Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 26 lut 2022, 12:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 394
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Zdjęcie kobiety jest na 99% z wojny ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie jak mamy od groma nagrań z bombardowania ludności na Ukrainie i innych zbrodniczych działań kacapów.

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 26 lut 2022, 12:55
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2431
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

A im mniej będzie szło po ich myśli, tym bardziej będą agresywni wobec ludności cywilnej.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Nawet i jeśli to zdjęcie byłoby nieaktualne, jakie to ma znaczenie? :roll: wojna bardzo medialna, dziesiątki jak nie setki filmów potwierdzających to wszystko. U mnie żonka też przez to słabo sypia, bo niebo nad nami aż huczy od samolotów i śmigłowców wojskowych..


Post Wysłano: 26 lut 2022, 16:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Co do zdjęć to nie wiem jak jest, ale dzisiaj Ukrainiec pokazywał mi filmik, który nagrywała jego żona z zachodniej Ukrainy. Pomimo nocy od wybuchów na niebie było aż jasno.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 17:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4064
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Nikt nie zaprzecza, że się nie dzieje, ale obserwacje manipulacja opinią publiczną trwa nieustannie.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 26 lut 2022, 18:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Walczą...
Choć wydaje mi się, że i tak szanse ich marne, nato i unia tylko pudruja, a patrząc na to z boku, tylko patrzą żeby Putin zrobił swoje...

Miejmy nadzieję, że chodzi mu tylko o Ukrainę, bo nie wiadomo ile to prawdy, że wywierał presję na nato, żeby powrócili do stanu sprzed 97... Więc resztę dopiszmy sami.

Kogo się nie pytamy z Ua, każdy ma w nosie powrót do kraju i walkę, chcą zostać tu i dalej żyć i pracować... W sumie nie dziwię im się. .

Też nie lubię fake newsów, widać że wiele filmów jest fingowanych, wystrzały i bomby podkładane w słaby sposób.

Jak ze srowidem, prawda jest gdzieś po środku.
W sumie pandemia chyba już znikła, jakoś tak dziwnie ucichło, żadnej kolejnej fali, gdzieś coś coś...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

U mnie na wiosce sporo ukrainców, dziś przeszedłem kawałek i dwa razy się mijałem z grupkami, każdy z nich w ręce telefon i ogląda co tam się wyrabia...
Pod biedronką ludzie zrobili zbiórkę i wyładowali pod sam sufit plandekowego Mastera darami dla UA...


Post Wysłano: 26 lut 2022, 19:15

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 kwie 2020, 16:25
Posty: 36

Tutaj jest jasno i krótko wyjaśnione na czym zależy trzem stronom konfliktu na Ukrainie, czyli Rosji, Ukrainy i USA bez zbędnego ględzenia w stylu Bartosiaka.

Artykuł :
https://bezpieczenstwoistrategia.com/cz ... e-ukrainy/


Post Wysłano: 26 lut 2022, 19:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

https://youtu.be/O-JbI7ul5Po

Polecam jeszcze to, plus mała lekcja historii, jeden z lepszych filmików.
Te nasze profesorki trochę mocą, jak z kowidkiem na początku.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 20:49

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3272
Lokalizacja: eu

Cytuj:


Też nie lubię fake newsów, widać że wiele filmów jest fingowanych, wystrzały i bomby podkładane w słaby sposób.

Jak ze srowidem, prawda jest gdzieś po środku.
https://bezprawnik.pl/trolle-kremla-w-p ... nternecie/


Post Wysłano: 26 lut 2022, 21:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Nie wiem czy dziadkowie/babcie Wam opowiadali o II wojnie światowej - moi tak jak i żony babcia - nie było bardziej podłego/brutalnego człowieka nad ukrainca ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 26 lut 2022, 21:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3139
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Ty jesteś głupi czy udajesz?

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 22:40
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Tak czytałem wiele o kremlowskich trolach i od dawien dawna patrzę na informacje w necie mocno przez palce , tym bardziej z niszowych i mało znanych stron.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 22:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Ty jesteś głupi czy udajesz?
Z czym masz problem? Moje wyobrażenie Ukrainy przez pryzmat bliskich mi osób jest jakie jest. Szedł przez nasze ziemie Niemiec, Rusek i Ukraińcy - przyjedź popytaj jak są wspominane te narodowości i które najgorzej, jeszcze trochę żyje tych ludzi. Koło mnie są 2 miasteczka gdzie dużo Ukraińców po wojnie zostało - do dziś zawiść taka, że sąsiad sąsiada w łyżce wody by utopił.
Już pomarańczowa rewolucja była gdzie Polaczki głośno za nimi krzyczeli i dziękuje nie było. Nie wiem czy cokolwiek by zrobili gdyby sytuacja była odwrotna.
A to co wyprawia szaleniec z Rosji jest nie wyobrażalne i bez sprzecznie złe i nie ma ale.

Inaczej - tak było z żołnierzami i tak się wspomina żołnierzy tych narodowości u nas. Może zwykły chłop na roli był inny, ale Wołyń ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 26 lut 2022, 22:57
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3575
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Też wiele opowieści słyszałem, pod drugie sama Bandera mówi za siebie...

Pamiętam jak pierwsze Ukraince przyjechały na ogórki do nas na wieś, to jak popili i im odwalało, grozili ze wrócą tu i zrobią z nami porządek, jakieś 20 lat temu to było, nie wszyscy, ale na ekipę 20stu 3ch 4ch się trafiło.

Reszta była w miarę wporzo...
Jedyny plus to był ich bimber, mętny jak woda z kranu, kopał jak szlag, jako nastolatek piłem szklankę i bajlando do następnego dnia 8)

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 26 lut 2022, 23:49
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 152
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Odbiegając od tematu Ukrainy. Miałem dzisiaj okazję powozić się najnowszy M5 z nalotem 7k km. I kurka można nabawić się kompleksów :roll: jak to jedzie i wciska w fotel..


Post Wysłano: 27 lut 2022, 1:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2650
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
Nie wiem czy dziadkowie/babcie Wam opowiadali o II wojnie światowej - moi tak jak i żony babcia - nie było bardziej podłego/brutalnego człowieka nad ukrainca ...
Moi przodkowie mieszkali w linii frontu na Podkarpaciu (okolice Gogołowa/Frysztaka)
Podczas II wojny światowej doświadczyli stałej obecności Niemców którzy zajmowali domy i mordowali przypadkowych cywili. Osobiście znam starsza panią z mojej dalszej rodziny której niemiec przyłożył karabin do głowy w efekcie czego nabawiła się tików nerwowych. Tam nigdy nie wspominali o UA. Niemcy mordowali a ruskie zaciągali do prac przymusowych.

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 27 lut 2022, 10:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1597
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Cytuj:
Nie wiem czy dziadkowie/babcie Wam opowiadali o II wojnie światowej - moi tak jak i żony babcia - nie było bardziej podłego/brutalnego człowieka nad ukrainca ...
Moi przodkowie mieszkali w linii frontu na Podkarpaciu (okolice Gogołowa/Frysztaka)
Podczas II wojny światowej doświadczyli stałej obecności Niemców którzy zajmowali domy i mordowali przypadkowych cywili. Osobiście znam starsza panią z mojej dalszej rodziny której niemiec przyłożył karabin do głowy w efekcie czego nabawiła się tików nerwowych. Tam nigdy nie wspominali o UA. Niemcy mordowali a ruskie zaciągali do prac przymusowych.
Część dziadków miałem na ziemiach polskich cześć na niemieckich - mieszkam obecnie ok 6 km od granicy sprzed 2 wojny światowej. Sceny jakie były w filmie Wołyń - niektórzy widzieli tu na własne oczy :(

Ale mniejsza z tym, świat jest teraz inny, bardziej cywilizowany, są media i miejmy nadzieję , że ludzie przez to swoje zwierzęce instynkty też bardziej utracili - bo dziś Ukraina a co będzie jutro nie wiemy.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 27 lut 2022, 10:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1813
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Myślę, że nic się nie zmieniło w rozumowaniu ludzi, a wręcz przeciwnie, jest jeszcze gorzej. Wystarczy nieraz poczytać wypowiedzi na FB, że ktoś rozjechał psa czy kota, bo chciał uniknąć jakiegoś zdarzenia i potem... Fala hejtu, że oni by go za jaja powiesili, pozbawili rąk czy nóg... I takich ludzi jest masa, są to tak zakute łby, że nie rozumieją sytuacji, a za psa czy kota, zabili by człowieka. Ja nie mówię absolutnie, by rozjeżdżać zwierzęta, ale są niejednokrotnie sytuacje, których nie da się po prostu uniknąć i lepiej jest zrobić tak, niż spowodować wypadek i straty materialne. Dlatego myślę, że od tamtych czasów nic się nie zmieniło i gdyby przyszło do jakiejś wojny, takie coś jak Auschwitz wróciłoby bez problemu, dalej by gazowali ludzi, torturowali, okaleczali itp. itd.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 27 lut 2022, 14:18
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3572
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

cygany ukradli ruskim czołg :]

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: