Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 maja 2026, 17:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 26 maja 2026, 17:01
Posty: 1

Witam może ktoś pomoże mi tutaj z tym przypadkiem, Iveco daily, zrobiony rozrząd, wymieniony zbiornik płynu chłodniczego zregenerowane wtryskiwacze i pompa wtryskowa plus wachacze przód. I tu zaczyna się problem, błędów w sterownikach brak a samochodem nie można jechać, przełaczamy na auto, wbija się 1 i samochód rusza po czym obroty dochodzą do 1500-2000 i spadają po niżej 1000 gaz w podłodze a samochód ledwie się toczy. Przed naprawą błędów było pełno a jechał normalnie. Ktoś może miał taki przypadek. Dodam że na wstecznym jazda wygląda tak samo obroty do chodzą do 1500-2000 i w dół po niżej 1000 rpm I tak cały czas. Testery diagnostyczne podłączanie Bosch KTS590 i Launch x431. Na desce tylko błąd zużycia klocków hamulcowych, nic więcej się nie świeci.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 1 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: