Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 06 lut 2022, 13:56

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 04 lut 2021, 17:21
Posty: 31
Samochód: Premium dxi 460, fh12 380, actros m

Przymierzam sie do kupienia volvo fh13 od nich, co możecie powiedzieć na ich temat? Czy ogłoszenie mocno mija się z prawdą? Do wiekszosci ogłoszeń podają VIN, mam kumpla w serwisie który mi to przeswietli, wiec o cofanie przebiegu jakos mocno sie nie obawiam. Mowcie o swoich doswiadczeniach z tą firmą, każda opinia się dla mnie liczy.


Post Wysłano: 06 lut 2022, 14:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Jak każdy handlarz tak i oni - samochodem nie jechali nawet metra, nie mają pojęcia co w nim jest - ty kupujesz używkę i ty się później tym martwisz.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 06 lut 2022, 16:22

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5880
Samochód: Volvo FH

Handlarz jak każdy. Można kupić fajne auto, lub śmiecia składanego z trzech.
Swego czasu można było kupić wóz 15kzł mniej niż to co w ogłoszeniu. Teraz lekko szaleją z cenami. Tzw FH13 już samo w sobie jest horrendalnie drogie, a w Bodzentynie jest jak by droższe niż średnio.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 06 lut 2022, 17:48
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3569
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Ciężko tam oceniać stan faktyczny, auta są bardzo mocno picowane, malowane na sztukę ramy, polerowane kabiny itp itd. Malowane opony, prane kabiny....

Auta głównie z placów leasingowych, albo import z Francji.

Jak tam byłem parę razy, ludzie nieprzuchylni, aby sprawdzać coś kompem, mocno oglądać, patrzeć w każdy szczegół, najlepiej wejść na plac, łooo ale piękne nowe 10cio letnie auto, biere od ręki, pan da papiery do podpisu...

Moja ocena, nie jest typowo o tym handlarzu, tylko o całym tym rejonie, każdy plac ma podobne źródła i podobny schemat obsługi klienta.

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 07 lut 2022, 7:54

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 mar 2016, 21:20
Posty: 316
Samochód: Daf

Ociu już kiedyś wymienialiśmy zdania w tym temacie i o ile z matyskiem się zgadzam to są tez tam normalni ludzie którzy picują naczepy i jest to zrobione dobrze i to w całym tym zagłębiu.


Post Wysłano: 07 lut 2022, 14:20
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 22 lut 2009, 18:30
Posty: 1724
GG: 1
Lokalizacja: Częstochowa SC

Najlepsze u Matyska są 4ośki takie 6 letnie rzekomo mało używane :lol:
Przeciez duże firmy drogowe kupują takie auta źeby stały na placu albo woziły po 10ton po asfalcie :mrgreen:


Post Wysłano: 08 lut 2022, 0:50

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Ale mają 200k km przebiegu... Kto by patrzył na godziny.


Post Wysłano: 08 lut 2022, 8:51
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 15 kwie 2005, 23:22
Posty: 2429
Samochód: Scania
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Swego czasu, pewna spedycja z Wiązownej, dla której ciągałem naczepy, sprzedała dużą partię lekko zmęczonych Krone handlarzowi Duet D...(tutaj nazwisko Adriana, aktualnego prezydenta) z Widełek. W ogłoszeniu każda naczepa miała podany przebieg 200kkm. Kiedy odstawiałem jedną naczepę z którejś tam partii zapytałem skąd wzięli te przeloty dla kilkuletnich naczep. Odpowiedź była taka "A to mogą mieć więcej?? A poza tym, kto to sprawdzi...". Ale oddaje im, że ilość pracy jaka była włożona żeby te naczepy odzyskały blask to jakiś kosmos.


Post Wysłano: 08 lut 2022, 10:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1596
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Ale mają 200k km przebiegu... Kto by patrzył na godziny.
Nawet tyle może nie mieć, ale jak piszesz - h tyle, że ciągnik siodłowy by wnet bankę miał :)

Ostatnio kupiłem konia 4x4 na wał - import własny nie Kielce :) - ale tu sytuacja odwrotna - wnet bańka na tacho ale h tyle co inne 4x4 mają z 400tyś km a wole auto z autostrady po której jeździło niż takie co ją budowało :)

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 08 lut 2022, 17:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5924

Ta, to teraz sprzedaj to wywrotkarzom/ośkarzom :D 1 mln, to 1 mln, kto by patrzył na mtg.


Post Wysłano: 09 lut 2022, 13:09

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 25 paź 2016, 7:40
Posty: 29
Samochód: DAF

Jak coś ci się u nich spodoba to najlepiej jak byś wyjechał od razu albo spisał dobrą umowę bo lubią sprzedać jeden pojazd dwa razy i jak przyjedziesz do nich za parę dni po samochód to może się okazać że już go nie mają a tobie będą proponować coś innego. Twój samochód zabrał ktoś za wschodniej granicy co brał parę sztuk i między innymi twojego bo dał więcej. Ja tak kupowałem u nich naczepę i się smakiem obszedłem.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 1 z 1 [ Posty: 11 ]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: