Strona 5 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 712 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 28 lut 2022, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 ... ej-niewoli

Ciekawe ile takich akcji będzie, ktoś zginął, coś rozj**li a potem jednak nie :wink:


Post Wysłano: 28 lut 2022, 22:11

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 27 sie 2009, 22:52
Posty: 206
Samochód: VW
Lokalizacja: Polska

Antonova 225 spalili :( :(
Robił wrażenie


Post Wysłano: 28 lut 2022, 22:13

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 248
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

Cytuj:
Dezinformacja rosyjska, dobre :lol:
To tak samo jak traktować wszystko co robi zachód i USA zawsze za prawdę, włącznie z koronawirusem, szczepionkami i wyborami w USA, inwazją na Irak i Afganistan :wink:
Ja im niczego nie odbieram tylko nadal twierdzę, że nie powinni wstępować do NATO i UE bo ich teren był zawsze w jakimś stopniu w rosyjskiej strefie wpływu.

Jak ja słyszę, jak nie bylibyśmy w NATO ble ble ble, to bylibyśmy na ich miejscu. Nie nie bylibyśmy bo nie jesteśmy państwem powstałym po rozpadzie ZSRR to po pierwsze a po drugie jak już tak wierzysz w artykuły pisane przez innych to poczytaj Bartosiaka albo Zychowicza i wyciągnij wnioski ile warte może być NATO bez własnej armii.
Nasi się od zawsze zasłaniali 5 pkt NATO i włazili do dupy amarykanom kupując bez głowy kompletnie sprzęt od nich.
jumas powtorze dlaczego odmawiasz wolnemu niepodleglemu panstwu wsteowania do jakichkolwiek organizacji czy to w Europie czy na swiecie?


Post Wysłano: 28 lut 2022, 22:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 248
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

Cytuj:
Cytuj:
Dezinformacja rosyjska, dobre :lol:
To tak samo jak traktować wszystko co robi zachód i USA zawsze za prawdę, włącznie z koronawirusem, szczepionkami i wyborami w USA, inwazją na Irak i Afganistan :wink:
Ja im niczego nie odbieram tylko nadal twierdzę, że nie powinni wstępować do NATO i UE bo ich teren był zawsze w jakimś stopniu w rosyjskiej strefie wpływu.

Jak ja słyszę, jak nie bylibyśmy w NATO ble ble ble, to bylibyśmy na ich miejscu. Nie nie bylibyśmy bo nie jesteśmy państwem powstałym po rozpadzie ZSRR to po pierwsze a po drugie jak już tak wierzysz w artykuły pisane przez innych to poczytaj Bartosiaka albo Zychowicza i wyciągnij wnioski ile warte może być NATO bez własnej armii.
Nasi się od zawsze zasłaniali 5 pkt NATO i włazili do dupy amarykanom kupując bez głowy kompletnie sprzęt od nich.
jumas powtorze dlaczego odmawiasz wolnemu niepodleglemu panstwu wsteowania do jakichkolwiek organizacji czy to w Europie czy na swiecie? otoz mylisz sie, bylibysmy na ich miejscu bo Putin chce powrotu do stanu sprzed 1997 roku


Post Wysłano: 28 lut 2022, 22:31
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Gdyby było wolne i niepodległe to weszło by tam bez wojny tak jak my. A jednak tak nie jest.


Post Wysłano: 28 lut 2022, 22:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 248
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

Cytuj:
Gdyby było wolne i niepodległe to weszło by tam bez wojny tak jak my. A jednak tak nie jest.
jumas, nawet nie wiem jak to komentowac.. przeciez to oni zostali napadnieci, a nie oni napadli..


Post Wysłano: 28 lut 2022, 23:58

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 24 wrz 2009, 10:09
Posty: 1137
GG: 0
Samochód: brak
Lokalizacja: KWI

Nam wszystkim doradzam w tym trudnym czasie spokój i jedność tylko to jako naród jest nam obecnie potrzebne. Co do historii należy o niej pamiętać i jej nie zacierać (choć by na pamięć walki naszych przodków), ale z względu na obecną sytuację musimy schować dumę do kieszeni i wspomagać swojego sąsiada jakim jest Ukraina. Nie wolno nam patrzyć spokojnie na mord ludności cywilnej (bo nikt z tych osób nie jest winny temu, że któryś polityk ma chęć tworzenia mocarstwa na podwalinach ich śmierci). Jeśli nawet zdarzają się przekłamania w mediach (sianie propagandy) to te tłumy uchodźców przechodzących naszą granicę ucieka przed wojna, która jest bestialska.
Co do samego działania najeźdźcy trzeba się cieszyć że popełnia te same błędy w taktyce, co w latach 70-80 XX w. w czasie wojny z Afganistanem (jak ktoś ma ochotę i czas to poczytajcie na ten temat) tak że im dłużej ten konflikt potrwa tym Ukraina ma szansę wyjść z niego z obronną ręką, chyba że chcą wykrwawić większość narodów do o koła używając broni atomowej lub zniszczenia sarkofagu w byłej elektrowni atomowej w Czarnobylu.
Za to najbardziej ciekawi mnie polityka krajów typu Finlandia i Szwecja, które w obliczu narastającego zagrożenia chcą wstępować do NATO, ale gdzie byli jak Polacy wspierani przez Ukrainę walczyli w Iraku i Afganistanie i innych krajach :?:
Po drugie gdzie są Ci wszyscy pseudo ekolodzy, itp. od elektrycznych samochodów, od zrównoważonego transportu itp. w tym momencie jak są spalane hektolitry ropy przez czołgi, samoloty, statki, podpalane rafinerie, palące się budynki i pojazdy itp., czyli co ślad węglowy nagle zniknął :?: Dla czego nie robią pikiet, masowych protestów w końcu jest niszczone środowisko, czy nie :?: I tak pewno tego nikt nie przeczyta tak że dam sobie spokój.

_________________
Bo życie człowieka to ciągła droga. Wilk 09 8) .


Post Wysłano: 01 mar 2022, 0:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Covid też wyparował 8)

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 01 mar 2022, 6:52
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Może z rozpędu i na wirusa sankcje nałożyli i się musiał zawijać :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 01 mar 2022, 9:38
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Obrazek

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 01 mar 2022, 11:27
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 01 lis 2011, 13:37
Posty: 207
Samochód: AFN

Cytuj:
jumas powtorze dlaczego odmawiasz wolnemu niepodleglemu panstwu wsteowania do jakichkolwiek organizacji czy to w Europie czy na swiecie?
[/quote]

Jeżeli dobrze zrozumiałem jego wcześniejsze wypowiedzi to nie uważa Ukrainy za niepodległe państwo. Smutne.


Post Wysłano: 01 mar 2022, 11:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Z koronką to też ciekawie. Ty człowieku weź okazuj paszporty covidowe, zezwolenia, pozwolenia, taty, a tu cyyyk wszyscy wchodzą i co? I już nie ma problemu? To ironicznie.

Ciekawe ile na krzywy ryj tych ciemnych typów co było na białoruskiej granicy było, wejdzie przez Ukrainę do nas. Interesujące, że Straż Graniczna ich nie wyłapuje i nazad.

No i gdzie jest Lewica? Na granicę z Białorusią to pierwsi lecieli, z darami, płoty rozbierać, a teraz cisza. Co mniej medialna sytuacja i nie ma sensu?

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 01 mar 2022, 12:12
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lut 2007, 16:06
Posty: 2136
GG: 6845711
Samochód: prawo fotelowiec
Lokalizacja: Gryfino

Nie wiem ile w tym prawdy, ale gdzieś tam po cichu niby w sejmie pojawiła się ustawa o obowiązkowym szczepieniu dla każdego pod rygorem jakiś tam kar finansowych.

_________________
www.flickr.com/marekjastrzebski


Post Wysłano: 01 mar 2022, 12:12
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4061
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Świstają kule to trudniej się ustawić do selfiaczka.

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Tytuł: Re: Wojna
Post Wysłano: 01 mar 2022, 17:36
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 lut 2012, 17:34
Posty: 1893
Samochód: w ETS'ie
Lokalizacja: Sthlm

Wszystkie posty o Wojnie w Ukrainie zostały przeniesione tutaj, wydaje mi się temat jest zbyt ważny żeby go trzymać w sukcesach. Przypominam tez o trzymaniu poziomu całej rozmowy

_________________
Jeździłem na swoim zanim to było modne
Żyj tak żeby na starość powiedzieć: kuurła kiedyś to było


Tytuł: Re: Wojna
Post Wysłano: 01 mar 2022, 23:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 723
Lokalizacja: Lublin

Koleś pisał na fb, że mieszka niedaleko granicy i właśnie 50% to ciapki. Tutaj kolejne info:

Obrazek
Obrazek

Także Panowie, chyba robi się wesoło :)


Tytuł: Re: Wojna
Post Wysłano: 01 mar 2022, 23:20

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 22 lip 2008, 15:06
Posty: 248
GG: 7005903
Lokalizacja: Resko/Szczecin zachodniopomorskie

Cytuj:
Koleś pisał na fb, że mieszka niedaleko granicy i właśnie 50% to ciapki. Tutaj kolejne info:

Obrazek
Obrazek

Także Panowie, chyba robi się wesoło :)
nastepny... a nie przyszlo Ci do tego chorego lba ze to moga byc studenci, lub np zagraniczni zawodnicy ukrainskich klubow?


Tytuł: Re: Wojna
Post Wysłano: 02 mar 2022, 0:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Ja chciałem tylko zapytać.
Gdzie jest minister do spraw bezpieczeństwa?

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Tytuł: Re: Wojna
Post Wysłano: 02 mar 2022, 1:25
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Na pewno jest i będzie problem ze śniadymi z Białorusi tylko zdjęcia są hinduskich studentów https://twitter.com/Gen_VKSingh/status/ ... 6048586756
Ogólnie sprawdzajcie dobrze informacje i nie wierzcie nikomu na słowo bo masa manipulacji się teraz odwala.

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 02 mar 2022, 6:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Cytuj:
Świstają kule to trudniej się ustawić do selfiaczka.
Ja myślę, że to zakaz od płatnika... :D
Piąta kolumna nie wie co robić, rubel leci b pysk to muszą negocjować nowe stawki.

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 5 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 712 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: