Regulamin forum


Drogi Użytkowniku!

Pamiętaj że bierzesz odpowiedzialność za swoje wypowiedzi, dlatego ostrożnie dobieraj słowa uwzględniając fakt, że nie jesteś wystarczająco anonimowy.

Administrator forum, zastrzega sobie prawo do usuwania wątków bądź pojedynczych wypowiedzi, na podstawie art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną o treści:

„Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych”.



Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:49
Posty: 52
Samochód: MAN Tgx

Chłopaki od Rutkowskiego są nauczeni że w Polsce stary ma układy to wszystko mogą a u Niemca pierwszy lepszy policjant ich porozstawiał po kątach😁


Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Chłopaki od Rutkowskiego są nauczeni że w Polsce stary ma układy to wszystko mogą a u Niemca pierwszy lepszy policjant ich porozstawiał po kątach😁
Naczelny detektyw RP jest nietykalny jak Rydzyk :lol:

_________________
VOLVO FAN!!!


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Obrazek
Jeszcze ich taśmą zagrodzili :lol:

Ciekawe czy fakturę za akcję im zapłaci.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 16 wrz 2020, 23:49
Posty: 52
Samochód: MAN Tgx

Cytuj:

Jeszcze ich taśmą zagrodzili :lol:

Ciekawe czy fakturę za akcję im zapłaci.
Oni sami się zagrodzili i strajkują że Amgaz za akcje w DE nie zapłacił a to przecież delegowanie jest i ma być po niemieckiej stawce liczone😁


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Może przedpłata poszła


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Niby przykro, że rodakowi na obczyźnie krzywda się dzieje, ale Rutkowski to zwykły cham, prostak, maskujący swoje kompleksy jak nie pseudo paramilitarną formacją, to dziwną fryzurą. Kiedy otworzy buzię, fuka i kreuje się na nie wiadomo kogo.
Ja w sumie nie specjalnie wiem kto to jest, nawet mnie to nie interesuje. Wiem tylko że kiedy na niego patrzę, to żenadometr wywala poza skalę, wręcz wstydzę się za niego.
Życzę mu, żeby Niemiaszki pokazali mu gdzie jego miejsce.

Co do całego tematu, szkoda tych kierowców. Tej firmy ani prezesa którego stać na Lambo, ale na wypłaty już nie, nie szkoda.

Edit:
Sprawdziłem kto to jest, ten Krzysiu. Były milicjant, członek warszawskiego zomo, wielokrotnie zatrzymywany za bezprawne zatrzymania osób, pranie brudnej kasy, poświadczenie nie prawdy, oskarżony o udział w mafii paliwowej.
To tylko grubsze smaczki, które mi się rzuciły w oczy. To co nawywijał ale nikt się jorgnął, lub nie ma dowodów, no cóż sądzę że sporo tego jest.
Niech już ten Krzysiu może zostanie u tych Niemiaszków, lepiej dla tego kraju żeby już nie wrócił.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 14 mar 2005, 15:22
Posty: 7202
Samochód: MAN TGA 26.480 5 STAR BOOGIE
Lokalizacja: GDYNIA

Awatar użytkownika

Użytkownik

Online

Online

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 812
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Niby przykro, że rodakowi na obczyźnie krzywda się dzieje, ale Rutkowski to zwykły cham, prostak, maskujący swoje kompleksy jak nie pseudo paramilitarną formacją, to dziwną fryzurą. Kiedy otworzy buzię, fuka i kreuje się na nie wiadomo kogo.
Ja w sumie nie specjalnie wiem kto to jest, nawet mnie to nie interesuje. Wiem tylko że kiedy na niego patrzę, to żenadometr wywala poza skalę, wręcz wstydzę się za niego.
Życzę mu, żeby Niemiaszki pokazali mu gdzie jego miejsce.

Co do całego tematu, szkoda tych kierowców. Tej firmy ani prezesa którego stać na Lambo, ale na wypłaty już nie, nie szkoda.

Edit:
Sprawdziłem kto to jest, ten Krzysiu. Były milicjant, członek warszawskiego zomo, wielokrotnie zatrzymywany za bezprawne zatrzymania osób, pranie brudnej kasy, poświadczenie nie prawdy, oskarżony o udział w mafii paliwowej.
To tylko grubsze smaczki, które mi się rzuciły w oczy. To co nawywijał ale nikt się jorgnął, lub nie ma dowodów, no cóż sądzę że sporo tego jest.
Niech już ten Krzysiu może zostanie u tych Niemiaszków, lepiej dla tego kraju żeby już nie wrócił.
Nie jestem pewien Kierowniku, ale ten cwaniaczek chyba sam tam nie pojechał, tylko jego ludzie. Cały ten typ to przykład na to że na pewne jednostki prawa w tym kraju nie ma. I jeszcze te żałosne media próbujące taką patolę kreować na celebrytę :roll:

_________________
VOLVO FAN!!!


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:16
Posty: 110

Też się zastanawiałem czy Rutkowski wziął kase z góry czy na termin bo jak to drugie to sam może paść ofiarą pana przewoźnika :lol:.
Kolejna sprawa opłacić detektywa, koszta przestoju, dojazdy innych kierowcom, wycieczki do Niemiec... nie taniej byłoby się dogadać i zapłacić kierowcom zaległe wyplaty? Chyba że firma już ledwo dyszy. A może kasa jest tylko ego właściciela nie pozwala ugiąć się przed kierowcami?

Mimo wszystko wydaje mi się , że już po firmie kto po takiej reklamie pójdzie tam jeździć , , po świętach pewnie instytucje takie jak itd pip ruszą na kontrolę.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Nie jestem pewien Kierowniku, ale ten cwaniaczek chyba sam tam nie pojechał, tylko jego ludzie. Cały ten typ to przykład na to że na pewne jednostki prawa w tym kraju nie ma. I jeszcze te żałosne media próbujące taką patolę kreować na celebrytę :roll:
To nie ważne czy osobiście tam był ( choć wolał bym żeby był :mrgreen: ), ważne że ktoś pokazał mu gdzie jego miejsce.
Na niego jest prawo, mimo wszystko są conajmniej dwa prawomocne wyroki, które już odsiedział, lub prędzej czy później odsiedzi.
Mimo wszystko nie rozumiem fenomenu tego zje ba ne go łba.

Conajmniej części tej firmy już nie ma. Normalne firmy najpierw płacą ludziom, potem paliwo. Jeśli nie było na ludzi to nie ma i na paliwo. Biorąc pod uwagę pewnie już wcześniej fatalną płynność, plus przestój, wg mnie już jest po zawodach. Takie molochy to pewnie kilka spółek, więc jeb nie pewnie tylko jedna lub dwie, a reszta nadal będzie psuć rynek.

Reasumując, ciśnie się na usta anglojęzyczne hasło: "stop making stupid people famuos".

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

I tak właśnie widzą na zachodzie, jak takich dzikusów. Jak czasem rozmawiam z jakimś Niemcem czy Duńczykiem i jak słyszy ze często już w czwartek przed południem jestem po robocie i wolne do poniedziałku to oczy robią jak pińc złotych.


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3571
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Tam tych sp.zoo to tak pod 10 będzie. Pewnie już wszystko dawno ustawione, że w razie W nawet nie będzie kogo ruszyć.

No może naklejki będzie trzeba zerwać, bo u Niemca to raczej spaleni.

Na jutubach jak sobie wpiszecie Mazek to wam wyskoczy jego bananowy oskarek w tłustych furach.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
I tak właśnie widzą na zachodzie, jak takich dzikusów. Jak czasem rozmawiam z jakimś Niemcem czy Duńczykiem i jak słyszy ze często już w czwartek przed południem jestem po robocie i wolne do poniedziałku to oczy robią jak pińc złotych.
No tak, pewnie tak, gratulujemy kontaktów międzynarodowych, I czwartkowych popołudniów w domu.

Czy aby na pewno chciałeś napisać to w tym temacie?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 kwie 2007, 17:10
Posty: 183
GG: 1
Samochód: BMW E70 4.8i
Lokalizacja: Tu i tam

Spotkało się dwóch debili na jednej drodze - właściciel i detektyw. Jak nasrane pod pokrywą trzeba mieć żeby wybierać się siłą odbijać auta w DE ?
Niech się cieszą ze policja przyjechała bo jakby się szofery wkrwili porządnie to kolorowo by nie było - co najwyżej pod oczami.
A kolejna kwestia to narodowość kierowców - Gruzini - przecież ten naród ma we krwi walki o swoje więc nie wiem jak można pomyśleć że 14 pajaców ubranych w uniformy poradzi sobie z taka ilością kierowców


Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2649
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Obrazek
I to jest dramat całej tej sytuacji, nikt nie wie jak rozwiązać problem i czemu hejt spływa na niego :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1810
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Ciekawe co to za firma... MazekMaz? :D

_________________
C, CE, KW :)


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

https://www.youtube.com/@zlojdalnoboy/search
https://wykop.pl/link/7067087/polski-ja ... ej-szkoly-


Ostatnio zmieniony 08 kwie 2023, 21:24 przez dies_nefastus, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 23 maja 2007, 19:31
Posty: 891
GG: 1

Cytuj:
Cytuj:
I tak właśnie widzą na zachodzie, jak takich dzikusów. Jak czasem rozmawiam z jakimś Niemcem czy Duńczykiem i jak słyszy ze często już w czwartek przed południem jestem po robocie i wolne do poniedziałku to oczy robią jak pińc złotych.
No tak, pewnie tak, gratulujemy kontaktów międzynarodowych, I czwartkowych popołudniów w domu.

Czy aby na pewno chciałeś napisać to w tym temacie?
Nie u każdego międzynarodówka to siedzenie w budzie jak ci beduini z Uzbekistanu bo przecież nie opłaca się ściągać auta do kraju.


Ostatnio zmieniony 09 kwie 2023, 8:51 przez Bald, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 cze 2007, 15:41
Posty: 1067
Samochód: MAN TGX 18.440
Lokalizacja: Kraków

On ma chyba jakaś firmę co robi energydrinki. Tylko ani słowa o tym, że zarówno kasa na motoryzacyjną zajawkę i na te energetyki poszła zapewne z okradania kierowców. Bo przecież sam nie zarobił, skoro dopiero co zdał prawo jazdy (ponad rok lansował się samochodami nie posiadając prawa jazdy).

Patrząc na to jak napisał oświadczenie widać, że musi się podciągnąć z Polaka przed maturą :lol:


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

https://m.youtube.com/watch?v=x6FcPf2q2n4
Młody już jedzie do Niemiec z kasą dla kierowców. Aż opony się palą!


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: