Strona 9 z 17 [ Posty: 339 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1117 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 20 sie 2009, 18:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 lut 2006, 19:31
Posty: 764
Samochód: Volvo FH 440
Lokalizacja: Meszna

Ustaw go 20 minut do tyłu. :twisted:


Post Wysłano: 20 sie 2009, 23:54
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Ustaw go 20 minut do tyłu. :twisted:
Wtedy nic nie zmienia^^

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 wrz 2008, 21:48
Posty: 539

Grzesiek,ja tak miałem ale w osobówce...ustawiłem sobie zegarek a zaraz dalej zła godzina była.Jak się okazało po ustawieniu trzeba dać zapisanie godziny :P taką małą gafę szczeliłem...
Może u Ciebie też tak jest


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 18:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Zapisywałem ^^

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

^^ To tylko actros, nie wymagaj od niego zbyt wiele :lol:


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 19:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Cytuj:
^^ To tylko actros, nie wymagaj od niego zbyt wiele :lol:
Nie wiem czemu wyśmiewasz się z Actrosa. Ciekawe czy w ogóle miałeś z nim do czynienia?

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 19:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Cytuj:
Cytuj:
^^ To tylko actros, nie wymagaj od niego zbyt wiele :lol:
Nie wiem czemu wyśmiewasz się z Actrosa. Ciekawe czy w ogóle miałeś z nim do czynienia?
Pewnie nie ale zjeździł pół świata i na parkingu mu tak powiedzieli. :)

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 20:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Nie wiem czemu wyśmiewasz się z Actrosa. Ciekawe czy w ogóle miałeś z nim do czynienia?
Cytuj:
Pewnie nie ale zjeździł pół świata i na parkingu mu tak powiedzieli. :)
A no miałem i to dwa razy. Co prawda nie pojeździłem nimi zbyt wiele ale co poradzę na to, że częściej były na warsztacie i w serwisie niż na placu w firmie. Mercedes lepiej skupiłby się na robieniu osobówek a tworzenie ciężarówek zostawiłby profesjonalistom.

Grzesiek EK niestety muszę cię zmartwić bo do zjeżdżenia połowy świata brakuje mi jeszcze sporo ale nawet kiedy już zjeżdżę cały świat to moje zdanie lub opinia o czymś nie będzie wynikała z tego co usłyszę ale z tego o czym sam się przekonam.


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 20:16
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 sty 2006, 16:05
Posty: 839
Samochód: kadetem tera

Jak bym miał siłę to bym padł na ziemie ze śmiechu...
Zobacz od ilu lat mercedes produkuje pojazdy ciężarowe, już teraz klasyki na wymarciu? ng, sk które nazywacie prawdziwymi ciężarówkami z duszą.
Może i prawda że obecny actros często odwiedza serwis ale tu Cię zaskocze sam z siebie z pierdołami często a do reszty awarii doprowadza nieumiejętna eksploatacja.
amen nie mam nic więcej do powiedzenia.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=YTdDuklzIxk

"MAM WYJE BANE NA TIRY!"


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 20:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Jak bym miał siłę to bym padł na ziemie ze śmiechu...
Zobacz od ilu lat mercedes produkuje pojazdy ciężarowe, już teraz klasyki na wymarciu? ng, sk które nazywacie prawdziwymi ciężarówkami z duszą.
Może i prawda że obecny actros często odwiedza serwis ale tu Cię zaskocze sam z siebie z pierdołami często a do reszty awarii doprowadza nieumiejętna eksploatacja.
amen nie mam nic więcej do powiedzenia.
Przez 100 lat można robić kiczowate ciężarówki tak samo jak przez 25 lat można robić rewelacyjne. Nieumiejętna eksploatacja może szkodzić nowej ciężarówce ale nie po pierwszym tygodniu eksploatacji.

ps:
Cytuj:
nazywacie
może ty bo ja nigdy czegoś takiego nie powiedziałem i raczej napewno już nie powiem.


Post Wysłano: 01 wrz 2009, 22:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

A której serii miałeś Mercedesa? Może Actrosa numer seryjny 12 z 97' to wtedy i po tygodniu się sypały ale na pewno te późniejsze wersje są na takim poziomie jak "popularni" Szwedzi a nawet lepsze od nich. Popatrz jak wygląda tylne zawieszenie w Actrosie a jak w Volvie czy Scanii. A może to nie Actrosy królują w ciężkim sprzęcie budowlanym? Przestań pierdzielić głupoty. Wystarczy zerknąć ile jest tematów w dziale "Mechanika" o MB a ile o innych markach. I teraz nie mów, że MB jest mało popularnym pojazdem użytkowym w kraju bo chyba rozstrzelam na miejscu i dopiero będę pytał czy zmieniłeś zdanie.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 16:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Były to mercedesy z serii I i II. Sypało się wszystko jak leci od skrzyni zaczynając na mostach i zawieszeniu kończąc. Co do sprzętu budowlanego nie będę się wypowiadał bo nigdy z niego nie korzystałem i nie mam w tej kwestii doświadczenia. Co do działu mechanika, to ilość tematów tam zamieszczonych nie ma żadnego znaczenia bo nie każdy ma czas żeby szukać rozwiązania swojego problemu na forum i nie każdy jeździ mercedesem.
Cytuj:
I teraz nie mów, że MB jest mało popularnym pojazdem użytkowym w kraju bo chyba rozstrzelam na miejscu i dopiero będę pytał czy zmieniłeś zdanie.
Pokaż mi zdanie w którym tak napisałem a odrazu usunę swoje konto na WC.

Nie potraficie przełknąć tego iż actros nie jest autem nie zawodnym i znajdą się lepsi od niego. Bronicie się na wszystkie możliwe sposoby, wypominając nawet ilość tematów w dziale mechanika, która ma się ni jak do awaryjności tych aut.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 17:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

A Ty bronisz swoich racji, nie przyjmując do wiadomości argumentów innych osób.

Ot, nie da się ukryć że Mercedes-Benz modelem NG/SK zmienił wiele w transporcie długodystansowym, zresztą modelem Actros zmienił pojęcie komfortu wypoczynku i podróżowania. Obecnie Actros MP3 jest poza zasięgiem wszystkich pojazdów z wielkiej 7 jeśli chodzi o komfort.

Ze silnikami jest trochę gorzej, jednak jeśli kierowca umie prawidłowo obchodzić się z tym silnikiem to samochód odpłaca się mu niskim spalaniem i stosunkowo dobrymi osiągami.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 18:30
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
A Ty bronisz swoich racji, nie przyjmując do wiadomości argumentów innych osób.

Ot, nie da się ukryć że Mercedes-Benz modelem NG/SK zmienił wiele w transporcie długodystansowym, zresztą modelem Actros zmienił pojęcie komfortu wypoczynku i podróżowania. Obecnie Actros MP3 jest poza zasięgiem wszystkich pojazdów z wielkiej 7 jeśli chodzi o komfort.

Ze silnikami jest trochę gorzej, jednak jeśli kierowca umie prawidłowo obchodzić się z tym silnikiem to samochód odpłaca się mu niskim spalaniem i stosunkowo dobrymi osiągami.
Pokaż mi tylko te ich argumenty które są w stanie mnie przekonać bo ja ich nie widzę. Już nie wypowiadam się w tym temacie bo szkoda nerwów.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 19:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Do 800 tyś Actros (mowa o MPII bo takie użytkujemy) jest autem niezawodnym, a przede wszystkim bardzo oszczędnym. Ale porównywanie go do Volva jest trochę nie na miejscu jeżeli chodzi o awaryjność i wytrzymałość podzespołów.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 19:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 lut 2006, 12:29
Posty: 1365
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Jumas widzisz jechałeś dwa, trzy razy i już wszystko wiesz. Akurat Actrosem jeździłem dobry rok i coś mogę na ten temat powiedzieć. Actrosy są specyficznymi autami, i tak jak ktoś napisał albo się je lubi albo nienawidzi. Osobiście najlepiej jeździło mi sie volvo, ale nie mam porównania z MPII. Bo jeśli porównać z prawego fotela, to actros był lepiej wyciszony w szoferce. A jeśli ktoś twierdzi że MB nie robi dobrych ciężarówek to niech zobaczy na ceny SK które mają po 15lat, do 70tys zł mówi samo za siebie.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 20:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 06 kwie 2006, 14:55
Posty: 1587
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Ale porównywanie go do Volva jest trochę nie na miejscu jeżeli chodzi o awaryjność i wytrzymałość podzespołów.
Masz rację, obecnie na runku moim zdaniem sytuacja wygląda tak, że jest Volvo, a potem długo długo nic i tu pojawiają się pozostali producenci. Można porównywać wszystkie samochody, jednak porównując Scanie, MB, DAFa czy MANa, Mercedes wypada stosunkowo dobrze.

_________________
www.Truck-Spotters.eu


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 21:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 maja 2008, 22:32
Posty: 1482
GG: 6330420
Samochód: CLK Black Series
Lokalizacja: Warszawa

Widzę, że Igora zauroczyło nowe auto :) Wracając do Actrosa. Kupiliśmy MPI z pierwszej ręki z salonu Mercedesa w Hannoverze przy przebiegu niewiele ponad 500tys. Teraz ma blisko milion i do tej pory wymieniany tylko osuszacz ^^ Nie liczę normalnych przeglądów dot. filtrów, olejów itd. Były tez drobne problemy z półatomatem tzn nie kontaktowały styki i trzeba było je wyciągnąć, przeczyścić i włożyć z powrotem. Auto gania pod wywrotką i mogę wszystkich zapewnić, że w teren nie widzę lepszego auta. Volvo, Scania to dobre szosówki, ale Mesio wyjdzie z każdego bagna i powyciąga jeszcze inne samochody przy okazji. Na rynku pojazdów wtórnych cenami też już nie odstają tak jak kiedyś od Scanii czy Volva więc to chyba świadczy o ponownym zaufaniu do auta. Jeśli chodzi o silniki to fakt. Na "normalnych" drogach Szwedzi wychodzą w spalaniu o niebo lepiej, ale tak jak ja mogę porównać pracę Volva i Mercedesa w trudnych mieszanych warunkach, to spalanie jest na bardzo zbliżonym poziomie. Do silnika w ogóle się nie dotykamy, choć podobno ta nasza wersja 400 konna jest bardziej awaryjna od tych 430'stek. W Mercedesie podoba mi się solidna konstrukcja zawieszenia. Odnoszę wrażenie, że Mercedes chyba już odzyskał zaufanie na zachodnim rynku, a co za tym idzie niedługo odzyska w ogromnym stopniu na naszym krajowym.

_________________
Cichanos und Gibon Internationale Spedition u. Logistik GmbH & Co. KG, Hamburg (D) member.


Post Wysłano: 02 wrz 2009, 21:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 paź 2006, 11:54
Posty: 209
Lokalizacja: zgierz / k.Łodzi

Koledzy ja powiem tylko tyle nasza SCANIA 420 HPI seri 4 04r. produkcji ma najechane 680tys km seryjnie było kupione z 1 reki do końca serwisowane i powiem tylko tyle auto ogólnie nie jest złe odwdzięcza się niezłym spalaniem ale rewelacji nie ma jak to każdy mówi Scania Kingo of the Road ja się z tym nie zgodzę są to auta w których po pewnym przebiegu od przeglądu do przeglądu trzeba coś robić zresztą jak z każdym autem po pewnym przebiegu ze szczerym sercem mogę powiedzieć ze Actros czy Daf dogoniły w ostatnich latach sławnych szwedów taka jest prawda nawet ceny maja bardzo przybliżone a i spalanie nie jest takie rozbieżne pozdrawiam :wink:

_________________
.....::::Wchodzę Po Schodkach I Wytaczam Na Drogę Moje 40 Ton::::.....
B:15-01-2010r.
C:12-04-2010r.
C+E:09.09.2010r.


Post Wysłano: 09 wrz 2009, 21:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 mar 2008, 18:37
Posty: 113
GG: 0

Nie wiem czy było czy nie ale zapodam, ponieważ pierwszy raz widziałem takie Merca w Polsce
Obrazek
Obrazek
źródło: http://www.skyscrapercity.com
zdjęcia są (chyba) osoby o nicku cichus1 ze strony podanej powyżej


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 9 z 17 [ Posty: 339 ] Przejdź na stronę Poprzednia 17 8 9 10 1117 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: