| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| man tgx katalizator https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50895 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 06 kwie 2022, 8:02 ] |
| Tytuł: | man tgx katalizator |
witam. mam pytanie dotyczące wkładu katalizatora w manie tgx euro 6 .w jaki sposób zdemontować mniejszy wkład z katalizatora |
|
| Autor: | patrykbor [ 06 kwie 2022, 13:13 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
Flex w rękę . Tylko tą zewnętrzną stronę wyjmiesz bezinwazyjnie |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 07 kwie 2022, 13:38 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
toś mnie pocieszył .chciałbym żeby dało sie go jeszcze zamontowac bo wyczyszczeniu |
|
| Autor: | MAN [ 07 kwie 2022, 16:05 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
Tam chyba przychodzi taki pierścień uszczelniający co trzyma wkład |
|
| Autor: | patrykbor [ 07 kwie 2022, 18:44 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
Pranie około 2 tys.. |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 08 kwie 2022, 9:05 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
1000 zeta mi powiedział |
|
| Autor: | patrykbor [ 08 kwie 2022, 9:12 ] |
| Tytuł: | Re: man tgx katalizator |
To niezła cena. My graliśmy w serwisie w Piotrkowie. Ale z tego co wiem to sami zlecają to komuś w Łodzi. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|