| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Litwa-Wilno by Rafik4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6223 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Rafik440 [ 28 sty 2007, 0:43 ] |
| Tytuł: | Litwa-Wilno by Rafik4 |
To zapodam wam tera recenzje z trasy jaka odbylem w grudniu 2006 roku do Wilna Litwa-Wilno |
|
| Autor: | Trc [ 28 sty 2007, 1:33 ] |
| Tytuł: | |
Widzę, że ostatnio pokazywanie swoich zdjęć w postaci klipów stało się bardzo popularne i bardzo dobrze, bo wg mnie jest to bardzo dobra forma. Co do filmiku to przypadł mi do gustu podkład muzyczny |
|
| Autor: | MERCUS007 [ 28 sty 2007, 13:01 ] |
| Tytuł: | |
bardzo fajny filmik i zdjatka a mam pytanko jakim programikiem to robiles |
|
| Autor: | kenji [ 28 sty 2007, 13:55 ] |
| Tytuł: | |
Świetna robota Jaki jest tytuł tej piosenki? |
|
| Autor: | Trc [ 28 sty 2007, 13:57 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Jaki jest tytuł tej piosenki?
The Underdog Project - Remember
|
|
| Autor: | Rafik440 [ 28 sty 2007, 14:03 ] |
| Tytuł: | |
MERCUS007 filmik byl robiony tym programem Windows Movie Maker A ten utworek co jest w pod kladzir to uslyszalem ja pierwszy raz jak bylem w Estoni w Tallinie to byl wtedy hit unich i odrazu mi sie spodobala |
|
| Autor: | marcinp1985 [ 31 sty 2007, 10:35 ] |
| Tytuł: | |
I znowu filmik trasa ciekawa i znana dla mnie no i od ciebie też duzo się dowiedziałem Namawiaj wujaszka na cęściejsze wypady no i nie długo ja cię za bore na małą trasunie. |
|
| Autor: | Cheester [ 31 sty 2007, 22:06 ] |
| Tytuł: | |
Mi tez przypadly do gustu zdjatka w formie filmiku. Ladnie to zrobiles i nuta mila dla ucha. Ja nie wiedzialem ze kierowcy nawet z psami w trasy lataja |
|
| Autor: | siekieraq2 [ 04 mar 2007, 22:12 ] |
| Tytuł: | Re: Litwa-Wilno by Rafik4 |
Cytuj: To zapodam wam tera recenzje z trasy jaka odbylem w grudniu 2006 roku do Wilna
Litwa-Wilno Kod: Plik został usunięty z serwera Maksymalny czas przechowywania plików na serwerze to 7 dni.Gdzie go mozna jeszcze pobrac?? |
|
| Autor: | maly [ 05 mar 2007, 17:37 ] |
| Tytuł: | |
Dokladnie, tez nie mialem okazji go zobaczyc |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|