Regulamin forum


Wymogi co do zdjęć:

1. Zdjęcia muszą być wyraźne.
2. Zdjęcia z telefonów komórkowych będą od razu usuwane.
3. Na zdjęciach robionych zza szyby pojazdu nie mogą być widoczne ślady po wycieraczce, rozmazanych owadach lub krople deszczu.
4. Obiekty fotografowane nie mogą być zasłonięte drzewami, słupami itd.
5. Obiekty fotografowane nie mogą być obcięte (poucinane kabiny itd) nie dotyczy zdjęć np. samych ciągników pod naczepami.
6. Zdjęcia muszą być w rozdzielczości 1024x768 lub 800x600.
7. Aby założyć własny temat ze zdjęciami trzeba umieścić co najmniej 6 fotografii nie łamiących powyższych punktów.
8. Za wstawianie zdjęć które nie spełniają wyżej wymienionych wymogów będą natychmiast dawane OSTRZEŻENIA.
9. Nazwy tematów mają wyglądać następująco Fotogaleria Kowalski.
10. Fotografie muszą być zamieszczone w formie miniaturki, z której po kliknięciu na nią otworzy się pełnowymiarowe zdjęcie.
11. Każdy użytkownik publikujący swoje fotografie na łamach działu "Fotogaleria", wyraża zgodę na ewentualny udział swojego zdjęcia w konkursie "Zdjęcie tygodnia/miesiąca/roku". Zdjęcia użytkowników do konkursu zgłaszają osobiście sami użytkownicy jak i moderatorzy. Jeśli jednak ktoś nie wyraża zgody by moderatorzy mogli zgłaszać ich fotografie, proszony jest powiadomić o tym fakcie moderatora Szaki'ego za pośrednictwem prywatnej wiadomości.



Strona 17 z 25 [ Posty: 493 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1925 Następna
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Zauważyłem, że jest też dużo miłych kierowców ze wschodniej granicy. Polscy kierowcy również są bardzo mili aczkolwiek zdarzają się „wyjątki” ale jak wszędzie. Żeby nie być goło słownym zamieszczam kilka zdjęć. ;)


Pozytywne reakcje :

Machnięcie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bonus:
Bardzo pozdrawiam dwóch kierowców z niebieskiej Scanii. Przemili panowie. Pomachali, zatrąbili, długimi mrugnęli. Oby więcej takich. ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 sty 2009, 10:09
Posty: 70
GG: 12210356
Samochód: Scania Irizar

Z pozdrowieniami dla naszych wschodnich sąsiadów :D

Obrazek

_________________
"Czarny chleb i czarna kawa
opętani samotnością,
myślą swą szukają szcześcia,
które zwie się wolnością..."


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Cytuj:
:D Spoko temat. Sam miałem do czynienia dość często z fotografowaniem mojego trucka czy to na parkingu, czy podczas jazdy. W 99% było to "miłe". Zdarzało się, że robili foty z (ukrycia), pytali się o pozwolenie, a nawet mówiąc wprost potrafili być "nachalni". Ale ogólnie mówiąc z czasem się można do tego przyzwyczaić.
Po zmianie fury tego brakuje.
Pozdro.

Obrazek

Ja też byłem nachalny 8) :?:

Pozdrowienia dla Adama (mego imiennika z którym spotkałem się w Piszu :) No i dodatkowo podziękowania za długie w kierunku mojego okna :D

P.S. Adam, rocky już śmiga do Pisza :mrgreen:

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 kwie 2008, 14:16
Posty: 362
Lokalizacja: Leszno

Pozdrawiamy :)

ObrazekObrazek


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Pozdrowienia dla bardzo sympatycznego kierowcy - Pana Józka z firmy DAD Transport :)
Obrazek
Link do fotki tego samego Mana TGX zrobionej przez pewnego Litwina:
http://www.flickr.com/photos/lukas535/4 ... otostream/

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2010, 11:06
Posty: 0
GG: 12254420
Samochód: Brak

Kierowca super, za każdym razem gdy mnie widzi trąbi i macha jak oszalały ale o to chodzi. ;)

Obrazek

Jeszcze jeden kierowca, tym razem z czerwonej eR'ki. Co prawda nie zatrąbił, ale pomachał.

Obrazek

Było ich jeszcze bardzo, bardzo dużo i wszystkich ciężko zapamiętać. Mimo to im też dziękuję. :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 mar 2009, 16:54
Posty: 98
GG: 4041866
Lokalizacja: Siedlce[WS], mazowieckie.

Ostatnio czytając sobie od początku temat "Reakcje kierowców na fotografowanie ich maszyn" natknąłem się na "wizytówkę". Waga Ciężka - forum transportu drogowego, itp. Postanowiłem wykonać coś podobnego Obrazek
i przejechać się na pobliski parking. Robiąc zdjęcia ciężarówkom bez kierowców, zauważyłem pana, który siedział w Dafie. Podszedłem bliżej i zapytałem o zgodę. Pytając czy mógłbym zrobić kilka zdjęć ciężarówce. Pan, chwilkę się zastanawiając, pytał do czego te zdjęcia, itp. Pokazałem tą "wizytówkę" i kierowca bez wahania pozwolił na fotografię. Chwilkę porozmawialiśmy i poszedłem dalej. ;)

Przy okazji pozdrawiam pana kierowcę. ;)
Obrazek
Więcej zdjęć w mojej foto galerii. Klik


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Serdeczne pozdrowienia dla Pana Staśka - który zawsze bardzo pozytywnie reaguje już na samo wyciągnięcie aparatu :)
Obrazek
Oraz dla Kierowcy z Litwy - jest jeszcze jeden, który gdy tylko mnie i Tatę zobaczy to macha i trąbi, mimo,że nawet nie robię fotek :D
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Podziękowania dla kierowcy z Ukrainy za pozwolenie na robienie zdjęć,ale zanim się dogadaliśmy o co kaman to zajęło Nam to chwilę czasu ;)
Obrazek

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 gru 2008, 20:28
Posty: 190
GG: 9542791
Samochód: A raczej jego brak...
Lokalizacja: Pisz NPI

Obrazek

Fryzjer też zalicza się na uznanie 8)

_________________
Stoi na stacji lokomotywa...


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 04 mar 2008, 23:29
Posty: 94
Samochód: W124
Lokalizacja: Grudziądz

Obrazek

Pozdrowienia dla P.Arka kierowcy Scanii (zdjęcie poniżej)
Obrazek



Pozdrowienia również dla P.Arka :)
Obrazek

_________________
Zresztą też latasz to wiesz o co chodzi...
http://www.michalskitowski.pamietajmy.com.pl/ [*]


Post Wysłano: 30 paź 2010, 14:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Kolejne antypozdrowienia dla niekulturalnego, ba, chamskiego kierowcy z firmy JAGER.
Wszystko zaczęło się niewinnie - jak zwykle stałem przy trasie i fotografowałem co ładniejsze wozy. Z naprzeciwka szła jakaś parka (z jakiejś podsuwalskiej wsi)- facet z kobietą, patrzyli się na mnie, ja na nich, podjechałem jakieś kilkaset metrów - oni stanęli i mnie obserwują, olałem to i dalej robiłem zdjęcia. Minęło 15 minut - oni nadal na mnie się patrzą, więc postanowiłem,że zjadę do zajazdu - minąłem się z nimi, stanąłem na parkingu - patrzę - biegną za mną i się skradają. Podeszli do pierwszego lepszego kierowcy i na mnie pokazują - postanowiłem zapytać
-"Co jest, coś źle zrobiłem?"
- "Nie, co chciałem tylko wiedzieć co fotografujesz?" - odpowiedział facet ze wsi.
- "Mam taką pasję,że fotografuję ciężarówki"
-"To masz głupią pasję, uważaj bo od kogoś kiedyś zarobisz !, a w ogóle to kto cię tu prosił, wypier**laj stąd !" - wtrącił się kierowca.
-"Ale przecież nic złego nie zrobiłem, nawet nie sfotografowałem pańskiego samochodu..." - odpowiedziałem.
-"Powiedziałem wypier**laj !"
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Post Wysłano: 30 paź 2010, 19:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 gru 2006, 16:12
Posty: 137
GG: 1605293
Lokalizacja: Głogów

Twoj błąd Krzysiek, jak ktoś na mnie głupio patrzy to go olewam i robie swoje.

I nie pisz p.Pawła, bo to jakiś zwykły burak! Trzeba było zrobić mu foto żeby wszyscy wiedzieli, ze tego buraka trzeba omijać szerokim lukiem lub dać mu w miskę :)

_________________
NAJLEPSZA polska galeria ciężarówek w sieci www.trucksfoto.pl


Post Wysłano: 30 paź 2010, 21:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 07 mar 2008, 22:05
Posty: 269
GG: 12975077
Samochód: Ford Transit '98
Lokalizacja: Biała Podlaska

Burak to był, ale ten śmieć z wioski, pewnie chciał zaimponować dziewce, co by potem poszli do audi 80 1.9 tdi i dalej nie będę opowiadał o stosunkach buracko -wieśniackich zachodzących w tych samochodach. A mówię tak, ponieważ wydaje mi się, że gdyby nie ten burak to i kierowca nie miał by nic przeciwko,a tak ten mu coś nagadał to i kierowca się wzburzył.

Ale to tylko moja prywatna opinia, mogę się mylić :)

_________________
Powyższy post wyraża opinię autora jedynie w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani w każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny!


Post Wysłano: 30 paź 2010, 23:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5933

Za to Volvo ładne i atrakcyjnie ustawione.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 21 sie 2007, 10:04
Posty: 26

Do tej pory za dużo się nie udzielałem na tym forum, czytałem tylko posty i przeglądałem galerie m.in W123 która jest jedną z najlepszych obok Foxa:] Jednak gdy przeczytałem post o kierowcy z Jagera i zobaczyłem zdjęcie zażenowałem się i jest mi wstyd, że Pawełek swą postawą tak haniebnie reprezentuję miejscowość w której mieszkam. Do tej pory nie dowierzam, że mogł sie tak zachować, jednak biorąc pod uwage jego wcześniejsze wybryki w Charterze, skąd został wywalony z hukiem powoli przestaje mnie to dziwić, pewnie i tym razem szedł jakiś chachmęt i zbał sie, że ktoś go nakryje :lol:
Obrazek
zdjęcie zostało zrobione przez znajomego

W123 wysłałem Ci na prv jego zdjecie przy tym zestawie, jak mozesz to potwierdź, że to na 100% on, żebym nie miał wątpliwości, a ja postaram sie go odchamić:]

Pozdrawiam i życze jak najmniej takich ludzi na swojej drodze


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Nie, to był inny kierowca, starszy.
Jak dobrze kojarzę ten ze zdjęcia też był na miejscu, ze swoim zmiennikiem (czyli tym co mnie ochrzanił) ale jedynie spytał "Co się stało?" na co tamten opowiedział "Nic, szkoda gadać".
Więc wychodzi na to,że ten kierowca nie miał też na imię Paweł.

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 sie 2006, 9:55
Posty: 402
GG: 12223752
Lokalizacja: Suwałki (DK8)

Za to takie reakcje lubię :)
Obrazek
Pozdrowienia dla Pana Łukasza z firmy Janusz Wycisk :)
Obrazek

_________________
http://www.flickr.com/photos/dk8/


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 31 sty 2009, 13:47
Posty: 415
GG: 32844623
Lokalizacja: Radomsko

...

Obrazek


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sie 2007, 13:10
Posty: 77
GG: 0
Samochód: tylko rower :D
Lokalizacja: Przemyśl

Z pozdrowieniami dla obu kierowców :)

Pierwsze dla sąsiada,który wziął mnie na małą przejażdżkę i za pozwolenie na sfotografowanie auta ;)
Obrazek

Drugie zaś dla przesympatycznego kierowcy z Manderslootu również za pozwolenie na fotki i miłą rozmowę ;)
Obrazek

_________________
viewtopic.php?f=7&t=21155-dział fotogalerii
viewtopic.php?f=6&t=24382-dział modelarstwa


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 17 z 25 [ Posty: 493 ] Przejdź na stronę Poprzednia 115 16 17 18 1925 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: