| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGX PROBLEM Z DOŁADOWANIEM https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51106 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 13 paź 2022, 13:06 ] |
| Tytuł: | MAN TGX PROBLEM Z DOŁADOWANIEM |
Witam .mam problem z doładowaniem niskiego doładowania. otóż nie załącza się turbospręzarka niskiego doładowania. czujnik ciśnienia nowy , turbo nowe ,zawór sterowania turbiną nowy.na kompie brak błędów ,wskaznik pokazuje zerro |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|