| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Midlum Euro 5 Adblue https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=50810 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adamrd5 [ 10 lut 2022, 8:39 ] |
| Tytuł: | Midlum Euro 5 Adblue |
Witam. Mam pytanie Renault Midlum 2009 rok Euro 5. Czy niedziałający układ adblue w tym aucie powoduje jakies zmiany w pracy auta ? Ktoś kiedys pisal ze w tych starszych modelach jedynie spalanie moze wzrosnąć. Mial ktos juz do czynienia z takim przypadkiem ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|