| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| brak biegów w Actrośie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6507 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | GOLF [ 10 lut 2007, 21:52 ] |
| Tytuł: | brak biegów w Actrośie |
pojawia się napis na wyświetlaczu EPS |
|
| Autor: | stasek [ 10 lut 2007, 21:55 ] |
| Tytuł: | |
Kolego, a moze bys napisał czy tylko niektóre biegi nie wchodzą, czy zaden nie chce wejsc. |
|
| Autor: | GRZEGORZ [ 10 lut 2007, 21:59 ] |
| Tytuł: | |
Serwis i modół do wymiany mieliśmy to i zróbcie to jak najszybciej. Jeśli jesteś z zachodniopomorskiego to od razu omiń serwis szczecin. najlepiej wa-wa na inowłodzkiej |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|