| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MP3 błąd Mr https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51321 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 08 kwie 2023, 16:43 ] |
| Tytuł: | MP3 błąd Mr |
Witam wyskakuje mi komunikat MR sterowanie wentylatorem ograniczone. O co chodzi? Gdzie usterka? |
|
| Autor: | MAN [ 08 kwie 2023, 16:44 ] |
| Tytuł: | Re: MP3 błąd Mr |
Kable od visco czasem nie urwane? |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 08 kwie 2023, 16:51 ] |
| Tytuł: | Re: MP3 błąd Mr |
Jeszcze nie sprawdzane bo to na autotransporterze załadowany jest. Nie grzeje się podczas jazdy. Raczej może jechać? |
|
| Autor: | MAN [ 08 kwie 2023, 17:26 ] |
| Tytuł: | Re: MP3 błąd Mr |
Jak kable urwane to śmiało może jechać bo wentylator chodzi cały czas |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 08 kwie 2023, 17:33 ] |
| Tytuł: | Re: MP3 błąd Mr |
Dziekuję. Spokojnych świąt. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|