| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| tgx euro 6 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50872 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 23 mar 2022, 10:48 ] |
| Tytuł: | tgx euro 6 |
witam panowie . problem mam z retarderem. na wyświetlaczu się załacza lecz nie ma żadnego efektu hamowania. po diagnozie nie ma błędów ,zasilania prawidłowe |
|
| Autor: | MAN [ 23 mar 2022, 12:21 ] |
| Tytuł: | Re: tgx euro 6 |
Do sprawdzenia cewki w retatderze czy się otwierają Nie wspominając o filtrze oleju |
|
| Autor: | Rossi [ 23 mar 2022, 14:02 ] |
| Tytuł: | Re: tgx euro 6 |
Zazwyczaj górna cewka się zacina. |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 23 mar 2022, 15:20 ] |
| Tytuł: | Re: tgx euro 6 |
PODZIĘKOWAŁ |
|
| Autor: | chodko [ 23 mar 2022, 21:08 ] |
| Tytuł: | Re: tgx euro 6 |
U mnie przy takich objawach były zielone przewody od zaworu proporcjonalnego ale nie na retarderze tylko na złączu pod maską, też nie było błędów |
|
| Autor: | RE-ANIMATOR [ 24 mar 2022, 14:07 ] |
| Tytuł: | Re: tgx euro 6 |
jutro bedzie wózek na bazie to przestudiuje .dziękuje za odpowiedzi |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|