| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z zewnętrznym czujnikiem temperatury https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51721 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | brettjohnson [ 09 maja 2024, 11:35 ] |
| Tytuł: | Problem z zewnętrznym czujnikiem temperatury |
Witam, czujnik temperatury zewnętrznej obecnie wyświetla nieprawidłowo. Po 5 miesiącach normalnej pracy temperatura wzrosła o 2C. Wymieniłem termometr, bo myślałem, że to wina termometru, ale teraz termometr wzrósł o 3C, czyli około 5C. Czy przyczyną jest czujnik? Wszelkie uwagi. Dziękować. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|