekazania w sposób teoretyczny.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 22:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 kwie 2006, 8:20
Posty: 46
Lokalizacja: Żagań

Tak jak powiedział kolega Ligo tego nie da sie teoretycznie napisać. Jedynie tylko to, żebyś przestrzegał przepisów ruchu drogowego. Żadnej brawury i szelenia za kółkiem, wyobraźnie i przewidywanie. To tyle.

_________________
Scania 114L 380


Tytuł:
Post Wysłano: 01 mar 2007, 23:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 16:21
Posty: 225
GG: 0
Samochód: JELCZ 862
Lokalizacja: WŁOCŁAWEK

Cytuj:
(...)ale kolejnym problemem młodego kierowcy jest nieuregulowany stosunek do słuzby wojskowej , i np szkoła w weekendy , jesli masz z wojskiem spoko i wszystkie potrzebne kursy aby siaśc za fajera to napewno cos znajdziesz . pozdro
Ja mam 20 latek, prawko C+E, odbyta służbę wojskową jako kierowca, jestem po LO z maturą (lecz na studia mnie nie ciągnie :? ) i u mnie z pracą nie jest najlepiej. :|


Tytuł:
Post Wysłano: 02 mar 2007, 9:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 lut 2007, 22:24
Posty: 18
Lokalizacja: Starachowice (TST)

Cytuj:
Ja mam 20 latek, prawko C+E, odbyta służbę wojskową jako kierowca, jestem po LO z maturą (lecz na studia mnie nie ciągnie :? ) i u mnie z pracą nie jest najlepiej. :|
to u mnie w miescie bys znalazł prace napewno, jest wiele firm które śmigaja chłodniami z mięsiwem a kierowców jest co raz mniej , młodych kierowców znam wielu , a w twoim przypadku jesli masz wojsko ok i jeszcze byłeś jako kierowca to bys miał wielkie szanse (wiadomo kaska nie taka jak na zagranicy ale coś ponad tysiaka by było i weekendy w domu). pozdro


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 12 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: