| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem automatem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=51070 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | yakuza11 [ 06 wrz 2022, 21:42 ] |
| Tytuł: | Problem automatem |
Witam podczas jazdy zmienia automata na manulana skrzynie i sam muszę zmieniać biegi manetka miał ktoś takki przypadek .?? |
|
| Autor: | zzx [ 07 wrz 2022, 5:31 ] |
| Tytuł: | Re: Problem automatem |
a tak bardziej po polsku no i jaki samochód. |
|
| Autor: | yakuza11 [ 07 wrz 2022, 6:53 ] |
| Tytuł: | Re: Problem automatem |
Man tgx 480 2013rok |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|