Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]
Autor
Wiadomość

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 12 sie 2022, 12:43
Posty: 2

Witam wszystkich. Mam dosyć proste pytanie, ale szukam obszernej odpowiedzi, gdyż jestem nieco zielony w temacie. Chciałbym, na własny rachunek, zatrudnić kierowcę w rodzinnej firmie transportowej, aby dla mnie jeździł na trasach międzynarodowych (mam do dyspozycji jednego tira, spedytor już jest). Obecnie jestem studentem i interesuję mnie jakie tak właściwie zadania spoczywałyby na moich barkach, żeby efektownie prowadzić taką działalność? Może ktoś też doradzi, jaką formę zatrudnienia najlepiej wybrać?


Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Żeby efektownie prowadzić działalność tego typu z jednym autem, polecam zrobić CE, I jeździć samemu. Efektowność gwarantowana.
Inaczej nie zobaczysz jak to naprawdę działa, 100% narazisz się na przekłamany przekaz od kierowcy gdzie nic się nie da, I na wszystko poza jazdą na bazę braknie czasu.
O pieniądzach wydanych na ZUS, pakiet mobilności, wypłatę ledwie tylko wspomnę - to nie są tanie rzeczy.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 2 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: