| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z eps https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51141 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Siudem [ 11 lis 2022, 13:32 ] |
| Tytuł: | Problem z eps |
Witam. Mam problem ze skrzynią w actrosie z 2003 MP1 skrzynia joystick ze sprzęgłem. Mianowicie wypadają biegi wszystkie pełne tzn. te że strzałką u góry na połówkach jeździ normalnie. Co może być przyczyna?? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|