| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Iveco daily 2.3 2009 półautomat, nie chce jechać. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52291 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Fenixtbg [ 26 maja 2026, 17:10 ] |
| Tytuł: | Iveco daily 2.3 2009 półautomat, nie chce jechać. |
Witam może ktoś pomoże mi tutaj z tym przypadkiem, Iveco daily, zrobiony rozrząd, wymieniony zbiornik płynu chłodniczego zregenerowane wtryskiwacze i pompa wtryskowa plus wachacze przód. I tu zaczyna się problem, błędów w sterownikach brak a samochodem nie można jechać, przełaczamy na auto, wbija się 1 i samochód rusza po czym obroty dochodzą do 1500-2000 i spadają po niżej 1000 gaz w podłodze a samochód ledwie się toczy. Przed naprawą błędów było pełno a jechał normalnie. Ktoś może miał taki przypadek. Dodam że na wstecznym jazda wygląda tak samo obroty do chodzą do 1500-2000 i w dół po niżej 1000 rpm I tak cały czas. Testery diagnostyczne podłączanie Bosch KTS590 i Launch x431. Na desce tylko błąd zużycia klocków hamulcowych, nic więcej się nie świeci. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|