| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Trasa by Sienki19 !!! Zapraszam;) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=6160 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Sienki19 [ 25 sty 2007, 11:32 ] |
| Tytuł: | Trasa by Sienki19 !!! Zapraszam;) |
W tym tygodniu zaczeły sie u mnie ferie i co robie-oczywiście jeżdże z tatem a dziś dam jeszcze fotki robione z mego koma |
|
| Autor: | trackuś [ 25 sty 2007, 12:28 ] |
| Tytuł: | |
Fajna traska fajnie opisana !!!!!!! |
|
| Autor: | hefe [ 25 sty 2007, 15:43 ] |
| Tytuł: | |
Traska bardzo fajnie opisana. Fotki moze nie sa najpiekniejsze,ale udalo ci sie sfocic dwa ladne TGA. Zdjecia z drogi na Piotrkow ( 8 ) pokazuja jaki jest stan przygotowania szos przez drogowcow. |
|
| Autor: | furman [ 25 sty 2007, 17:39 ] |
| Tytuł: | |
ciekawa trasa choć bardzo krótka. fotek za wiele nie ma no ale na tych które są wszystko jest uwidocznione. wozicie przez spedycję? czy jestescie podwykonawcą kauflandu? jakie towary wozicie i czy tylko po kraju? |
|
| Autor: | Sienki19 [ 25 sty 2007, 18:22 ] |
| Tytuł: | |
tato jeżdzi u producenta napoi z Knyszyna |
|
| Autor: | MERCUS007 [ 25 sty 2007, 19:24 ] |
| Tytuł: | |
fajna traska i zdjatka oby tak dalej szkoda tylko ze tak malo fotek ale jak na pierwszy raz to niezle |
|
| Autor: | januszzz [ 25 sty 2007, 19:27 ] |
| Tytuł: | |
Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Martin [ 25 sty 2007, 19:37 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam.
Jak byś przeglądał inne działy to byś znalazł Dafa Sienkiego i nie musiał byś zadawać pytań w dziale Trasy. Przedstawił go w dziale garaż.
|
|
| Autor: | Sienki19 [ 25 sty 2007, 19:56 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Cytuj: Sienki19 przedstaw parę szczegółów dotyczących tego DAFa. Chodzi mi oprzebieg, może awarie i opinie o tym samochodzie. Pozdrawiam.
Jak byś przeglądał inne działy to byś znalazł Dafa Sienkiego i nie musiał byś zadawać pytań w dziale Trasy. Przedstawił go w dziale garaż. |
|
| Autor: | m@niek [ 25 sty 2007, 22:19 ] |
| Tytuł: | |
niezła ta trasa. tylko strasznie długo opisane ale dlamnie bomba.....<< sienki..jakoś sietrzyma dafik>>moim zdaniem dafik sienkiego to teraz rakeita..zamiata jak trzeba.......... wokńcu mój stary robił kapitalke silnika |
|
| Autor: | Radzo [ 26 sty 2007, 17:14 ] |
| Tytuł: | |
Fajna traska |
|
| Autor: | Cheester [ 26 sty 2007, 21:36 ] |
| Tytuł: | |
Fotki nie zbyt dobrej jakosci ale wiadomo phon. Co do opisu to nie mam sie do czego przyczepic. Starannie to zrobiles i idzie wszystko zrozumiec. Widze ze sciezke mieliscie niezle zasypana. Czekam na recenzje nastepnej trasy. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|