| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem ze skrzynia eps actros mp1 4143 8x6 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51077 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Siudem [ 16 wrz 2022, 21:59 ] |
| Tytuł: | Problem ze skrzynia eps actros mp1 4143 8x6 |
Witam mam problem ze szkrzynia eps. Nie można wrzucić całych biegów wyskakują tylko połówki wchodzą i na nich można jeździć. Co może być przyczyna? Czy to wina mechaniczna synchronizatory?? Czy elektroniczna?? Miał może ktoś podobny problem??? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|