Strona 10 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1215 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 07 paź 2023, 17:43

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

No te słowa. Tylko tyle i aż tyle.

Dodał bym tylko świeckie i tanie państwo, premiowanie pracy, brak premiowania patologii.

"Dobrobyt bierze się tylko i wyłącznie z pracy" to jest fakt który ciężko jest niektórym zrozumieć, ale tak poprostu jest i już.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 paź 2023, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Jeśli Sławunia jest jaki mówi że jest, i jeśli jakimś cudem udało by się wprowadzić połowę jego programu w życie, to za 10 lat będziemy żyć w miarę dostatnio.

Tylko Slawunia mówi wprost ze jest smieszkiem zartownisiem a programu oprócz smiesznych rolek to w zasadzie nie ma żadnego. Kilka lat temu gdy wchodzil do polityki i kręcił sie po programach ekonomicznych to jeszcze cos z sensem potrafił powiedziec a dzis to czysto populistyczne slogany ktorych nie potrafi rozwinac ani wytlumaczyc i przycisniety do muru smieszkuje ze to tylko takie zarty w internecie. Swoje 100 ustaw zgubil i tyle je widzieli takie to by bylo wprowadzanie jego pomysłów. I pisze to jako fan Mentzena ktory widzi ze brzydko sie nam zestarzal w tej polityce

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 07 paź 2023, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

Dobrze, to zagłosuj na PiS/ Po, i licz że coś się zmieni.

Helloł, helloł, czyżby to już było? Czy może jak wytężysz rozum, jak się tak dobrze skupisz, czy być może przewidzisz jakie będą rządy ludzi którzy już rządzili?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 paź 2023, 19:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5935

Cytuj:
Tylko Slawunia mówi wprost ze jest smieszkiem zartownisiem a programu oprócz smiesznych rolek to w zasadzie nie ma żadnego.
https://youtu.be/aKsltP3fZ-c?si=lvv2YGcU2jLR-Ymj

Coś tam ma.
Mnie bardziej martwi, że nawet jak coś tam osiągną w wyborach, to wejdą w koalicję z pisem (ha tfu) i to nie będzie koalicja równego z równym, jak się Mentzenowi wydaje. Obawiam się, że będzie drugim Kukizem, który postulaty miał fajne, a jak wyszło, wszyscy widzą.


Post Wysłano: 07 paź 2023, 19:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3140
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Czyli co? Dać szanse piątej kolumnie.ru bo jeszcze nie mieli szansy i może jakoś to będzie?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 07 paź 2023, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

Jeśli Konfa wejdzie w koalicję z PiS, to ja pierwszy pójdę na nich.

Podstawą przyszłości tego kraju, jest likwidacja tego szkodnika PiS, eliminacja z życia kraju.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 paź 2023, 19:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Wielbiciele konfederatów-poczytajcie i posłuchajcie co gadają, aż boję się pomyśleć co biorą.
Pogadajcie z żonami i córkami (jeżeli macie) czy chciały by żyć w kraju konfederatów, powiem więcej zaproponujcie im oddanie na nich głosu - myślę że żadna normalna baba się na taki kraj i porządek nie zgodzi tak jak normalne chłopy nie godzą się na porządek przez nich zaproponowany.
Działania konfederatów przypominają działania szmaty Kukiza, który prezentował co prawda inny program ale skończył na sile politycznej wielkości małej kanapy jako przystawka pis-u.

Kierownik -trzymam za słowo.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 07 paź 2023, 20:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

To że niektórzy z członków Konfederacji, z nieznanych mi powodów, głoszą hasła typu "żona częścią dobytku", no niech sobie głoszą. Moja żona jest dla mnie partnerem, założycielem naszej rodziny, a nie częścią dobytku. Moje dzieci, w tym córka, są oczkiem w głowie.

Bierzmy poprawkę na pewne kwestie, miejmy swój rozum.

Jak wcześniej wspomniałem, Konfa nie jest idealna. Ale sądzę że Sławek jeśli ugra coś na wyborach, oddzieli się od ortodoksyjnej części Konfy.
Jeśli nawet Konfa by wygrała, a Mentzen by się nie oddzielił, ale przyszło by mi żyć dostatnio w mądrze rządzonym kraju, to niech będzie moja krzywda.
Praw i godności swoich bliskich dopilnuję sam, bo będę miał na to piniondze.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 07 paź 2023, 20:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

No ale chyba masz zasady czy może tylko na pokaz?
Pytanie trochę retoryczne, ale jakże ważne.
Do tego co napisałeś dodaj jeszcze możliwość codziennego spojrzenia w lustro i stwierdzenia że jestem lub nie jestem .........tu sobie wpisz słowa uznane za obraźliwe.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 07 paź 2023, 20:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3573
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Dosyć duża naiwność jak na gościa twardo stąpającego po ziemi. Może się mylę, nawet dobrze jakby tak było, ale mi się to nie dodaje jak mawiają matematycy.

Moim zdaniem jest źle, a nawet bardzo źle jak się spojrzy na to jakie mamy zadłużenie. Jedyna szansa to jak PiS przegra i zdąży się rozpaść do następnych wyborów, inaczej głupia część społeczeństwa wybierze ich znowu, bo nie będzie im się podobać, że trzeba zaciskać pasa.

Generalnie ja to się zastanawiam
czy i jak zagłosować, żeby jak najbardziej zaszkodzić PiSowi.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 07 paź 2023, 20:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

Ale że ja jestem taki naiwny? W sumie to może i tak, ale poza Konfą poprostu nie ma alternatywy, bo tego dewianta Hołowni chyba nikt nie traktuje poważnie.

Jak dobrze policzyć, to program żadnej z partii się nie dodaje (wiem, tak mawiał Mariusz Mix Kolanko).
Przecież wszystkie programy to stek buńczucznych zapowiedzi. To dopiero trzeba być naiwnym, żeby wierzyć że Ko/Po zmniejszy podatki i zwiększy socjal. To dopiero jest hasło które na 100% można określić jako "to się nie dodaje".

Głosowanie przeciw PiS = głos na Ko/Po. Wymienił stryjek siekierkę na kijek. Choć z dwojga złego, jednak wolę Rudego.

Co do zadłużenia, kiedyś marzył mi się rząd który je wyzeruje. Ale wtedy przez 30 lat pracowali byśmy tylko na spłatę długu.
Można się zadłużać, tylko PiS robi to zdecydowanie ponad miarę, i do tego ukrywa to zadłużenie m. In. W NGOsach.

Zzx, zasady to mżonki. W życiu zasad nie ma. Będąc lub starając się być prostolinijnym i 100% uczciwym, strasznie będzie bolała cię kropka, bo wszyscy będą cie ru cha ć bez opamiętania.
Życie nie jest czarno białe. Jest całe spektrum odcieni szarości.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Ostatnio zmieniony 07 paź 2023, 21:19 przez Kierownik, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 07 paź 2023, 21:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Post Wysłano: 07 paź 2023, 21:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

PiS albo wygra i będzie rządzić samodzielnie albo będą następne wybory bo nie stworzą z nikim trwałej koalicji po tych wyborach.
Jak pokazuje historia każda partie poznajemy po czynach czyli po tym co zdobili i czego nie zrobili a nie po tym co gadali.
Dlatego dajcie szanse Konfie. Gdyby czysto hipotetycznie wygrali to po 4 latach można ich ocenić.


Post Wysłano: 07 paź 2023, 22:46
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Dobrze, to zagłosuj na PiS/ Po, i licz że coś się zmieni.

Helloł, helloł, czyżby to już było? Czy może jak wytężysz rozum, jak się tak dobrze skupisz, czy być może przewidzisz jakie będą rządy ludzi którzy już rządzili?
No tak typowo polskie albo pis albo po innej opcji nie ma niz opowiedzenie sie za jedna z tych partii bo skoro nie konfa to tylko tamto zostaje. Przypominam ze glos nie wazny to takze oddany glos a niemoznosc stworzenia rzadu to tez problem do rozwiazania

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 07 paź 2023, 22:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5884
Samochód: Volvo FH

Rozwiń proszę tę myśl, bo aktualnie targają mną rozterki związane z przyszłym weekendem.

Mam nadzieje, że rozwinięciem będzie coś bardziej konstruktywnego, niż dyrdymały typu "niemy protest przez oddanie nieważnego głosu".
I wskaż mnie oto, jak tu rozwiązać problem stworzenia sensownego rządu, leczącego ten kraj z długu i pisowskiej patologii, przez "niemożność stworzenia rządu".

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 08 paź 2023, 6:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

oddając głos nieważny głosujesz na zwycięzcę.

w tych wyborach naprawdę trzeba wybrać bez obrażania jak się na kogokolwiek z opozycji należy oddać głos na każdego byle nie na pis. oddając tak głos zmniejszamy szansę na ponowne ich zwycięstwo.
dalsze takie rządy doprowadzi nasz kraj do głębokiego kryzysu.
lista ich przewinień jest wystarczająco długa i to tylko tych które dzięki mediom wypłynęły na światło dzienne.
nie może być tak że sejm jak było do lat 90 ubiegłego wieku służył za maszynkę do głosowania pomysłów rządu bez względu na ich skutek ekonomiczny, gospodarczy czy społeczny.
pomyślcie sobie - kolejki pod stacjami paliw lub paliwo na kartki, w sklepach puste półki lub zakupy na kartki - nie chce żyć w takim kraju.
o takim drobiazgu że część rządu to skazani przestępcy ( nawet wyrokami nieprawomocnymi) mający dostęp do informacji tajnych i niejawnych o ich szefie (pinokio) który w każdej sprawie jest w stanie skłamać i wciskać ciemnotę nie wspomnę o faszerowaniu KK niebotycznymi kwotami w postaci różnych subwencji czy dotacji o zachowywaniu się jak słoń w składzie porcelany w praktycznie każdej sprawie dotyczącej Polaków i nie tylko.
to tylko przykłady takie pierwsze z brzegu.

generalnie pisowi mówię NIE.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 08 paź 2023, 7:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Cytuj:
Rozwiń proszę tę myśl, bo aktualnie targają mną rozterki związane z przyszłym weekendem.

Mam nadzieje, że rozwinięciem będzie coś bardziej konstruktywnego, niż dyrdymały typu "niemy protest przez oddanie nieważnego głosu".
I wskaż mnie oto, jak tu rozwiązać problem stworzenia sensownego rządu, leczącego ten kraj z długu i pisowskiej patologii, przez "niemożność stworzenia rządu".
Na pewno lepszy to dyrdymal ukazujacy ze spoleczenstwo nie uwaza zadnej opcji politycznej godnej do rzadzenia niz dyrdymaly ktore slyszalem.juz 8 lat temu. Glosujemy na wszystkich byle nie PO. Dajmy rzadzic Pis bo sami nie rzadzili. Po podnioslo wiek emerytalny i podatki pis to naprawi. Jak widac niektórzy maja pamiec krotsza jak 8 lat i teraz nawołują do tego samego. Ale fakt niezadowolenie z rzadu mozna okazywac w każdym kraju byle nie w polsce bo tutaj nalezy pokornie zaglosowac na hiv zamiast aids. A glos nie wazny owszem jest glosem na zwyciezce pod warunkiem ze takich glosow jest znikoma ilość. Na zakonczenie rowniez zadaje pytanie jak kierowniku wyobrazasz sobie stworzenie normalnego rzadu przy zalozeniu ze dana partia bedzie zmuszona utworzyc koalicje oraz przy jeszcze rocznej kadencji dlugopisa

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 08 paź 2023, 7:14
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3140
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
KREM DE LA KREML :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 08 paź 2023, 8:29

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5935

Niezależnie na kogo będziecie głosować, długi i dies powinni odstawić wykop. Zdecydowanie :)

Grzechem jest nie pamiętać, że dzięki hype wypoku, być może częściowo kupionemu, PiS jest teraz u władzy. Ile tam było treści, memów, na temat słabego rządzenia przez PO i dlaczego ten PiS będzie taki dobry. No i co teraz? Wykop, jak to wykop, nie pamięta co robił 8 lat temu.
Wrzucanie "twórczości" karoluka, tu takie faux pas jak udostępnianie, nie wiem, brauna? No pewnie i jeden i drugi na rację w jakiejś części, ale na ogół content dla ludzi o mocnych nerwach/że zrytym mocno beretem na prawo albo lewo.

Zastanawia mnie, skąd teraz ta nienawiść do konfederacji, gdzie Korwin zawsze na wypoku miał szerokie grono zwolenników. A umówmy się, teraz konfederacja ma zdecydowanie bardziej wyważonego lidera. Może o to chodzi, że kiedyś partii Korwina nikt nie traktował poważnie, a teraz jak ma 10% to jest już poważnym graczem i trzeba dyskredytować, wrzucać hasła o 5 kolumnie, żeby głupki powtarzały w internecie?


Post Wysłano: 08 paź 2023, 8:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 mar 2015, 14:46
Posty: 1194
Samochód: Osobowy 😅
Lokalizacja: PJA

Cytuj:
oddając głos nieważny głosujesz na zwycięzcę.
A jakaś podstawa prawna tego?

_________________
"Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus w życiu." ~ Jacek Walkiewicz
"Wyobraźcie sobie jajecznicę na boczku. W przypadku jajecznicy na boczku kura była zaangażowana, a świnia się poświęciła."
~ Jacek Walkiewicz


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 10 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 18 9 10 11 1215 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: