Regulamin forum


Wymogi co do zdjęć:

1. Zdjęcia muszą być wyraźne.
2. Zdjęcia z telefonów komórkowych będą od razu usuwane.
3. Na zdjęciach robionych zza szyby pojazdu nie mogą być widoczne ślady po wycieraczce, rozmazanych owadach lub krople deszczu.
4. Obiekty fotografowane nie mogą być zasłonięte drzewami, słupami itd.
5. Obiekty fotografowane nie mogą być obcięte (poucinane kabiny itd) nie dotyczy zdjęć np. samych ciągników pod naczepami.
6. Zdjęcia muszą być w rozdzielczości 1024x768 lub 800x600.
7. Aby założyć własny temat ze zdjęciami trzeba umieścić co najmniej 6 fotografii nie łamiących powyższych punktów.
8. Za wstawianie zdjęć które nie spełniają wyżej wymienionych wymogów będą natychmiast dawane OSTRZEŻENIA.
9. Nazwy tematów mają wyglądać następująco Fotogaleria Kowalski.
10. Fotografie muszą być zamieszczone w formie miniaturki, z której po kliknięciu na nią otworzy się pełnowymiarowe zdjęcie.
11. Każdy użytkownik publikujący swoje fotografie na łamach działu "Fotogaleria", wyraża zgodę na ewentualny udział swojego zdjęcia w konkursie "Zdjęcie tygodnia/miesiąca/roku". Zdjęcia użytkowników do konkursu zgłaszają osobiście sami użytkownicy jak i moderatorzy. Jeśli jednak ktoś nie wyraża zgody by moderatorzy mogli zgłaszać ich fotografie, proszony jest powiadomić o tym fakcie moderatora Szaki'ego za pośrednictwem prywatnej wiadomości.



Strona 6 z 25 [ Posty: 493 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 825 Następna
Autor
Wiadomość
Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2007, 21:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2006, 21:25
Posty: 73
Lokalizacja: Poznań

Tego bym się nie spodziewał. Zawsze byłem utrzymany w przekonaniu, że Ukraińscy kierowcy raczej nie lubią zdjęć a tutaj proszę. Dobrze wiedzieć, że i Ukraińcy potrafią byc mili.

Jeśli chodzi o mnie to rzadko spotykam się z niemiłą reakcją albo odmową zrobienia zdjęcia. Oczywiście są przypadki gdzie kierowca nie zgadza się na zrobienie zdjęcia, ale to mniejszość. Znak pokoju też gdzieniegdzie się pojawił, ale to również rzadkie zjawisko. Najczęściej kierowcy trąbią gdy robisz zdjęcia z mostu na autostradzie. Mam swoją regułę, że nie robie zdjęć autotransporterom i cysterną. Nie wiem dlaczego, ale tak mi już zostało.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2007, 22:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 gru 2006, 21:33
Posty: 217

Cytuj:
Mam swoją regułę, że nie robie zdjęć autotransporterom i cysterną. Nie wiem dlaczego, ale tak mi już zostało.
Twoje intencje są zapewne jak najbardziej dobre, aczkolwiek szkoda, bo zestawy z cysternami na zdjęciach prezentują się bardzo efektownie.


Tytuł:
Post Wysłano: 04 cze 2007, 23:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 sty 2007, 20:09
Posty: 24
Lokalizacja: Piecki

Cytuj:
Tego bym się nie spodziewał. Zawsze byłem utrzymany w przekonaniu, że Ukraińscy kierowcy raczej nie lubią zdjęć a tutaj proszę. Dobrze wiedzieć, że i Ukraińcy potrafią byc mili.
no wlasnie,ja tak samo myslalem,zawszejak widzialem ciezarowke na litewskich numerach to raczej jej nie robilem fot bo balem sie reakcji kierowcow :lol:


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 11:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 paź 2006, 20:52
Posty: 196
GG: 90800
Samochód: Romet V8 4.3 TDI
Lokalizacja: POS

Trafiłem na tą fotkę w fotogalerii.

Domyślam się, że ten pan nie lubi mieć robionych zdjęć :twisted: :twisted: :twisted:

http://img157.imageshack.us/my.php?image=ricoeqi3.jpg
(c) podany na zdjęciu.

p.s. A mnie uczyli, że przy jeździe, należy mieć obie ręce na kierownicy ;-)

_________________
Tiry na tory, lokomotywy w pokrzywy
Jeśli nie chcesz wiedzieć jak rozpocząć inwestowanie w trakcie studiów i zapewnić sobie finanse na całe życie to nie klikaj....
Tutaj też nie klikaj :)


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 15:38
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Ludzie, jeśli ktoś pokazuje nieprzyjacielskie gesty, czy zasłania się co może wskazywac, że nie chce miec zdjęcia, to takich nie zamieszczajcie na forum... :?

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 16:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2006, 12:14
Posty: 110
GG: 3620097
Samochód: Astra GSi 16v
Lokalizacja: Legionowo

Cytuj:
Cytuj:
Tego bym się nie spodziewał. Zawsze byłem utrzymany w przekonaniu, że Ukraińscy kierowcy raczej nie lubią zdjęć a tutaj proszę. Dobrze wiedzieć, że i Ukraińcy potrafią byc mili.
no wlasnie,ja tak samo myslalem,zawszejak widzialem ciezarowke na litewskich numerach to raczej jej nie robilem fot bo balem sie reakcji kierowcow :lol:
Dzisiaj robilem fotke dafowi na litewskich blachach, driver usmiechna sie pomachal, wiec w sumie to zalezy indywidualnie od ludzi. W Polsce tez niejeden dalby w leb za pstrykniecie fotki
Cytuj:
Ludzie, jeśli ktoś pokazuje nieprzyjacielskie gesty, czy zasłania się co może wskazywac, że nie chce miec zdjęcia, to takich nie zamieszczajcie na forum... Confused
W sumie racja. Aczkolwiek nawet jak kierowca pokazuje cos ze srodka, to potem trzeba sie mocno przypatrzec, zeby bylo cos widac na zdjeciu

_________________
FRIC - transport i logistyka[/size]

Big wheels keep on turning...


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 22:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Ja nie robię zdjęć: lawetom, cysternom do paliw w tym LPG, pojazdom wojskowym.


Tytuł:
Post Wysłano: 06 cze 2007, 23:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 mar 2005, 17:53
Posty: 80

Osobiscie kilka razy spotkalem się z odmową, ale to margines. Raz mialem okazje focić na postoju Ukrainców ( fotki 2 x TG-A Szwery ) i muszę powiedzieć, że byli bardzo milii można było z nimi spokojnie porozmawiać nie tylko na tematy związane z transportem ;)


Tytuł:
Post Wysłano: 07 cze 2007, 10:22
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lut 2005, 22:59
Posty: 122
Lokalizacja: Brzesko

Cytuj:
Mam swoją regułę, że nie robie zdjęć autotransporterom i cysterną. Nie wiem dlaczego, ale tak mi już zostało.
Smal ty masz nie miłe wspomnienia hehe.

A co do kierowców Ukraińskich, to sporo jeździ zestawów z UA w moich regionach, i kierowcy trąbią lub pomachają jak widzą że się robi im zdjęcie, nigdy z ich strony nie spotkałem się z reakcją typu. fucka albo coś w tym stylu. Raz zdarzyło się tak że robiliśmy z Igorkiem zdjęcie Dafowi z UA, i pasażer zrobił nam zdjęcie telefonem, oczywiście tez przytrąbili ładnie.


Tytuł:
Post Wysłano: 10 cze 2007, 1:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Cytuj:
A co do kierowców Ukraińskich, to sporo jeździ zestawów z UA w moich regionach, i kierowcy trąbią lub pomachają jak widzą że się robi im zdjęcie, nigdy z ich strony nie spotkałem się z reakcją typu.
Ukrainę zamieszkują też ludzie z polskimi korzeniami, ja dziś wróciłem właśnie stamtąd i mogę powiedzieć śmiało że Ci ludzie są przyjaźnie nastawieni do nas Polaków. Tylko u nas takie chamstwo, żeby pokazywać komuś środkowy palec trzeba być kompletnym burakiem. Poprostu takie zachowanie nie przystoi kierowcom.. no ale jak komuś słoma z butów wystaje to już trudno. Jest też takie powiedzenie "Polak Polakowi wilkiem" :?


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 18:00

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 mar 2007, 20:34
Posty: 119
GG: 0
Lokalizacja: podlasie

Cytuj:
Ludzie, jeśli ktoś pokazuje nieprzyjacielskie gesty, czy zasłania się co może wskazywac, że nie chce miec zdjęcia, to takich nie zamieszczajcie na forum... Confused
Przypominam nazwę tematu: Reakcje kierowców na fotografowanie ich maszyn. A te zdjęcia ukazują reakcję kierowców. :wink:
Ja byłem już na kilku polowaniach ale fotki ciągle były nijakie wiec ich tu nie wrzucałem. Dzisiaj pierwszy raz spotkałem niemiłego kierowcę autobusu. Oczywiście musiał to być polak :/ Może jego reakcja wynikała z tego ze nie miał zapiętych pasów ale mimo wszystko pozostawiło to zniesmaczenie.

Obrazek

Cytuj:
Jest też takie powiedzenie "Polak Polakowi wilkiem"


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 19:05
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7204
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Bo to był burak z pekaesu oraz drugi jego kolega widać to po jego wyrazie na twarzy jak mu się gęba cieszy z tego powodu :twisted:

_________________
MAN TGA 26.480 XXL 5 STAR BOOGIE

Filmy z tras


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 20:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:02
Posty: 29
Lokalizacja: Przemyśl

Czemu niektórzy Polscy kierowcy są takimi chamami ???.

Myśle że Driver powinien cieszyć się z tego powodu w końcu fotografuje się jego sprzęt i widzi innym okiem że ktoś się tym interesuje.


A ci z tego Pekaesu to już dwa totalne CHAMY !!!

Jeśli spotkam ten autobus to podłoże pinezki pod opony :D <żart>


Tytuł:
Post Wysłano: 11 cze 2007, 20:42

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 20 sty 2007, 18:08
Posty: 159
Lokalizacja: Janów Lubelski / Rzeszów

Cytuj:
Bo to był burak z pekaesu
Cytuj:
A ci z tego Pekaesu to już dwa totalne CHAMY !!!

PEKAES a PKS to wielka różnica !


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2007, 17:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:02
Posty: 29
Lokalizacja: Przemyśl

PEKAES a PKS to wielka różnica ![/quote]

No w sumie to masz racje wygląda na to że pisałbym do firmy a nie do linii autobusów


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2007, 19:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 wrz 2006, 20:46
Posty: 57

Ja miałem taką głupia sytuacje jakieś dwa tygodnie temu :lol: jechałem się przewieść i zatrzymałem się na przystanku a że dróżka dość ruchliwa bo prowadzi do granicy ze Słowacją to postanowiłem trzasnąć parę fotek telefonem :lol: jak robiłem zdjęcia Polakom to co niektórzy albo mi pomachali albo zatrąbili a jeden jakiś rusek jadący starą Scanią pokazał mi środkowy palec :lol: później się przez chwile zastanawiałem czemu to zrobił i doszedłem do wniosku że się wstydził swojego starego autka :]

_________________
RENAULT MAGNUM :D
....::::::::....
_____________________

"Grunt To Szybkie Ciężarówki, szybkie kobiety i bary szybkiej obsługi" :D


Tytuł:
Post Wysłano: 14 cze 2007, 21:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 18 kwie 2007, 15:02
Posty: 29
Lokalizacja: Przemyśl

magnum161 rzeczywiście miałeś dziwną sytuacje że ruski wstydził się swojej maszyny.Trzeba mieć głowe otwartą nawet jeśli jedzie się starszą maszyną przecież kierowcy powinno być miło że do niego się macha lub co jest najlepsze zrobić mu zdjęcie.

Ja miałem fajną przygode z Łotewskim kierowcą Volva FH 12 (Tandem) normalnie stoje sobie i przygotowuje się do fotografowania a Pan kierowca od razu zaczął trąbić,potem pomrugał długimi i na koniec machnął i patrzył się w moją strone i ładnie się uśmiechnął.

Zdarzało się że Polscy kierowcy jak i zarówno Ukraińscy łapali za CB Radia i przypuszczam mówili że robie fotki ciężarówkom potem nadjeżdżały pare ciężarówek to porobiłem zdjęcia najlepiej wychodzili w tym Ukraińscy driverzy machali,trąbili no zdarzyło się że jechał kierowca z Mołdawi to wtedy kierowca był zapatrzony w droge a pasażer się uśmiechnął ogólnie ostanie polowanie nie było najgorsze.

Dzisiaj zaś byłem tylko na machaniu podjechało pare Polaków i Ukraińców to mi machneli ręką lub zatrąbili.

Zdarza mi się też że jakiś Ukrainiec pomacha lub zatrąbi mi z samochodu osobowego lub z Vana.

(Zdjęcia postaram się dać nie długo).

Pozdro.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2007, 22:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 09 lut 2007, 15:09
Posty: 241
GG: 9740107
Samochód: Volvo V40
Lokalizacja: Glina [WOT]

Ja robię zdjęcia przy trasie nr 50, gdzie jeździ dużo kierowców zza naszych wschodnich granic i większość nam machała. Polacy tylko jak dotychczas pokazywali nam nieprzyjacielskie gesty. Litwini to fajni ludzie i nie ma co się ich bać. Ile razy na giełdzie oni prosili nas żebyśmy odjechali trochę bo oni chcą wyjechać lub na odwrót i zawsze byli mili.

_________________
Canon PowerShot A530
Skype:eldamiano3


Tytuł:
Post Wysłano: 15 cze 2007, 22:57
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sie 2006, 12:14
Posty: 110
GG: 3620097
Samochód: Astra GSi 16v
Lokalizacja: Legionowo

Generalnie jak ja robie fotki, to zawsze do kierowcy pomacham

40% tylko sie patrzy

60% zareaguje, trabnie, mignie swiatlami, pomacha, kiwnie glowa etc

_________________
FRIC - transport i logistyka[/size]

Big wheels keep on turning...


Tytuł:
Post Wysłano: 16 cze 2007, 12:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Generalnie jak ja robie fotki, to zawsze do kierowcy pomacham

40% tylko sie patrzy

60% zareaguje, trabnie, mignie swiatlami, pomacha, kiwnie glowa etc
Ja nie robię zdjęć ciężarówkom, bo nie mam czym, ale często stoję na wiadukcie nad obwodnicą Ostrowi i jest faktycznie tak jak mówisz, ale czasami zdarzy się kierowca pokazujący międzynarodowy znak :roll:


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 6 z 25 [ Posty: 493 ] Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 825 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: