| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Regulacja zaworów i pompowtryskiwaczy , inne znaki na kole zamachowym https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50887 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Dziuni [ 03 kwie 2022, 10:43 ] |
| Tytuł: | Regulacja zaworów i pompowtryskiwaczy , inne znaki na kole zamachowym |
Mam problem bo w scani p 270 z silnikiem 9 l PDE jest założone koło inne koło zamachowe i ma 4 znaki tdc down ,tdc up, 2/5 i 3/4 to jest silnik 5 cilindrowy i jak mam to ustawić |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|