| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=52074 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Bulbous [ 07 sie 2025, 6:04 ] |
| Tytuł: | MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia |
Witam świeci mi się na desce rozdzielczej kontrolka w kształcie litery T co ona oznacz i czy mógłby koś opisać kontrolki w man TGL |
|
| Autor: | MAN [ 08 sie 2025, 12:56 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGL - Kontrolki i ich znaczenia |
Kontrolka z literą T jest od tachografu oznacza błąd w tachografie lub ostrzeżenie np przekroczenie prędkości czy czas jazdy |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|