Strona 1 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 512 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 24 lut 2022, 18:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Chyba za ciekawie to nie jest. Robi u mnie taki jeden Anatol z Charkowa i dzisiaj o czwartej rano dzwoniła do niego żona to słyszał przez telefon wybuchy rakiet, więc pomijając cały szum informacyjny rzeczywiście sytuacja za ciekawa nie jest. Putin najwidoczniej idzie na ostro. U mnie w firmie oprócz niego jest tylko jeszcze jeden Ukrainiec, więc czekają czy jechać tam, czy ściągać swoich tutaj, ale w zaprzyjaźnionej firmie robi ich trochę więcej to zjeżdżają na bazę i jadą do domu się strzelać.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 24 lut 2022, 18:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 28 sie 2008, 20:59
Posty: 1007
Lokalizacja: Różan

Na Ukrainie wojna, a tu kierowca Nasieroski Transport walczy o życie pod Sztokholmem.

_________________
Kupię pokrywę zaworów Scania w kształcie litery V z silnika 14 litrowego

"To są HPI'ki co się trzęsą wszystkie plastiki"

R730-------------\8/


Post Wysłano: 24 lut 2022, 19:01
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Ropkę jeszcze macie na stacjach ?

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 24 lut 2022, 19:04
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3564
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Na pobliskim Orlenie Policja ustawia ludzi w kolejce żeby ludzie na krajówce nie stali.
Dzisiaj do nas przyjechała cysterna to kierowca mówił, że już są problemy zamówić dostawę.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 24 lut 2022, 20:10
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

Dantejskie sceny prawie na tych stacjach.. U nas dwa auta na pusto zawróciły jakieś 100 km od Charkowa...


Post Wysłano: 24 lut 2022, 21:07

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 814
GG: 0

Cytuj:

Dzisiaj do nas przyjechała cysterna to kierowca mówił, że już są problemy zamówić dostawę.
Są bo dziś w hurcie nigdzie przez pośrednika nie dało sie kupić bo orlen wstrzymał wydania, uzupełnią rezerwy państwowe ruszy po staremu, pewnie max do poniedziałku, a ludziska jak za papierem do du.y i makaronem przed koronką

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 24 lut 2022, 22:40
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 mar 2009, 20:52
Posty: 1348
Lokalizacja: BIA

Tankowanie dwóch osobówek zajęło 4 godz. W okolicy od południa paliwo sprzedawał tylko Orlen. Reszta stacji niby wyprzedała wszystko.
Moim zdaniem właściciele stacji czekają do rana, licząc, że zmieni się cena w hurcie. W południe baryłka przekroczyła 100 USD (w tej chwili cena spadła), euro też mocno skoczyło w ciągu dnia.

_________________
Uśmiech Paryża 420dci, Ferrari Stralis 450, Robur MP2 1841, JelczNL 106 460, Kania R 450, Kania NG R 450, Iveco Stralis MY16 480 ...


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

U nas panika a swołocz się cieszy, bo będzie więcej petrodolarów. Także propaganda ma się dobrze, gdzieś w necie widziałem zdjęcie rachunku ze stacji z cena 9.99.. :roll:


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

Dobrze czułem żeby się się wczoraj zatankować. Kilka dni i znowu będzie pusto w kotle ale może już wróci do normy przez ten czas.

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:35
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

U mnie na wiosce 5.80 i teraz jest kolejka, kolega jest kierownikiem na Orlenie i mówił że dostawy narazie nie będzie bo idzie na rezerwę wojskową...


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3267
Lokalizacja: eu

Cytuj:
,kolega jest kierownikiem na Orlenie i mówił że dostawy narazie nie będzie bo idzie na rezerwę wojskową...
To niech ten Twój kolega weźmie koło i [wycenzurowano] się w czoło. Właśnie przez takie idiotyczne plotki ludzie rzucili się na paliwo jak na papier toaletowy i makaron na początku pandemii.
Żadnych rezerw WP i wojska NATO nie potrzebują.

https://finanse.wp.pl/gigantyczne-kolej ... 026302464a


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:45
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 kwie 2006, 15:36
Posty: 3135
GG: 997
Samochód: 1948
Lokalizacja: CG

Amen.

Przez chwilę bajerka jak na CB albo w kolejce pod Biedronką :D

_________________
Wodociągi Kieleckie w sposób wzorcowy usuwają awarie, w sposób błyskawiczny. Jesteśmy w czołówce krajowej, a nawet światowej. Liczba awarii z roku na rok maleje.


Post Wysłano: 24 lut 2022, 23:51
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Dziwna ta „wojna”, z jednej strony wybuchy rakiet, uciekający ludzie. Z drugiej strony informacje od Ukraińców, że spacerują sobie w okolicach Odessy i nic nie słychać. Straszna dezinformacja i potęgowanie, paniki, strachu przez media dały tego efekt.

Na stacjach państwowych czyli Orlen/Lotos cena paliw podniosła się o kilka groszy może kilkanaście w innych regionach. Na stacjach prywatnych widząc co się dzieje właściciele podnieśli cenę do 9.99zł i szło jak ciepłe bułki. Jedni uważają, że dorabiają się ja krzywdzie ludzkiej, a moim zdaniem na głupocie ludzkiej. Bo ludzie zasłyszeli jakiejś dziwnej informacji, naoglądali się mediów i już panika. Za dzień za dwa, zapewne wszystko wróci wszystko do normy i będzie ryk, bo bańka ropy 30L kosztowała ich 300zl, a teraz kosztuje znowu po 5.60, no i znowu winni te hieny prywaciarze.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 25 lut 2022, 0:02
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Dziś nasi rodacy pokazali jakim narodem jesteśmy, jeden fake news sparaliżował kraj.

Jeszcze niech połączą idioci kropki, że nie dowiozą im ciężarowki towaru i będzie szturm na sklepy...

Wiedziałem że jesteśmy zachlannym narodem i łatwym do sterownia, ale Ehhhhh...

U mnie dziś same Sukcesy, wytrzymali mnie na firmie, bo czekali aż lokalny przyjedzie, zatrzasnąłem drzwi i iweniu lewe, weszła firanka w zamek nie chcą się o tworzyć, prawie zgubiłem portfel, teraz na dwie minuty czasu pracy położyłem kotwice na kopytkowie i co... Webasto swiruje...

A i drzwi dalej zatrzasniete, szarpałem się pół dnia i nic...

Co lepsze, szarpałem się na parkingu i zero reakcji że strony drajwerów, ani żeby pomóc, ani że się włamuje do auta komuś...

Edit :
Debilizmu flag na profilowych nie chce komentować, oraz udostępniana tych zdjęć z bloków i poranionej kobiety z opatrunkiem na głowie, to są zdjęcia nawet nie z tego roku, a idioci to udostępniają i się łącza w bólu, serio świat był o wiele lepszy bez fb...

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 25 lut 2022, 0:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 09 sie 2016, 14:36
Posty: 151
Samochód: jakiś jest
Lokalizacja: LTM

U nas jeden fake wystarczył, a taki szary ruski saszka codziennie słucha dziesiątki takich fejkow, dlatego władek ma poparcie dla tej wojny. Przekopalem trochę dzisiaj facebooka rosyjskiego ministerstwa obrony i jakie tam idiotyzmy wypisane to głowa boli..


Post Wysłano: 25 lut 2022, 3:33

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 gru 2010, 23:04
Posty: 5081
Samochód: orange i grafitowy

nie powiem lekko mnie zmroziło jak zobaczyłem hurt orlen po 5,50 gdzie tyle a nawet mniej miesiąc temu był detal.
no i zapewnienia obajtka i innych że "wystarczy" ........ trudno najwyżej nie będe jeździć jak się skończy zupka.

_________________
nie cytuję postów innych użytkowników :idea:


Post Wysłano: 25 lut 2022, 6:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 18 lip 2007, 22:15
Posty: 2812
GG: 772271
Lokalizacja: Pudzików Woj. Łódzkie

Tankowalem godzine temu na orlenie wracajac z pracy. Cena okolo 70gr tansza niz na innych stacjach ale reglamentacja w ilosci 50l dotyczaca rowniez ciezarowek oraz zakaz tankowania do zbiornikow innych niz w pojazdach mechanicznych

_________________
Marianex podjedź no do przodu bo Grzeniu kiprował będzie


Post Wysłano: 25 lut 2022, 8:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1799
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Naprawdę, mnie też irytują te flagi ukraińskie na FB... Co to ku*wa da, że ustawią sobie te flagi? Jakaś chora moda, szkoda komentować.

Ciekaw jestem co będzie dalej. Jedno jest pewne, gdyby Putin chciał, to podejrzewam że przejąłby Ukrainę w kilka dni i zrównał ją z ziemią.

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 25 lut 2022, 9:28
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 lip 2008, 13:12
Posty: 393
Samochód: Volvo FM9 Volvo fl6 11

https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-pkn- ... rp_state=1
Orlen hurt wczoraj 5,15 netto dzisiaj 5,50 :lol:

_________________
>>> STAR-TREK RULEZ <<<


Post Wysłano: 25 lut 2022, 9:35
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4159
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Za niedługo będzie słychać donośny głos pękajacych pośladów, jak wczoraj tankowali ropę po 9.99, a dziś na tej samej stacji cena 5.70.

Ja wczoraj na małej stacji byłem dolać paliwa, to okoliczni mieszkańcy będący za mną w kolejce, już krzywo spoglądali i stękali, jak to taki TIR na takiej małej stacji się może tankować. A już nawet nie chce mówić, jaki był ryk, jak się okazało, że zalałem 200L i paliwo się skończyło.

Ps. Wczoraj wieczorem od trzech osób dostałem informacje, że ich młodsi braci dostali wezwanie do wojska. Każdy z nich w przedziale 21-23 lata.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 12 [ Posty: 225 ] Przejdź na stronę 1 2 3 4 512 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: