Strona 5 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 715 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 09 wrz 2023, 8:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
zapowiedzi (program ) konfederacji przewiduje "zero" podatków - z czego będą się utrzymywać instytucje naukowe, szkoły, szpitale specjalistyczne i te zwykłe powiatowe, teatry, muzea i wiele innych instytucji które są zwyczajnie niedochodowe bo to nie jest ich zadanie.
I to jest właśnie jedna z tych rzeczy których powiedzieć głośno nie mogą bo zostaną rozjechani, ze „konfederacja sprzeda Polskę”
Jak coś jest niedochodowe to jeśli nie jest Państwowe po prostu pada i znika bo jest niedochodowe.
Jeśli teatry czy muzea są niedochodowe to trzeba to albo dać mądremu przedsiębiorcy i stworzyć mu odpowiednie warunki i wtedy albo sprawi , ze stanie się dochodowe coś ciekawego wymyślając albo teatr czy muzeum padnie i nie będzie ani teatru ani muzeum.
Ale myśle, ze jeśli by z takiego teatru czy muzeum zdjąć odpowiednie obciążenia finansowe w postaci podatków i wysokich rachunków to może się stać dochodowe.
Szkolnictwo czy służbę zdrowia można całkowicie sprywatyzować.
Szkoły wtedy musza między sobą rywalizować o uczniów i nauczycieli np wynagrodzeniem i poziomem nauczania.
Szpitale ta sama bajka.
To wszystko wymaga czasu i konsekwencji i co najważniejsze działania które ludziom się nie podoba bo nie rozumieją mechanizmu.


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 9:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
za tymi "nie mózgami".
Ten bez mózg - kiedy inni mieli dołek my jako takiego nie mieliśmy. Parę lat później (2014r) państwowy dług publiczny spadł o ogromną sumę i dopiero wtedy pojawił się książę kaczorek który MIAŁ Z CZEGO rozdać i rozdał - ale nie zrobił później nic mądrego. Tuskowi zabrakło tej jednej kadencji - wtedy naprawdę byśmy się dowiedzieli czy jest dobrym politykiem. Z własnego grajdołu wiem , że pasa trzeba zaciskać do pewno momentu aż łzy lecą ( a to każdego boli ) by można było go później trochę popuścić i tu właśnie zabrakło kolejnej kadencji by zobaczyć czy wykres naprawdę by choć w małym stopniu miał tendencję spadkową. Teraz, żeby wrócić do 2014 kolejne 8 lat to będzie mało - raczej razy 2, żeby to naprawić...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 10:01
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

To jest to o czym pisałem wcześniej. Hasła, które mają przyciągnąć ludzi.

Po drugie. Nie mówią o likwidacji WSZYSTKICH podatków, tylko o tym, że podatki maja być NISKIE i PROSTE. I znów, niby prosty przekaz, a sami powtarzacie dyrdymały dziennikarzynów, podobnie jak z „piątką”, gdzie Mentzen powiedział jakie hasła się sprzedają w kampanii wyborczej, a dziennikarzyny podłapały, że to ich program wyborczy i dawaj zadyma na cały kraj. Przecież niejednokrotnie powtarzali, że podatki muszą być by utrzymać armie, służby porządkowe etc. Tu chodzi o to byś miał prosty system podatkowy i nie musiał siedzieć setki godzin i płacić biurom rachunkowym na tym by dokonać odpowiedniej optymalizacji. Podatek ma być prosty i konsekwentnie pobierany od każdego. Dziś wyglada to tak, że państwo jest opresyjne wobec szarego obywatela, a papierowe wobec korporacji i dużych graczy, których stać na armie urzędników, by stworzyć takie optymalizacje podatkowe, że w sumie damski chxj tu zostawiają w postaci podatków a cały zysk wyciągają za granicę.

Konfa różowa nie jest (choćby temat aborcji - strzał w stopę), ale nic sensowniejszego nie ma. Wszystkie obecne partie, które były u władzy lub tworzyły władze są skompromitowane i sprzedane, dlatego mój głos leci na nich.

Obojętnie kto by to był, nienawidzę manipulacji, wyciągania z kontekstu, i ewidentnego kłamania.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Gdzieś czytałem aferę, że Korwin miał świetny pomysł - likwidację płacy minimalnej. Samo to, sam ten cały Korwin, jest strzałem w kolano tej całej Konfederacji. :) Wątpię, żeby po takich słowach jak właśnie likwidacja minimalnej, aborcja, uzyskali jakąś przewagę w głosach. Według mnie są już spaleni na starcie.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 11:05

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

To fajnie że na nich zagłosujesz - ja dobrze pamiętam jak Kukiz znalazł w polityce jak fajnie opowiadał i jak mnie niektórzy przekonywali jaki jest super, a dziś to jest ścierka do podłogi.
Dziś jest podobnie z konfederacją - no ale każdy ma wybór lub mu się tylko tak wydaje.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 12:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Jeśli dobrze pamiętam (szkoda mi czasu na szukanie ) to dzięki Konfie mamy długopis zamiast prezydenta ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 14:17

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Jak dla mnie samo to ich dyskwalifikuje, to chore myślenie o aborcji... Jeden z drugim się nie zastanowi, jak taki idiota, o wyglądzie zająca wprowadzi takie coś, a potem kobita jednego z drugim będzie w ciąży zagrożonej jej życiu i nie może nic zrobić, bo chociażby dziecko będzie chore, zdeformowane to MUSI rodzić... Ludzie weźcie je*nijcie się w te łby i pomyślcie jakie to chore myślenie. Większość nie zdaje sobie z tego sprawy, bo nie jest w takiej sytuacji. Co innego, gdy kobieta jest w ciąży i na badaniach nic nie wskazuje na niepełnosprawność, wtedy to inna bajka. Ale gdy już w początkowym stanie, lekarz mówi, że dziecko będzie chore, zdeformowane, to... Wiem, że nie powinno się tak mówić, ale po co to wszystko? Jest to uwiązanie i męka wtedy dla wszystkich, dla rodziny, rodziców i tego dziecka... Które w większości nawet nie wie, że żyje. A ten głupi debil chce, aby tak to wyglądało, także jak mówię, dla mnie są spaleni całkowicie nawet jeżeli chodzi o samo to, a doskonale rozumiem jak to jest i jak to wygląda "od środka".

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 14:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
jak to jest i jak to wygląda "od środka".
Współczuje.

Moim poglądom też to nie odpowiada. A Korwin sam w sobie to swój gość ogólnie - mówił i mówi to co PRAWIE wszyscy myślą, ale nie wypada powiedzieć :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 15:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
Cytuj:
jak to jest i jak to wygląda "od środka".
Współczuje.

Moim poglądom też to nie odpowiada. A Korwin sam w sobie to swój gość ogólnie - mówił i mówi to co PRAWIE wszyscy myślą, ale nie wypada powiedzieć :)
Korwin? Serio?
Jego najlepsze teksty:

„Kobiety nie mogą być inteligentne - dba o to mechanizm Ewolucji Naturalnej. Inteligentna istota nie wytrzymałaby przebywania dłużej niż godzinę dziennie z paplającym dzieckiem! Dlatego właśnie (i nie tylko dlatego) mężczyźni nie lubią wiązać się z kobietami inteligentnymi: instynktownie chcą, by ich dzieci miały dobrą opiekę”.

„Chciałbym odebrać prawo wyborcze wielu osobom, nie tylko kobietom”.

„Przeciętna kobieta nie interesuje się polityką. Chodzi o to, by głosowali tylko ci, co się znają na polityce”

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy”.

„Kobiety zawsze udają, że pewien opór stawiają i to jest normalne. Trzeba wiedzieć kiedy można, a kiedy nie”.

„Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci”.

„Mordowanie milionów ludzi nie było celem Hitlera. Niech mi pan pokaże chociaż jedno zdanie, które będzie świadczyć o tym, że wiedział o eksterminacji Żydów. Gdyby dziś stanął przed sądem, musiałby zostać uniewinniony”.

„Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnego - równie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa.”

„Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych - a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety”.

„Oczywiście, że lałem dzieci. Dzieci czasami trzeba karać. To jest normalne i wszyscy to robią”.

„Ludzie pracujący w obozie w Oświęcimiu bardzo by się cieszyli, gdyby mogli zawierać umowy śmieciowe, a nie pracować na umowach standardowych. Zapewniających gwarantowane wyżywienie, gwarantowane godziny pracy”.

Dopytywany przez zszokowaną prowadzącą, kto miał zagwarantowane wyżywienie, odparł jednoznacznie: „Więźniowie w obozie! Codziennie trzy razy im wydawano wyżywienie! Mieli stałe godziny pracy i pewność zatrudnienia”.

„Zachowanie o charakterze pedofilskim ma pozytywny wydźwięk i jest dużo bardziej zasadne niż edukacja seksualna młodzieży”.

„Z tą pedofilią mocno się przesadza. Pedofilem miłośnikiem ośmioletnich panienek był np. Ludwik Carroll (ten od Alicji w Krainie Czarów ); nie tylko sąsiadki, ale i panie z towarzystwa na ogół bez obaw posyłały dziewczynki do jego domu uważając, że dotykanie przez mężczyznę (byle, oczywiście, bez nadmiernego natręctwa) raczej rozbudza kobiecość i pomaga niż szkodzi; również uodparnia na podobne zaloty w przyszłości. Oczywiście robienie czegokolwiek na siłę, nie wspominając o stosunkach seksualnych lub, nie daj Boże, o gwałcie powinno być z całą surowością karane.”

„Od prokuratury zażądałem dochodzenia w sprawie bezczelnego, oficjalnego uprawiania pedofilii w szkołach. Z tym, że osobiście wolałbym, by moja córka trafiła w łapy podofila (pedofila – nie „gwałciciela”!), który po pupie poklepie, biuścik pomaca, może popieści i pocałuje – niż poszły na taką lekcję. Bo po zetknięciu z pedofilem pozostanie cenne uczucie wstydu i napięcie erotyczne – a po takiej lekcji bezpowrotnie utraciłaby zdolność kochania”.


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 16:04

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5883
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Jak dla mnie samo to ich dyskwalifikuje, to chore myślenie o aborcji... Jeden z drugim się nie zastanowi, jak taki idiota, o wyglądzie zająca wprowadzi takie coś, a potem kobita jednego z drugim będzie w ciąży zagrożonej jej życiu i nie może nic zrobić, bo chociażby dziecko będzie chore, zdeformowane to MUSI rodzić... Ludzie weźcie je*nijcie się w te łby i pomyślcie jakie to chore myślenie. Większość nie zdaje sobie z tego sprawy, bo nie jest w takiej sytuacji. Co innego, gdy kobieta jest w ciąży i na badaniach nic nie wskazuje na niepełnosprawność, wtedy to inna bajka. Ale gdy już w początkowym stanie, lekarz mówi, że dziecko będzie chore, zdeformowane, to... Wiem, że nie powinno się tak mówić, ale po co to wszystko? Jest to uwiązanie i męka wtedy dla wszystkich, dla rodziny, rodziców i tego dziecka... Które w większości nawet nie wie, że żyje. A ten głupi debil chce, aby tak to wyglądało, także jak mówię, dla mnie są spaleni całkowicie nawet jeżeli chodzi o samo to, a doskonale rozumiem jak to jest i jak to wygląda "od środka".
W kwestii aborcji, wszyscy normalni ludzie mają podobną opinię, rozbieżną z programem Konfy.
Ale... jeśli uda się zrobić połowę programu gospodarczego Konfy, to wolę żyć dostatnio, a w razie konieczności (mam dzieci, w tym córkę 10 lat), takie rzeczy za 1000zl robi się w Czechach.

Ktoś, nie chce mi się cytować kto, wstawił wypowiedzi Korwina. No sory, wszystkie poza wyśmiewaniem holocaustu, umniejszaniem winy pedofila, i biciem dzieci to przecież prawda. Tak poprostu jest.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 18:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 813
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Korwin- Mikke. Poznałem gościa circa 2000-2001. Był to rok wyborów które wygrało "tfu" SLD a przegrało AWS. Przyjechał do szkoły do której chodziłem. Pierwsze wybory w których jako pełnoletni mogliśmy iść głosować. Gość się tak nakręcił że maskra. Gadał coś co dla nas, 18 czy 19 letnich chłopaków było tak naprawdę mało zrozumiałe i jak refren piosenki wrzucał tekst "ci co rządzą i SLD to czerwone sqrwysyny i pedofile!!!" krzycząc to tak głośno że aż się robił czerwony na twarzy. Jak dla mnie zwykły cham i prostak. A ja takich ludzi nie znoszę i dlatego na Konfederację, przynajmniej dopóki będzie tam Korwin- Mikke i ten drugi oszołom w postaci Brauna, oraz dopóki nie przestaną udawać katolików nie zagłosuję.
@kierownik każdy chce żyć w dobrobycie, ale też każdy inaczej ten dobrobyt odbiera. Ja czy ty mamy ambicje i chcemy w spokoju sobie na nasze plany i marzenia zapracować. Inni, jak na przykład mój teść ambicji żadnych nie miał i nadal nie ma. Był rolnikiem na wschodzie Lubelszczyzny i dopóki ma co jeść i pić i nie musi nic robić to dla niego jest super. Może siedzieć cały dzień oglądając telewizję, głównie TVP i nic mu więcej do szczęścia nie potrzeba. Że opieki medycznej nie ma praktycznie żadnej to nie problem bo i tak po lekarzach nie chodzi bo oni się nie znają. To że jego syn, rolnik ma co raz bardziej pod górkę, tak jak większość ludzi w tym kraju to przecież wiadomo że wina Putina, Tuska, Unii i ewentualnie Ukrainy. Więc jak to mówią jeszcze się taki nie urodził co wszystkim dogodził.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 20:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Uwielbiam temat aborcji :mrgreen:
To jest idealny temat na każda :twisted: okazje żeby go wyciągnąć i niech ludzie się żrą a my sobie po cichu inne ustawy powprowadzamy w czasie kiedy wszystkie media trąbią o aborcji :mrgreen:
Bo tu nie ma z tej sytuacji dobrego rozwiązania.
Gdybym był szefem partii to wrzuciłbym w program to co chce większość. A większość narazie to wyborcy pis-u i katole wiec wrzucam w program ze aborcji zakazuje a co zrobimy z tym tematem po ewentualnej wygranej to inna sprawa :twisted:
I to jest zawsze temat kontrowersyjny i inteligentny człowiek przy wyborze partii na która chce głosować nie powinien się sugerować tym co mówią.
Wśród znajomych wiele razy dyskutowaliśmy na ten temat i każdy miał inna opinie ale widzę, ze są one tez mocno zależne od tego czy ktoś ma dzieci już czy nie.
Osobiście jestem za jak największa wolnością, prawem do samostanowienia i uważam, ze każdy ma własne sumienie i kobieta i lekarz i to oni bez konsekwencji powinni podejmować decyzje.
ALE z drugiej strony mamy 21 wiek szereg metod antykoncepcyjnych a ludzie są po prostu nieodpowiedzialni.
Chyba nie jest to żadna nowość, ze rodzą się dzieci z wadami, martwe albo niepełnosprawne oraz to, ze poród może przyczynić się do śmierci kobiety w skrajnych przypadkach wiec odpowiedzialnie biorąc się za „robienie” dzieci powinno się z tym liczyc. To są bardzo trudne decyzje , pewnie najtrudniejsze w życiu ale robienie dzieci to nie lepienie ludkow z plasteliny.
Nie wyszedł mi to wywalam i robię od nowa.
I tu nawet w przypadku gwałtów jest ciężka sprawa ale tez całkowita winę za gwałt ponosi gwalciciel. Czemu zdrowe dziecko ma ponosić tego konsekwencje i umierać.


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 20:21

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5082
Samochód: orange i grafitowy

Tyle lat był spokój z tematem aborcji i to tylko dzięki temu że obecna władza zadbała o to temat powrócił.
Cofnęliśmy się do średniowiecza, a tym samym hasła dbania o rodzinę i zwiększenie dzietności społeczeństwa poszedł w piz.u zostały tylko hasła.
Te dziady które przy tym temacie dziarsko grzebały nie mają pojęcia o wychowywaniu dzieci o koszcie nie napiszę bo na dzieci zawsze pieniądze w normalnej rodzinie będą.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 20:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

A konfederacja ma mój głos dlatego, ze oni i u władzy jeszcze nie byli i chciałbym zobaczyć co potrafią a co nie.
Dlatego jeśli po tych wyborach się nie sprzedadzą a myśle, ze nie to będę na nich głosował tak długo aż wygrają a potem sobie wyrobie zdanie po tym co zrobili a nie po tym co mówili.
PiS , PO , PSL, SLD i Kukiz już u władzy byli albo się sprzedali i wiemy co potrafią a czego nie potrafią.
Gorzej jak za pisu już nie będzie tego akurat można być pewnym bo większych czubów już nie ma póki co :lol:


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 20:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5883
Samochód: Volvo FH

Tsk jak Jumas napisał, aborcja to jest kolejny powód do podziału, do kłótni.

Jak bym ja był obrońcą życia od chwili poczęcia ( na ogół od soboty :) ), to nawet pomimo prawa zezwalającego na aborcję, swojej córce nakazał bym rodzić. Gdyby miała urodzić dziecko, które po chwili umrze, też kazał bym rodzić. Gdyby zgwałciło ją stado imigrantów, też kazał bym rodzić. Gdyby ciąża zagrażała jej życiu, też kazał bym rodzić. Dobrze, że nie jestem katolem, a to były tylko dywagacje.

Realia są takie, wszyscy ci orendownicy całkowitego zakazu, są orendownikami całkowitego zakazu dla nas. Sami dla siebie, dla swoich bliskich wiedzą co naprawdę jest dobre.

To jak z Ordo Iuris. Nauczają nas że trzeba być wiernym, a sami parzą się jeden z drugim, każdy z każdym.

To tak jak stary, bezdzietny, samotny karzeł, lub ksiądz teoretycznie żyjący w celibacie naucza nas jak żyć, samemu swoim życiem uosabiając porażkę.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 20:43
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
Ktoś, nie chce mi się cytować kto, wstawił wypowiedzi Korwina. No sory, wszystkie poza wyśmiewaniem holocaustu, umniejszaniem winy pedofila, i biciem dzieci to przecież prawda. Tak poprostu jest.
Serio uważasz, że poniższe stwierdzenie jest prawdziwe?

"Gdyby Pan się znał na kobietach, to by Pan wiedział, że zawsze się troszeczkę gwałci"


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5883
Samochód: Volvo FH

Można to roztrząsać w nieskończoność, ale w sumie uważam że tak.

Każda kobieta / dziewczyna, uważa że mężczyzna musi o nią walczyć i ją zdobyć. Tak jest na początku związku jak i w trakcie.
Co do samego momentu współżycia, chyba każdy z nas widzi, że kobieta lubi przewagę fizyczną mężczyzny i jej wykorzystywanie w pewnych okolicznościach.
Oczywiście to tylko gra, i wszystko w granicach dobrego smaku, o żadnym gwałcie nie może być mowy. Jednak porównanie nie jest do końca nie trafione, choć może samo wyrażenie nie nie fortunne.

Więc reasumując uważam że owszem, w sumie to zawsze trochę się gwałci.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:09
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Się uparłeś na tego Korwin-a. Korwin zawsze było złotousty i już taki będzie. Mówi co myśli. O ile jego myśli są mocno kontrowersyjne to mówienie tego co się myśli jest cenne bo zapewne gdyby 50% polityków w PiS-ie i PO mówiło co myśli a nie co wypada to żadna z tych partii już by nie istniała.
Teksty Korwina to mały problem bo nie startuje i nie ma szans na bycie prezydentem bo wtedy by miało znaczenie jakie teksty prawii.
Od głupich tekstów korwina dużo bardziej martwi mnie angielski Dudy :mrgreen:
Bo jak stękanie słyszę na arenie międzynarodowej to przy tym teksty Korwina nie wydają się kontrowersyjne :lol:
https://youtu.be/947BFmVI0YU?si=QXyo-ayC5djj7tTT


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Cytuj:

ALE z drugiej strony mamy 21 wiek szereg metod antykoncepcyjnych a ludzie są po prostu nieodpowiedzialni.
Chyba nie jest to żadna nowość, ze rodzą się dzieci z wadami, martwe albo niepełnosprawne oraz to, ze poród może przyczynić się do śmierci kobiety w skrajnych przypadkach wiec odpowiedzialnie biorąc się za „robienie” dzieci powinno się z tym liczyc.
Ok, spoko. To skoro jesteś taki do przodu, to nie życzę Ci z całego serca, żeby tobie lub twoim dzieciom, przytrafiło się takie coś... Abyś nie musiał patrzeć w ramach tej celowej "nieodpowiedzialności" patrzeć jak twoja żona czy córka czy ktoś inny ważny dla ciebie, przebiera leżącego pod aparaturą dzieciaka, który było wiadome, że urodzi się z wadą, nie wie nawet, że żyje, bo od urodzenia nie jest w stanie żyć bez wspomagaczy... I mało tego... Żyjesz ty i cała rodzina z myślą, że NIGDY Z TEGO NIE WYJDZIE i będzie tak do końca jego dni. A nie daj Bóg, jak w jakiś okolicznościach opiekun czy rodzic zachoruje lub jeszcze gorzej - zginie i nie będzie odpowiedniej osoby czy nawet ochotnika, by wziąć odpowiedzialność za twoje dziecko i zająć się z nim... Nie masz chłopie zielonego pojęcia o czym piszesz i nie będziesz miał, póki tego nie przeżyjesz.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 09 wrz 2023, 21:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Cytuj:
Cytuj:

ALE z drugiej strony mamy 21 wiek szereg metod antykoncepcyjnych a ludzie są po prostu nieodpowiedzialni.
Chyba nie jest to żadna nowość, ze rodzą się dzieci z wadami, martwe albo niepełnosprawne oraz to, ze poród może przyczynić się do śmierci kobiety w skrajnych przypadkach wiec odpowiedzialnie biorąc się za „robienie” dzieci powinno się z tym liczyc.
Ok, spoko. To skoro jesteś taki do przodu, to nie życzę Ci z całego serca, żeby tobie lub twoim dzieciom, przytrafiło się takie coś... Abyś nie musiał patrzeć w ramach tej celowej "nieodpowiedzialności" patrzeć jak twoja żona czy córka czy ktoś inny ważny dla ciebie, przebiera leżącego pod aparaturą dzieciaka, który było wiadome, że urodzi się z wadą, nie wie nawet, że żyje, bo od urodzenia nie jest w stanie żyć bez wspomagaczy... I mało tego... Żyjesz ty i cała rodzina z myślą, że NIGDY Z TEGO NIE WYJDZIE i będzie tak do końca jego dni. A nie daj Bóg, jak w jakiś okolicznościach opiekun czy rodzic zachoruje lub jeszcze gorzej - zginie i nie będzie odpowiedniej osoby czy nawet ochotnika, by wziąć odpowiedzialność za twoje dziecko i zająć się z nim... Nie masz chłopie zielonego pojęcia o czym piszesz i nie będziesz miał, póki tego nie przeżyjesz.
Prowokujesz do kłótni a wyciągasz fragment mojego postu z kontekstu.
Bo sam napisałem, ze temat jest mocno kontrowersyjny i nie ma się co spierać.
NAPISAŁEM również mam podzielone zdanie na ten temat i to co zacytowałes to nie jest moje całe stanowisko w tej kwestii bo napisałem również, ze z drugiej strony jestem za wolnością w tej kwestii.
I nie mów, ze nie mam pojęcia bo mnie nie znasz ani mojej rodziny.
Mógłbym się rozpisać ale nie chce bo tutaj nie ma dobrego rozwiązania. Nie ma.
To jest chyba temat numer jeden który powinien być wrzucony na jakieś referendum. Ale wtedy nie mieliby tego tematu do dzielenia ludzi gdyby większość podjęła decyzje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 15 [ Posty: 286 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 715 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: