| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| FINLANDIA- CZY KTOŚ COŚ WIE? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6798 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JANUSZ D. [ 25 lut 2007, 17:42 ] |
| Tytuł: | FINLANDIA- CZY KTOŚ COŚ WIE? |
Jest ktoś zorientowany w temacie przewozów ponadnormatywnych z Finlandii i dalej promem do Polski? Chodzi o zezwolenia, opłaty, wymiary itd. Gdzie się można tego dowiedzieć? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|