Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 14 lis 2006, 23:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 paź 2005, 21:43
Posty: 79
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Witam. Na forum pojawiły się wcześniej fotki Scani Longline. Chce pokazać moje skakanki w wersji long. Scanie kupiłem na ebayu niemieckim, są to samoróbki - herpa ani nikt inny jeszcze takich wersji nie produkuje. Najpierw link do sklepu w któreym można dostac kabiny do wersji Longline : http://www.fmb-unicorn.com/osc/index.ph ... 243a1c5792

A teraz Skakanki (jakość zdjęć na przyszły raz będzie poprawiona).
Skania Longline 2-osiowa :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Skania Longline 3-osiowa :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wracając do tych modeli - na ebayu znajdzie się wiele takich samoróbek - lepszych, gorszych. Ceny niestety są wysokie, a modele naprawdę niekiedy są w dziwnych konfiguracjach.
Tworzywo z jakich są wykonane kabiny to żywica - twarda i łamliwa. Należy uważać przy obróbce żeby nie uszodzić kabiny, spasowanie - tu jest wiele do powiedzenia na minus - chyba nie ma identycznej kabiny i idealnej. Produkcja to krótkie serie z żywic - wiec są nadlewki, wylewki i zwichrowania powierzchni - ale modelarz z wielkim zacięciem potrafi zrobić z tego atrakcyjny model.


Tytuł:
Post Wysłano: 15 lis 2006, 10:32

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 lut 2005, 20:21
Posty: 932
Lokalizacja: Łódź/Wieluń

Jakoś nie mogę sie przekonać do takich samoróbek. Pierwsza scania prawdę mówiąc nie podoba mi się. Jeśli ktoś zdecydował sie na lakierowanie kabiny to mógł też to samo uczynić z ramą pojazdu.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 18:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 17:27
Posty: 11
Lokalizacja: z gostynina

Jak na samoróbki to bardzo ładne i starannie wykonane modele.


Tytuł:
Post Wysłano: 03 sty 2008, 23:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 sty 2008, 23:15
Posty: 34
GG: 1147226
Samochód: C360
Lokalizacja: Szczecin

racja samoróbka wymaga włożenia więkrzej ilosć własnego wkładu oraz wyobrazni jeśli chodzi o modele to druga scania bardziej przypadła mi do gustu lecz pierwsza też niczego sobie :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 4 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: