Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 10 sty 2007, 17:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Niedziela godzina okolo 19 wyjechałem z braciakiem w strone Minska na baze bo autko. Droga do Minska przebiegła nam troche dlugo bo lalo jak cholera i widocznosc słaba była:/
Przed 20 bylismy juz na bazie.Braciak wział kluczyki, wpakowalismy wszystko do Reni i ogien na rozładunek ładunku ktory braciak przywiozł z Anglii. Rozladunek mielismy w miejscowosci Słomczyn. Wszystko mieli nam zdjac o 22godz. ale okazało sie ze nas nie rozladuja dzisiaj tylko jutro rano:/!No wiec firaneczki zaslonilismy,wyjelismy TV,zrbilismy jakies jedzonko i tak siedzilismy!!Wiec zrobilem jedna fotke wieczorkiem...
Obrazek
Rano jak sie obudzilem braciak stal juz pod rampa,rozladowywali nas okolo 45min.W miedzyczasie zrobilem fotke takiego Manka:
Obrazek
Po rozładunku spedytor napisał dokladny adres zaladunku,wiec pozapinalismy naczepe i rura w strone Zgierza kolo Łodzi.Podstaliwilismy sie gdzie kazali i czekalismy.Za pare minut gostek przywiozł to co trzeba i zaczał ładowac...A dokladnie wiezlismy to:
Obrazek
Tutaj Renia z widlakiem:
Obrazek
A tu juz troche ladunku na naczepie:
Obrazek
Po rozładunku braciak troche dał mi poprowadzic Renie na placu firmy.Było oczywiscie fajnie tylko szkoda ze nie dluzszy odcinek ;)Ruszylismy w strone Łodzi a pozniej juz w strone Olszyny.W Łodzi złapałem taka Scanie,spodobał mi sie w niej kolorek
Obrazek
Trasa do Wrocławia przebiegła nam bardzo szybko,na drodze nie było zadnych problemow.Zaczeło sie dopiero we Wrocławiu,korki jak cholera i ich drogi sami wiecie jakie sa,jak ser szwajcarski ;) Gdy stalismy na czerwonym złapałem taka maszynke:
Obrazek
Gdy wyjechalismy na A4 droga znowu przebiegała bardzo dobrze,po jakims czasie stanelismy na parkingu zrobic 9h pauzy.Poszlismy do baru na zarło,wrocilismy do samochodu i zaraz poszlismy w kime.Rano ruszlismy w kierunku Olszyny,na wiadukcie spotkałem Rico:
Obrazek
Zjechalismy sie zatankowac,zrobilem fotke truckom z oddali:
Obrazek
Tu braciak tankuje nasza Renie:
Obrazek
Po zatankowaniu ruszlismy na Olszyne.
Olszyna:
Obrazek
Stanelismy na terminalu bo braciak musiał wyslac CMRy do firmy.Zrobilem fotke Michalca z oddali:
Obrazek
Porobilem tez kilka innych fotek:
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zaszlismy pozniej do sklepu itd. Wychodzimy ze sklepu,ogladam sie a tu Scania MANTRA w kolejce stoi.Lece do samochodu i wołam "Scania MANTRA".Odzywa sie kierowca,a ja mowie"Czy moze pasazer nalezy do forum BTC"?i wtedy odezwał sie TRAKER@.Pogadalismy troche i pojechalismy bo oni stali kilka aut za nami,a my musielismy na rozladunek szybko smigac.W Niemczech spotkalismy Scanie Brevitera,ta co na zloty chyba smiga:
Obrazek
Gdy tak sobie jechalismy zrobilem fotke Scanii ktora leciala w przeciwnym kierunku:
Obrazek
Po 4.5godzinach jazdy od Olszyny stanelismy na tankstele zrobic pauze 45min.Oczywiscie nie obylo sie bez fotek :D
Obrazek Obrazek
Obrazek
Wiecej fajnych oprocz tych niestało:/.Gdy wrocilem do Renii mialem juz gotowe jedzonko,ktore oczywiscie naszykował braciak:].Zjedlismy,zmylismy gary,odpoczelismy i jedziemy dalej.Na autostradzie oczywiscie tez zrobilem troche fotek.Niestety nie ktore rozmazane bo chyba mam cos zle aparat ustawiony a jesli nie to nie wiem:
ObrazekObrazek
Chlopaki odpoczywaja:]:
Obrazek
Takie wozy ma Niemicka armia:
Obrazek
Kierunek Nurnberg:
Obrazek
Taka sobie karuzela przy autostradzie;] :
Obrazek
Do Nurnberg juz tylko 39km,pozniej ciagniemy na Heilbronn:
Obrazek
Łoś:
Obrazek
Na pierwszy rzut oka myslalem ze jedzie w nasza strone:D
Obrazek
Fajny widoczek...Z tego co pisało bylismy 526m nad ziemia
Obrazek
po kolejnych 4,5 godzinach jazdy stanelismy na tanksteli zrobic 9h pauzy.
Parking byl zawalony jak cholera/My chyba zajelismyostatnie miejsce:DOczywiscie fotki na pierwszym miejscu!Rzut okiem na Renie:
Obrazek
Noi inne trucki:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Musze dac nowego posta zeby dawac nastepne fotki bo w jednym mi nie wchodza...Mam nadzieje ze nikomu to nie przeszkadza?
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Poszlismy z bratem do lazienki sie odlac,a tam taki to automat,wrzuca sie 0,50 centów i wyskakuje bilet,dopiero wtedy mozna wejsc do toalety:DNa drugim zdjeciu jest wlasnie ten bilet:
ObrazekObrazek
Wrocilismy do kabiny,zeby zrobic jakies zarcie!Zrobilismy,jemy,patrze w lusterko a Tu jedzie Roburek z Rico,wiec wyskoczylem i strzelilem mu fote:
Obrazek
I jeszcze jedna fotka Reni:
Obrazek
Wrocilem do kabiny,posiedzielismy troche i poszlismy w kime.Ruszylismy o 7 rano,po drodze jechalismy takim mostkiem:
ObrazekObrazek
Kierunek Saarbrucken.Ta miejscowosc to granica NIEMCY-FRANCJA:
Obrazek
Po nie dlugim czasie dojechalismy do Francji:
Obrazek
Kierunek Metz:
Obrazek
Bramki do placenia za autostrade we Francji:
ObrazekObrazek
Wkoncu przyszedł czas na 45minutowa pauze!Zrobilismy ja na tanksteli ponizej.Hehe kilka aut dalej od nas stala policja i trzepala kierowcow,ale do nas sie nie [wycenzurowano]:
Obrazek
Zjedlismy sobie pyszne sniadanko,poczytalismy gazetki,pozmywalismy i jedziemy dalej.Za stacja szczena opadla mi do ziemi gdy ujrzałem to:
Obrazek
Zrobilem fotke tego cuda i ruszylismy dalej.Po drodze zlapałem Vosa z oddziału na Wegrzech i dwie inne fotki:
Obrazek
Noi te dwie fotki:
ObrazekObrazek
Takie ozdoby mozna czasami spotkac przy francuskich autostradach:)
Obrazek
Jakas nie mala firma w oddali:
Obrazek
Zjazdzajac na droge A26 cyknalem fotki takim truckom.Juz nie daleko do rozladunku :D
ObrazekObrazek
To juz chyba nie aktualne,ale ta fotka byla robiona z mysla o Dafiku z Brzeska ;)
Obrazek
Po jakims czasie dojechalismy na rozładunek.Czyli do miejscowosci SEZANNE,taka nie wielka wioska.Zlapalem za papiery i zobaczylem ze mamy sie kierowcac do firmy FERALCO.A wiec popytalismy i wkoncu dojechalismy.Braciak szybko pobiegł z papierami i za 10 minutek juz stalismy pod rozladunkiem.
Tutaj braciak przy Reni:
Obrazek
Tak wygladala hala od srodka:
Obrazek
Żaba zdejmuje ladunek:
Obrazek
Po rozladunku,okazalo sie ze zaladunek mamy w tym samym miejscu,a zaladowali nam tylko 2 tony...Tak to wyglada:
Obrazek
Tutaj Renia juz gotowa do drogi :]
Obrazek
Braciak poszedł jeszcze po papiery, i ruszlismy w strone A26,z ktorej odbijalismy na A4.Na A26 zrobilem takie fotki:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
I tutaj juz wyskoczylismy na A26.
Obrazek
Lecimy na Metz :]
Obrazek
A tutaj juz A4. Zlapałem na niej nawet ladny okaz :] Scania T 460 :]
Obrazek
No wiec jedziemy dalej :
Obrazek
Tak ciagle jechalismy i jechalismy, czas pracy powoli dobiegal konca.. Jeszcze przed pauza zrobilem fotke takiego XFa
Obrazek
Na ta stacje zjechalismy, zeby zrobic 9h pauzy
Obrazek
Znalezlismy miejscowke, chwila odpoczynku i trzeba bylo sie zabrac za robienie czegos do jedzenia, tak sie zlozylo ze nie zrobilismy nic :P Wzialem aparat i zaczalem cykac fotki, oczywiscie na start nasza Magnum :D
Obrazek
Po 10 minutach od naszego zatrzymania sie dojechal kolega z polski, ktory jezdzi pod Norbertem. Pytal sie czy nie mamy papierosow do sprzedania bo jeszcze 4 tygodnie jazdy tutaj przed nim :D Oto jego Renia
Obrazek
My nie moglismy go uratowac bo jestesmy nie palacy :P Postanowilem obejsc parking dookola i zrobic troche fotek, tak tez zrobilem:
ObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kolega z czarnej Premiumki zrobil 45 i polecial dalej, ale zaraz po nim przyjechal nastepny polak, ktory robil juz 9h, wiec bylo z kim pogadac. Gdy przyjechal zauwazylem ze ma otwarty zbiornik z paliwem, wiec poszedłem i mu powiedzialem, troche byl zdziwiony dlaczego :P
Obrazek
Ciag dalszy zwiedzania parkingu
ObrazekObrazekObrazek
Koniec zwiedzania parkingu :P Poszedłem do kabiny, zjedlismy co nie co, pogadalismy troche z kiermanem ze Scanii i poszlismy w kime. Po 9h ruszylismy w nasza dalsza podroz
ObrazekObrazekObrazek
Granica F-D
ObrazekObrazekObrazek
Za chwilke wyjedziemy na ta autostrade, ktora zamieszczam ponizej
Obrazek
My kierujemy sie na wprost, autostrada [5]
Obrazek
Ze zjazdu wyjezdza gulden z Vosa eRka.Ustapilismy mu miejsca to jechal tym pasem az go wyprzedzilismy :blink:
ObrazekObrazek
Podczas jazdy troche pofocilem, co by na forum wiecej fotek bylo :D
ObrazekObrazekObrazek
Roboty drogowe, cos "szwaby" skrobia(ciekawe czy nasze drogi dorownaja kiedys och drogom :lol: )
Obrazek
Cos dla Dawida US, Cowboya i innych milosnikow US-Truckow ( moze nic specjalnego ale zawsze US)
Obrazek
Szczerze Wam powiem, ze MPI bardziej mi sie podoba niz MPII w tych kabinach, bo MS to juz MPII ladniejsze sa ;)
Obrazek
Muzeum techniki, bylem tam kiedys z tata, kiedy zeskanuje zdjecia i Wam pokaze co sie znajduje w wewnatrz budynku :)
ObrazekObrazek
I znowu piekne trucki, MPII
Obrazek
Autko takie ladne, ale fotka juz nie :angry: :( 2x MAN TGA
ObrazekObrazek
I jak to przystalo na niemiecki drogi, STAU
ObrazekObrazek
Vosiak cwany i poszedl lewym pasem. Przed nami z zolta plandeka kierman z PL
Obrazek
Przez ten korek tak sie stalo ze musielismy zrobic pauze... na autostradzie!
Zrobilem pare fotek w lustereczku. Znowu cos dla US-kochasiow :)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Odwalilismy 45 minut i ruszylismy, a to byl najprawdopobniej powod tego STAUu :P ( jak to w D)
Obrazek
Vosiaki walcza pod gore :D
Obrazek
Tutaj taki sobie widoczek
ObrazekObrazek
Konwój :D Cos nam sie wydawalo ze tam byl zakaz wyprzedzania, ale jak juz zaczelismy wyprzedzac to wyprzedzilismy wszystkich :P
Obrazek
Doganiajac tego z napisem GEFCO okazalo sie ze to Wiesiek z naszej firmy. Tak samo lecial na PL.Poprzednia trase robilismy z braciakiem wlasnie jego autem.
Obrazek
Po 4,5h jazdy przyszedł czas na 45 minutek pauzy
Obrazek
Przegryzlismy cos, poczytalismy gazetki i oooogien dalej :)
Obrazek
Gdy zrobilem fotke tego znaku, to do pauzy 9h nie zrobilem zadnej. Dopiero gdy zjechalismy na parking cyknalem kilka fotek. Na parkingu stalo do cholery polakow, jeden kierman magnumka lecial z synem, podbilem do nich, zapoznalem sie, pogadalem chwile i polazlem dalej. Pytalem go czy nalezy do jakiegos forum, powiedzial ze nie.
Rzut oczkiem na Renate
Obrazek
Noi dalsze fotki
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Migrex z ADRami goni na PL
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Zawinalem do kabiny, zjadlem batony ktore kupilismy w markecie i poszedlem spac.Rano gdy sie obudzilem, bylismy juz na Zgorzelcu.W Polsce pogoda byla kiepska niestety
Obrazek
Przejechalismy granice, po paru km stanelismy do baru zjesc sniadanie. Wyskoczylem z kabiny, a tam jakas znajoma firma stoi :P
Obrazek
Najedzeni, umyci ruszamy w strone Zgierza(kolo Lodzi). Tu jeszcze fotki z tego parkingu.Te czerwone Scanie to noweczki, za nimi staly jeszcze cztery takie same
Obrazek
To juz nasza A4.Pogoda jak widac niestety nie dopisuje :(
ObrazekObrazek
Tutaj pogoda juz jest lepsza, przestalo padac, wiec wszystko szlo bardzo dobrze
ObrazekObrazek
Dojechalismy do Wroclawia, tutaj trzeba juz bylo jechac powoli, po 1 nie wielkie korki, a po 2 dziuuury :)
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Tak teraz parkuje sie samochody we Wroclawiu :D
Obrazek
Do samego Zgierze fot nie robilem.Po drodze zadwonil spedytor i powiedzial ze rozladujemy i odrazu ladujemy w tym samym miejscu i bez zjazdu do domu gonimy spowrotem na Francje :D Ja sie ucieszylem, ale braciak nie bardzo bo za dziewczyna teskni :D .Gdy dojechalismy na miejsce, brat dal mi poprowadzic na firmie.Okazalo sie ze tego dnia nas nie rozladuja tylko dopiero nastepnego.Odstawilismy samochod i poszlismy polazic po sklepach szukajac: slodyczy i browara ;)
Obrazek

To jeszcze nie koniec tej recenzji, ale dalsza czesc opisze jutro. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje ze sie podobalo ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 17:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

No No jak narazie to jedna z najlepszych rezcenzji jaką czytałem :wink: bardzo fajne fotki i dość szczegółowy opis :wink: Oby tak dalej :D pozdrawiam :wink: 8)

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 19:12

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 maja 2005, 11:48
Posty: 201

Traska bardzo fajna :mrgreen: Opis jest ciekawy, a jeszcze lepsze zdjęcia. Dzięki za fotkę Scanii Grześka :wink: Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 20:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 kwie 2006, 20:12
Posty: 621
GG: 8765643
Lokalizacja: Lublin

Kolego ta recenzja jest poprostu genialna. Szczegolowo opisana. Jakosc fot nie najlepsza ale nie to jest najwazniejsze. Wazne ze sa. Bardzo mi sie podobala ta recenzja i z zaciekawieniem ja czytalem. Daniel nie tylko Tobie szczena opadla jak zobaczyles Mana. Mi tez opadla. Ile lat ma Twoj braciak bo wyglada na mlodego i ile juz jest kierowca??? Czekam na dalsza czesc opisu.

_________________
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..."


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 21:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Braciak ma 23 lata. A jezdzi hyy od marca 2006 roku.
Dzieki za pozytywne komentarze.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 23:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 01 wrz 2006, 3:24
Posty: 109
GG: 6579088
Samochód: Mercedes W124 200D
Lokalizacja: Wałbrzych

Trasa super, sam nie mogę się doczekać kiedy w końcu będą ferie żeby gdzieś pojechać z tatą...

Jeżeli kogoś interesuje co się znajduje w tym muzeum koło którego przejeżdżał Daniel_Vos to pisać to wrzucę zdjęcia na forum...


Ostatnio zmieniony 10 sty 2007, 23:59 przez Prince, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 23:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lut 2006, 16:37
Posty: 2124
GG: 4819725
Samochód: MAN
Lokalizacja: Baćkowice

Z fotek wynika, ze to była dla ciebie udana traska, świadczą o tym zestawy jakie uchwyciłeś :wink: Pozdrawiam 8)

_________________
MAN


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 23:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Oczywiscie ze udana, jak kazda trasa :D Jeszcze nie bylo takiej trasy zeby byla nie udana ;P Pozdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 23:48
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3144
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Opis bardzo ładny. Może w wolnej chwili przybliżysz nam w jakiej firmie jeździ Twój brat ?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 sty 2007, 23:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 gru 2006, 13:50
Posty: 6
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Naprawde recenzja z trasy wyśmienita! Pierwsza klasa, oby więcej takich! To się czyta lepiej jak dobrą książke. Pozdro dla ciebie i brata.


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 0:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Dlugi firma w ktorej jezdzilem z braciakiem w wakacje nazywa sie A.M Transport. W chwili obecnej braciak jezdzi w DHLu. Ze wzgedu na sprawy prywatne musial przejsc na krajowke.
Erni dzieki za pozdrowienia i cisze sie ze moja recenzja Wam sie podoba. Pozdrawiam


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 18:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 22:40
Posty: 87
Lokalizacja: Bisztynek

Naprawde super opisana trasa !!!!!!!!!!!!!! i foty też suuuuuuuper!!!!!!!!

_________________
Ciężarówki i Transport mój zawód , życie i pasja!

Co nas łączy? Miłość do Ciężarówek która nigdy sie nie skończy..


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

No ta trasa wymiata... super!!

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 11 sty 2007, 23:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 24 gru 2006, 13:54
Posty: 26
GG: 8374983
Samochód: DAF XF 105
Lokalizacja: Glinojeck city

Suuuper!!! To jest przykład suuper opisanej traski.Taką to aż chce się czytać :)

_________________
..::<<DAF FT XF 105!!!!>>::..


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 12:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

Serdeczne dzieki.Nawet nie myslalem ze moja recenzja az tak bedzie sie podobała :P


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 18:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 27 maja 2006, 10:10
Posty: 46
Lokalizacja: Wrocław/Tresigallo (FE) Włochy

HEHE nawet uchwyciłeś miejsce gdzie chodzę na polowania :D (pierwsze foto z Wrocławia na którym stoi R-ka RICo) :lol:

_________________
Zapraszam was http://www.photoblog.pl/italliandragon
Fratelli Galassini Autotrasporti Fan


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 18:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 11 lis 2006, 12:30
Posty: 323
GG: 8924601
Lokalizacja: Ryki

O widzisz, szkoda ze nie wiedzialem, moze umowilibysmy sie na jakies spotkanie ;) Pozdr.


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 18:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

http://img141.imagevenue.com/img.php?im ... _470lo.JPG

A to jest na tej stacji benzynowej za wszystkimi marketami na bielanach wrocławskich lub jak kto woli przed!!

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 20:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 lis 2006, 5:54
Posty: 120
Lokalizacja: GDYNIA,Chwaszczyno (GWE)

Naprawde bardzo fajne fotki i opis warto przeczytac i pogladac polecam :)


Tytuł:
Post Wysłano: 12 sty 2007, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 29 gru 2006, 13:12
Posty: 114
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Daniel_Vos-przepiękne foty , poprzez pryzmat tych zdjęć widać jak bardzo profesjonalny i zaawansowany cywilizacyjnie w Europie jest trucking.
Chcę zostać za kilka lat truckerem, mam nadzieje że takie obrazki bedziemy mogli mieć na co dzień i w Polsce!!!!!!!!!!!!!!Foty jeszcze raz --CUDOWNIE PIĘKNE>:::)))...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trucki śliczne co drugi to piękniejszy i jeszcze bardziej zadbany i odpicowany!!!!!!!!!!!pozdrawiam i do usłyszenia!!!!!!!!!>>>>>>>>!!!!!!!!... 8) 8) 8) :!: :!: :!: :!: :!: :!: :U

_________________
"Dobre uczynki nie czynią człowieka dobrym, lecz dobry człowiek spełnia dobre uczynki.Złe uczynki nie czynią człowieka złym, lecz zły człowiek spełnia złe uczynki.[...]"
.Marcin Luter .
Mamy Euro 2012...teraz let's work people , let's work.!!!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: