Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 14:57
Posty: 6
Lokalizacja: łęki k/Oświęcimia

witam chciałem dodac kilka zdjęc z traski zapraszam do oglądania
1 Sierpnia o godz. 20:00 wystartowalismy z domu osobówką na olszyne,o 3:00 byliśmy na miejscu .
kilka fotek z olszyny[/list]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
2 sierpnia ok godz 10 dostaliśmy info zeby jechac w kierunku berlina adres załdunku dostaniemy potem,foty z jazdy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
a tutaj już berlin
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
firme znależliśmy szybko ale trzeba było czekac bo były tylko 2 rampy, umilając sobie czas oczekiwania na załadunek ogladaliśmy film na
laptopie nagle podjechał do nas ziomek od nas okazało sie ze rozładowywał w firmie obok i teraz czeka na załadunek co nas bardzo zdziwiło bo po co nas targał z olszyny do berlina jak był tu już stoi jeden samochód bez ładunku!O godz.13:40 podjechaliśmy pod rampe załadowano nam papier, po załadunku postalismy jeszcze na chwilke i o16:30 ruszylismy na na drugi załadunek na załadunku bylismy ok 17:30 a ładowalismy akumalatory czy coś takiego tylko troche większe załadunek trwał ok 45min a potem ogien w kierunku holandii
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
ok 18:50 zaraz po wyjeżdzie z Berlina staneliśmy cos zjeśc i zobaczyc na pake bo papier był w belach i sie wywracał,po 10 min przerwy ruszyliśmy dalej, po godzinie jazdy dostalismy sms od kumpla ze też jedzie na holandie i czeka w okolicach Magdeburga dojechalismy tam na 21:10 po 5 min postoju ruszyliśmy dalej.O 23;10 dojechaliśmy do Wunstorf na parkingu bez tanksteli ,po wypiciu piwa,zjedzeniu kolacji i zmianie tacho poszliśmy spać
Obrazek Obrazek Obrazek
4 sierpnia rano wstaliśmy przed 8 zjedliśmy śniadanie i ruszyliśmy na holandie do milsbeek (na baze)o 13:10 zrobiliśmy pałze połączoną z obiadem i o 14 ruszyliśmy
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
w angli mieliśmy złodzieji na paliwo i pake ale paliwa więcej polozlewali niż ukradli brakowało ok 50 L a był pełny bak pewnie sie wystraszyli czegoś i uciekli , w plandece zrobili 2 okienka na szczęscie nic nie skradli a wieżliśmy siłowniki do catepilara
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
rozładunek w catepilarze
Obrazek Obrazek Obrazek
***
Obrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
załadunek namiotów w Ascot UK na 3 samochody do kessel NL
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
  • foty z bazy w milsbeek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
***
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
proszę o ocenę fot pozdro, RESZTE OPISU DODAM POTEM BO TYLE PAMIęTAM I MUSZE JESZCZE ZDJECIA PO PRZEKłADAC BO COS NAMIESZAłEM Z KOLEJNOIśCIą NO I MUSZE JE ZMNIEJSZYC :wink:


Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, 21:35 przez betis, łącznie zmieniany 1 raz.

Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 16:42
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 mar 2005, 20:40
Posty: 358
GG: 0
Lokalizacja: Gliwice

Fotki fajne, tylko że czemu nie było żadnego opisu? no i jest też jeszcze jedno ale... Prosimy o zmniejszanie zdjęć i schludne rozmieszczenie tego (3-4 zdjęcia w rzędzie) ponieważ po pierwsze naprawdę okropnie się to oglada kiedy wszystko się rozchodzi, po za tym za duża rozdzielczość... max rozd zdjęcia wynosi 1024x768, więc zmniejszaj! :!: :!:

_________________
Uważaj na zapałki, którymi w czasie jazdy podtrzymujesz oczy, gdyż mogą się zapalić lub wbić w gałki oczne.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 16:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 06 wrz 2006, 16:07
Posty: 32

Zdjęcia wzoro. Bardzo spodobały mi się następujące trucki: Scania 143T w wersji Topline, XFka 105, Nowe Premiumeczki i MAN TGA z przytuningowanym globem..A pytanie, nie jeżdzicie przypadkiem w Nico Mooij ?


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 16:56
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3146
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

o... zdjęcia są bardzo fajne. Ale prosze daj jakiś szczegółowy opis traski... przeca to 13 tyś km... ;-)

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 17:08

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 19 wrz 2006, 14:57
Posty: 6
Lokalizacja: łęki k/Oświęcimia

Tak jezdzimy Scania R Highline. Spoko, fotki zmniejsze a opis też dodam tylko jak samochód wróci do PL bo zostawiłem zeszyt w samochodzie gdzie byłem i kiedy :wink:


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 17:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 08 wrz 2005, 17:45
Posty: 65
GG: 0
Samochód: Scania

Cytuj:
Zdjęcia wzoro. Bardzo spodobały mi się następujące trucki: Scania 143T w wersji Topline, XFka 105, Nowe Premiumeczki i MAN TGA z przytuningowanym globem..A pytanie, nie jeżdzicie przypadkiem w Nico Mooij ?
Robisz z siebie debila? Przeciez chociazby to wynika z fotek to raz...a dwa dobrze wiesz ze tak chociazby z forum PTF na ktorym przesiadywałes...

Co do fotek to ladne ladne,duzo ciekawych pojazdow postaraj sie jak najszybciej dojsc do tego gdzie byles itp

Pytanie..Czy tam pracuja sami polacy? Jak warunki pracy i ile maja autek?Co ile do domu ?

_________________
Scandynawian Express


Tytuł:
Post Wysłano: 19 wrz 2006, 22:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 maja 2006, 21:31
Posty: 18
Lokalizacja: ...:::Choszczno:::...

Piękne foty, tylko szkoda że nie ma do nich opisów:D Byloby naprawde super! PoZdro! :twisted:


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 19:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 wrz 2006, 16:50
Posty: 1136

Cytuj:
Zdjęcia wzoro. Bardzo spodobały mi się następujące trucki: Scania 143T w wersji Topline, XFka 105, Nowe Premiumeczki i MAN TGA z przytuningowanym globem..A pytanie, nie jeżdzicie przypadkiem w Nico Mooij
To jest inna wersja TGA a nie tuningowany glob. Gdzieś widziałem stronkę o tym mańku i tam było ich więcej.


Tytuł:
Post Wysłano: 01 gru 2006, 20:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 30 lis 2006, 13:45
Posty: 71
GG: 508875
Lokalizacja: Legnica

Fotki spoko tylko szkoda że nie ma opisanych fotek POZDRO :D


Tytuł:
Post Wysłano: 16 gru 2006, 18:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 sty 2006, 9:37
Posty: 6
Lokalizacja: Konin/Poznan/Boston

Zdjecia bardzo ciekawe.Ta skakanka z tabliczka Adi i Brygida,smiga znajomy z mojego miasta(Piekary Slaskie).Wiem,ze jego ojciec tez smiga w tej firmie.

_________________
LIVE FREE OR DIE


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 20:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 11 gru 2006, 19:09
Posty: 51
Samochód: Man TGX 18.440
Lokalizacja: LEGNICA

BETIS!! Tak się składa że byłem w styczniu w Milsbeek i rozładunek był w firmie BOVEMA. To jest firma obok siedziby NICO MOOIJ. Na bazie widziałem z 4 nowe (albo wypucowane) SCANIE serii R. Naprawdę na żywo robią wrażenie, ale nie zdążyłem zrobić zdjęć. :(


Tytuł:
Post Wysłano: 03 lut 2007, 21:48

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2007, 17:25
Posty: 123
Lokalizacja: Sobótka k/ Wrocławia

Super foty a trasa godna podziwu!! Paliwo moze kradli bo im brakowało!! :wink:

_________________
NIE PISZCIE KRÓTKICH POSTÓW!!
www.globetrotter.fotosik.pl


Tytuł: nico mooij
Post Wysłano: 02 mar 2007, 15:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 maja 2005, 19:08
Posty: 5
Lokalizacja: BYTOM

czy ktos z Was wie cos na temat firmy nico mooij
jakie warunki pracy czy spokoj ogolnie wszystko co wiecie, dzis do mnie dzownil Pan i proponowal prace
dzieki


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 13 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: